Výsledky rok 2019

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Jaroslav
Ploc
1 -
2 08:24 2 41:24 2 49:48 1 27:54 1:17:42
2. Pavel
Mužíček
TTT 37 1984
1 08:19 1 40:57 1 49:16 4 29:11 1:18:27
3. Martin
Berka
Lawi Stars 66 1987
5 09:48 3 42:22 3 52:10 2 28:11 1:20:21
4. Tomáš
Martínek
EasyGoRun 65 1982
3 09:02 4 43:10 4 52:12 6 30:35 1:22:47
5. Filip
Peřinka
TTT 71 1988
6 10:25 8 44:09 7 54:34 3 28:25 1:22:59
6. Marek
Hosnedl
Café Racers 15 1991
8 10:38 6 43:35 6 54:13 9 31:09 1:25:22
7. Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 56 1980
4 09:11 5 43:32 5 52:43 13 33:34 1:26:17
8. Jan
Steiner
Cafe Racers 46 1985
12 12:26 7 43:46 8 56:12 10 31:21 1:27:33
9. Jan
Krejčík
Elab 76 1982
9 11:00 12 45:46 10 56:46 7 30:53 1:27:39
10. Ales
Fojtik
Fakeer 7 1980
13 12:38 11 45:00 11 57:38 8 31:07 1:28:45
11. David
Rosenkranz
HRNAP 44 1981
10 11:42 13 48:39 14 1:00:21 5 29:51 1:30:12
12. Vojtěch
David
Six Monkeys 4 1986
14 13:25 10 44:31 12 57:56 12 33:14 1:31:10
13. Michal
Fraňa
73 -
11 12:08 9 44:27 9 56:35 19 37:53 1:34:28
14. Vojtěch
Krapítek
TTT 57 1987
7 10:28 16 49:20 13 59:48 15 35:10 1:34:58
15. Martin
Štěpánek
62 -
15 13:39 17 50:01 16 1:03:40 11 32:01 1:35:41
16. Aleš
Kuchař
72 -
24 15:58 15 48:57 17 1:04:55 14 35:08 1:40:03
17. Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
16 14:01 21 52:24 19 1:06:25 17 36:13 1:42:38
18. Pavel
Stříteský
48 1985
23 15:13 20 51:37 20 1:06:50 16 35:52 1:42:42
19. Michal
Vavák
Club Deportivo Kutná Hora 52 1980
20 14:45 14 48:45 15 1:03:30 24 41:05 1:44:35
20. Martin
Kasík
manica 24 1990
18 14:06 19 51:27 18 1:05:33 22 40:16 1:45:49
21. Štěpán
Jakl
Durex 21 1982
30 20:52 18 50:59 26 1:11:51 18 36:59 1:48:50
22. Jan
Mazal
DUREX 69 1982
29 17:38 22 52:39 23 1:10:17 20 39:12 1:49:29
23. Olda
Kašpar
Kasparolli.... budoucí TTT 25 1982
22 15:00 25 55:32 24 1:10:32 23 40:21 1:50:53
24. Lukáš
Marcol
TTT 35 1990
21 14:58 26 55:37 25 1:10:35 25 42:20 1:52:55
25. Pavel
Kabelka
Dačice 23 1983
19 14:43 23 53:35 22 1:08:18 29 44:55 1:53:13
26. Luboš l
Plotěný
59 1982
28 17:30 29 59:24 29 1:16:54 21 39:41 1:56:35
27. Martin
Vilimovský
TJ Fotři 53 1985
27 16:39 27 57:14 27 1:13:53 27 42:52 1:56:45
28. David
Mašát
ČSOB 36 1982
25 16:08 28 58:52 28 1:15:00 26 42:26 1:57:26
29. Petr
Pikal
41 1985
26 16:38 30 1:00:38 30 1:17:16 28 43:32 2:00:48
30. Petr
Houska
70 -
17 14:03 24 54:04 21 1:08:07 30 52:55 2:01:02
Kategorie B Muži 40+
1. Jan
Novotný
TTT 39 1978
1 08:37 2 43:41 1 52:18 3 29:54 1:22:12
2. Jakub
Holý
TRI-SKI Horní Počernice 14 1978
3 10:06 8 45:17 4 55:23 1 29:17 1:24:40
3. Ondřej
Teplý
Hisport Team 49 1978
5 10:16 1 42:14 2 52:30 8 32:11 1:24:41
4. Tomáš
