Search

Výsledky rok 2018

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
1. Jarda Ploc SK Kola Víšek 1 1984 0:10:06 2. 0:41:49 2. 0:51:55 1. 0:27:12 1. 1:19:07
2. Martin Berka Lawi stars 77 1987 0:11:25 7. 0:42:39 3. 0:54:04 4. 0:27:18 2. 1:21:22
3. Tomáš Martínek EasyGoRun 35 1982 0:09:47 1. 0:42:47 5. 0:52:34 3. 0:28:58 5. 1:21:32
4. Pavel Mužíček TTT 39 1984 0:10:22 3. 0:41:35 1. 0:51:57 2. 0:30:08 6. 1:22:05
5. František Schoval   76 0:11:16 5. 0:43:28 8. 0:54:44 5. 0:28:25 4. 1:23:09
6. Filip Peřinka TTT 47 1988 0:12:44 9. 0:44:35 9. 0:57:19 7. 0:27:24 3. 1:24:43
7. Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 64 1980 0:10:54 4. 0:44:41 10. 0:55:35 6. 0:32:38 12. 1:28:13
8. Jan Steiner Cafe Racers 57 1985 0:14:16 10. 0:43:10 7. 0:57:26 9. 0:31:21 8. 1:28:47
9. Leoš Mittner   79 0:14:32 13. 0:43:02 6. 0:57:34 11. 0:31:54 10. 1:29:28
10. Milan Škoda Tj Haje 58 1979 0:11:23 6. 0:46:04 14. 0:57:27 10. 0:33:41 15. 1:31:08
11. Pavel David Nymburk 72 1972 0:15:11 18. 0:45:06 11. 1:00:17 12. 0:32:38 13. 1:32:55
12. Ales Fojtik Fakeer team extreme sports 11 1980 0:14:50 17. 0:46:28 16. 1:01:18 14. 0:31:41 9. 1:32:59
13. Ondřej Pojmon Jiskra Zruč nad Sázavou 51 1978 0:16:20 21. 0:46:19 15. 1:02:39 17. 0:30:58 7. 1:33:37
14. Michal Fraňo RACE SPACE 13 1981 0:14:38 14. 0:42:46 4. 0:57:24 8. 0:36:14 23. 1:33:38
15. Tomáš Holkup Sokol Veltěž 80 1979 0:15:49 20. 0:45:32 12. 1:01:21 15. 0:32:21 11. 1:33:42
16. Marek Hosnedl Café Racers 78 1991 0:14:42 15. 0:46:03 13. 1:00:45 13. 0:35:48 21. 1:36:33
17. Vojtěch Krapítek TTT 29 1987 0:11:52 8. 0:52:45 27. 1:04:37 20. 0:33:30 14. 1:38:07
18. Zenon Sliwka   56 1979 0:16:21 22. 0:47:49 19. 1:04:10 19. 0:35:13 19. 1:39:23
19. Jan Chotěborský TTT 22 1981 0:14:18 11. 0:47:39 18. 1:01:57 16. 0:39:36 31. 1:41:33
20. Petr Kramosil NOTIX 27 1979 0:15:29 19. 0:49:37 23. 1:05:06 22. 0:36:28 24. 1:41:34
21. Zdeněk Jurka   75 0:17:39 28. 0:48:43 22. 1:06:22 23. 0:35:23 20. 1:41:45
22. Daniel Pilc Tri Ski Horní Počernice 71 1998 0:14:48 16. 0:49:57 24. 1:04:45 21. 0:37:41 27. 1:42:26
23. Jiří Novák Kolín 42 1977 0:16:24 23. 0:47:13 17. 1:03:37 18. 0:38:58 29. 1:42:35
24. Tomáš Brabec Úvaly 3 1982 0:19:35 32. 0:48:19 21. 1:07:54 25. 0:34:43 17. 1:42:37
25. Radek Döme BKČS 