Holkup
13 1979
8 11:18 7 45:04 7 56:22 2 29:24 1:25:46
5. Jan
Němec
Kolín 38 1973
13 12:17 5 44:15 9 56:32 5 31:09 1:27:41
6. Jaroslav
Tříska
VSK Humanita Praha 50 1976
11 11:45 6 44:38 8 56:23 6 31:29 1:27:52
7. Miroslav
Bulín
Etriatlon 68 1976
18 13:26 4 44:01 10 57:27 4 30:46 1:28:13
8. Štěpán
Kroupa
Café Racers 32 1975
6 10:20 10 45:48 5 56:08 11 32:56 1:29:04
9. Rober
Mrkvička
Highland Havlíčkův Brod 58 1971
4 10:11 3 43:56 3 54:07 16 34:59 1:29:06
10. Michal
Kohoutek
Rolnici TJ - CZU 54 1977
12 12:12 11 45:59 12 58:11 10 32:36 1:30:47
11. Petr
Kramosil
TTT 29 1979
9 11:21 13 46:43 11 58:04 13 33:40 1:31:44
12. David
Fojtik
Fakeer 8 1973
16 12:44 9 45:31 13 58:15 14 33:44 1:31:59
13. Filip
Zelenka
dolni pocernice 55 1977
22 14:44 12 46:30 15 1:01:14 7 31:55 1:33:09
14. Milan
Hrdlička
Fakeer team 19 1974
17 13:09 18 49:27 17 1:02:36 9 32:27 1:35:03
15. Jiří
Mareš
63 -
15 12:43 16 48:20 14 1:01:03 15 34:04 1:35:07
16. Tomáš
Rudolf
Energy Team 45 1972
2 09:08 15 47:13 6 56:21 27 39:47 1:36:08
17. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 75 1970
20 14:34 14 46:49 16 1:01:23 17 35:02 1:36:25
18. Ladislav
Málek
Čáslav 34 1973
19 14:08 17 48:59 19 1:03:07 19 35:47 1:38:54
19. Jiří
Hervert
Stará garda Chlístovice 12 1974
7 10:58 20 51:57 18 1:02:55 26 38:41 1:41:36
20. Čestmír
Hrdinka
TTC Český Brod 18 1967
24 15:06 22 53:51 24 1:08:57 12 33:31 1:42:28
21. Roman
Folbergen
67 -
27 15:38 21 52:33 23 1:08:11 24 38:02 1:46:13
22. Vojtech
Valla
51 1973
10 11:23 24 54:22 20 1:05:45 29 40:51 1:46:36
23. Stanislav
Pelán
HRNAP 40 1968
21 14:36 25 54:28 25 1:09:04 25 38:23 1:47:27
24. Jiří
Martinka
TTT 74 1969
14 12:40 23 54:08 21 1:06:48 28 40:41 1:47:29
25. Michal
Havelka
ČEZ ICT Eagles 11 1976
25 15:08 26 56:51 26 1:11:59 18 35:34 1:47:33
26. Luboš
Chládek
20 1973
26 15:19 19 51:33 22 1:06:52 30 43:01 1:49:53
27. Josef
Ďurech
5 1974
28 15:54 29 1:01:10 28 1:17:04 21 35:49 1:52:53
28. Josef
Král
Zadarmo 28 1976
30 18:20 27 57:35 27 1:15:55 23 37:11 1:53:06
29. Michal
Král
KTMK 27 1975
23 14:59 30 1:02:30 30 1:17:29 20 35:47 1:53:16
30. Jan
Stary
61 1977
29 17:03 28 1:00:10 29 1:17:13 22 36:13 1:53:26
31. Jan
Lahoda
Chmel 60 1976
31 19:50 31 1:07:30 31 1:27:20 31 46:57 2:14:17
32. Radek
Jelínek
22 1978
32 23:46 32 1:20:00 32 1:43:46 32 1:12:11 2:55:57
Kategorie Z Ženy
1. Martina
Nováková
Here to win 101 1992
2 10:10 2 45:04 2 55:14 1 32:58 1:28:12
2. Veronika
Andrlová
Kerberos 100 2017
1 10:01 1 44:19 1 54:20 3 36:26 1:30:46
3. Anna
Steinerová
Café Racers 107 1982
3 12:16 3 50:59 3 1:03:15 4 36:59 1:40:14
4. Jana
Teplá
TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 108 1979
6 13:55 5 52:35 4 1:06:30 2 36:10 1:42:40
5. Kateřina
Trtíková
KTMK 109 1981
8 16:15 4 52:19 6 1:08:34 5 37:30 1:46:04
6. Martina
Hajkova
Kutná Hora 112 1983
7 15:35 6 53:15 8 1:08:50 7 38:00 1:46:50
7. Hana
Kavalírová
TTT 105 1975
5 12:56 7 54:12 5 1:07:08 9 40:34 1:47:42
8. Klára
Nováková
30 1988
4 12:51 8 55:57 7 1:08:48 10 44:04 1:52:52
9. Věra
Geierová
110 1977
10 16:58 9 59:01 9 1:15:59 6 37:30 1:53:29
10. Romana
Janíčková
Hrom do piecky 104 1983
9 16:23 10 1:00:22 10 1:16:45 8 38:16 1:55:01
11. Jitka
Beránková
HRNAP 111 1982
11 19:19 11 1:02:15 11 1:21:34 11 46:34 2:08:08
12. Lucie
Čiperová
SRTG Praha 102 1987
12 20:46 12 1:20:11 12 1:40:57 12 1:08:51 2:49:48
Kategorie S Štafety
1. Jan
Vítek
Herby
Kavalir
Joachymstál
Schwarz
TTT 200 1976
1981
-
3 11:28 1 42:29 1 53:57 1 32:03 1:26:00
2. Jana
Kateřina
Jakub
Kramosilová
Háková
Kolomičenko
203 203 -
-
-
1 10:33 4 53:42 3 1:04:15 2 36:25 1:40:40
3. Tomáš
Roman
Bohumil
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 202 1975
2001
-
2 10:55 2 43:54 2 54:49 5 47:44 1:42:33
4. Zuzana
Helena
Dita
Hradcová
Vaváková
Rejholcová
204 204 -
-
-
4 14:32 3 51:48 4 1:06:20 3 39:57 1:46:17
5. Adéla
Lukáš
Jan
Hleděncová
Kasík
Duchač
201 201 -
-
-
5 16:18 5 59:53 5 1:16:11 4 44:53 2:01:04
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Jaroslav
Ploc
1 -
2 08:24 2 41:24 2 49:48 1 27:54 1:17:42
2. A Pavel
Mužíček
TTT 37 1984
1 08:19 1 40:57 1 49:16 4 29:11 1:18:27
3. A Martin
Berka
Lawi Stars 66 1987
7 09:48 4 42:22 3 52:10 2 28:11 1:20:21
4. B Jan
Novotný
TTT 39 1978
3 08:37 9 43:41 5 52:18 8 29:54 1:22:12
5. A Tomáš
Martínek
EasyGoRun 65 1982
4 09:02 6 43:10 4 52:12 9 30:35 1:22:47
6. A Filip
Peřinka
TTT 71 1988
14 10:25 14 44:09 12 54:34 3 28:25 1:22:59
7. B Jakub
Holý
TRI-SKI Horní Počernice 14 1978
9 10:06 23 45:17 15 55:23 5 29:17 1:24:40
8. B Ondřej
Teplý
Hisport Team 49 1978
12 10:16 3 42:14 6 52:30 20 32:11 1:24:41
9. A Marek
Hosnedl
Café Racers 15 1991
17 10:38 8 43:35 10 54:13 13 31:09 1:25:22
10. B Tomáš
Holkup
13 1979
21 11:18 21 45:04 19 56:22 6 29:24 1:25:46
11. S Herby
Jan
Vítek
Schwarz
Kavalir
Joachymstál
TTT 200 -
1976
1981
24 11:28 5 42:29 8 53:57 19 32:03 1:26:00
12. A Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 56 1980
6 09:11 7 43:32 7 52:43 27 33:34 1:26:17
13. A Jan
Steiner
Cafe Racers 46 1985
31 12:26 10 43:46 17 56:12 15 31:21 1:27:33
14. A Jan
Krejčík
Elab 76 1982
20 11:00 25 45:46 23 56:46 11 30:53 1:27:39
15. B Jan
Němec
Kolín 38 1973
30 12:17 15 44:15 21 56:32 14 31:09 1:27:41
16. B Jaroslav
Tříska
VSK Humanita Praha 50 1976
26 11:45 19 44:38 20 56:23 16 31:29 1:27:52
17. Z Martina
Nováková
Here to win 101 1992
10 10:10 22 45:04 14 55:14 24 32:58 1:28:12
18. B Miroslav
Bulín
Etriatlon 68 1976
40 13:26 13 44:01 24 57:27 10 30:46 1:28:13
19. A Ales
Fojtik
Fakeer 7 1980
32 12:38 20 45:00 25 57:38 12 31:07 1:28:45
20. B Štěpán
Kroupa
Café Racers 32 1975
13 10:20 26 45:48 16 56:08 23 32:56 1:29:04
21. B Rober
Mrkvička
Highland Havlíčkův Brod 58 1971
11 10:11 12 43:56 9 54:07 31 34:59 1:29:06
22. A David
Rosenkranz
HRNAP 44 1981
25 11:42 33 48:39 31 1:00:21 7 29:51 1:30:12
23. Z Veronika
Andrlová
Kerberos 100 2017
8 10:01 16 44:19 11 54:20 44 36:26 1:30:46
24. B Michal
Kohoutek
Rolnici TJ - CZU 54 1977
28 12:12 27 45:59 28 58:11 22 32:36 1:30:47
25. A Vojtěch
David
Six Monkeys 4 1986
39 13:25 18 44:31 26 57:56 25 33:14 1:31:10
26. B Petr
Kramosil
TTT 29 1979
22 11:21 29 46:43 27 58:04 28 33:40 1:31:44
27. B David
Fojtik
Fakeer 8 1973
35 12:44 24 45:31 29 58:15 29 33:44 1:31:59
28. B Filip
Zelenka
dolni pocernice 55 1977
51 14:44 28 46:30 33 1:01:14 17 31:55 1:33:09
29. A Michal
Fraňa
73 -
27 12:08 17 44:27 22 56:35 50 37:53 1:34:28
30. A Vojtěch
Krapítek
TTT 57 1987
15 10:28 37 49:20 30 59:48 34 35:10 1:34:58
31. B Milan
Hrdlička
Fakeer team 19 1974
38 13:09 38 49:27 35 1:02:36 21 32:27 1:35:03
32. B Jiří
Mareš
63 -
34 12:43 32 48:20 32 1:01:03 30 34:04 1:35:07
33. A Martin
Štěpánek
62 -
41 13:39 39 50:01 40 1:03:40 18 32:01 1:35:41
34. B Tomáš
Rudolf
Energy Team 45 1972
5 09:08 31 47:13 18 56:21 58 39:47 1:36:08
35. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 75 1970
48 14:34 30 46:49 34 1:01:23 32 35:02 1:36:25
36. B Ladislav
Málek
Čáslav 34 1973
46 14:08 36 48:59 37 1:03:07 36 35:47 1:38:54
37. A Aleš
Kuchař
72 -
63 15:58 35 48:57 42 1:04:55 33 35:08 1:40:03
38. Z Anna
Steinerová
Café Racers 107 1982
29 12:16 40 50:59 38 1:03:15 45 36:59 1:40:14
39. S Kateřina
Jakub
Jana
Háková
Kolomičenko
Kramosilová
203 203 -
-
-
16 10:33 54 53:42 41 1:04:15 43 36:25 1:40:40
40. B Jiří
Hervert
Stará garda Chlístovice 12 1974
19 10:58 46 51:57 36 1:02:55 55 38:41 1:41:36
41. B Čestmír
Hrdinka
TTC Český Brod 18 1967
56 15:06 55 53:51 58 1:08:57 26 33:31 1:42:28
42. S Tomáš
Bohumil
Roman
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 202 1975
-
2001
18 10:55 11 43:54 13 54:49 76 47:44 1:42:33
43. A Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
43 14:01 48 52:24 46 1:06:25 41 36:13 1:42:38
44. Z Jana
Teplá
TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 108 1979
42 13:55 50 52:35 47 1:06:30 40 36:10 1:42:40
45. A Pavel
Stříteský
48 1985
58 15:13 44 51:37 49 1:06:50 39 35:52 1:42:42
46. A Michal
Vavák
Club Deportivo Kutná Hora 52 1980
52 14:45 34 48:45 39 1:03:30 65 41:05 1:44:35
47. A Martin
Kasík
manica 24 1990
45 14:06 42 51:27 43 1:05:33 60 40:16 1:45:49
48. Z Kateřina
Trtíková
KTMK 109 1981
65 16:15 47 52:19 55 1:08:34 48 37:30 1:46:04
49. B Roman
Folbergen
67 -
61 15:38 49 52:33 53 1:08:11 52 38:02 1:46:13
50. S Helena
Dita
Zuzana
Vaváková
Rejholcová
Hradcová
204 204 -
-
-
47 14:32 45 51:48 45 1:06:20 59 39:57 1:46:17
51. B Vojtech
Valla
51 1973
23 11:23 59 54:22 44 1:05:45 64 40:51 1:46:36
52. Z Martina
Hajkova
Kutná Hora 112 1983
60 15:35 52 53:15 57 1:08:50 51 38:00 1:46:50
53. B Stanislav
Pelán
HRNAP 40 1968
49 14:36 60 54:28 59 1:09:04 54 38:23 1:47:27
54. B Jiří
Martinka
TTT 74 1969
33 12:40 57 54:08 48 1:06:48 63 40:41 1:47:29
55. B Michal
Havelka
ČEZ ICT Eagles 11 1976
57 15:08 64 56:51 64 1:11:59 35 35:34 1:47:33
56. Z Hana
Kavalírová
TTT 105 1975
37 12:56 58 54:12 51 1:07:08 62 40:34 1:47:42
57. A Štěpán
Jakl
Durex 21 1982
78 20:52 41 50:59 63 1:11:51 46 36:59 1:48:50
58. A Jan
Mazal
DUREX 69 1982
73 17:38 51 52:39 60 1:10:17 56 39:12 1:49:29
59. B Luboš
Chládek
20 1973
59 15:19 43 51:33 50 1:06:52 69 43:01 1:49:53
60. A Olda
Kašpar
Kasparolli.... budoucí TTT 25 1982
55 15:00 61 55:32 61 1:10:32 61 40:21 1:50:53
61. Z Klára
Nováková
30 1988
36 12:51 63 55:57 56 1:08:48 71 44:04 1:52:52
62. B Josef
Ďurech
5 1974
62 15:54 74 1:01:10 72 1:17:04 38 35:49 1:52:53
63. A Lukáš
Marcol
TTT 35 1990
53 14:58 62 55:37 62 1:10:35 66 42:20 1:52:55
64. B Josef
Král
Zadarmo 28 1976
74 18:20 66 57:35 67 1:15:55 47 37:11 1:53:06
65. A Pavel
Kabelka
Dačice 23 1983
50 14:43 53 53:35 54 1:08:18 73 44:55 1:53:13
66. B Michal
Král
KTMK 27 1975
54 14:59 76 1:02:30 75 1:17:29 37 35:47 1:53:16
67. B Jan
Stary
61 1977
71 17:03 71 1:00:10 73 1:17:13 42 36:13 1:53:26
68. Z Věra
Geierová
110 1977
70 16:58 68 59:01 68 1:15:59 49 37:30 1:53:29
69. Z Romana
Janíčková
Hrom do piecky 104 1983
67 16:23 72 1:00:22 70 1:16:45 53 38:16 1:55:01
70. A Luboš l
Plotěný
59 1982
72 17:30 69 59:24 71 1:16:54 57 39:41 1:56:35
71. A Martin
Vilimovský
TJ Fotři 53 1985
69 16:39 65 57:14 65 1:13:53 68 42:52 1:56:45
72. A David
Mašát
ČSOB 36 1982
64 16:08 67 58:52 66 1:15:00 67 42:26 1:57:26
73. A Petr
Pikal
41 1985
68 16:38 73 1:00:38 74 1:17:16 70 43:32 2:00:48
74. A Petr
Houska
70 -
44 14:03 56 54:04 52 1:08:07 77 52:55 2:01:02
75. S Jan
Adéla
Lukáš
Duchač
Hleděncová
Kasík
201 201 -
-
-
66 16:18 70 59:53 69 1:16:11 72 44:53 2:01:04
76. Z Jitka
Beránková
HRNAP 111 1982
75 19:19 75 1:02:15 76 1:21:34 74 46:34 2:08:08
77. B Jan
Lahoda
Chmel 60 1976
76 19:50 77 1:07:30 77 1:27:20 75 46:57 2:14:17
78. Z Lucie
Čiperová
SRTG Praha 102 1987
77 20:46 79 1:20:11 78 1:40:57 78 1:08:51 2:49:48
79. B Radek
Jelínek
22 1978
79 23:46 78 1:20:00 79 1:43:46 79 1:12:11 2:55:57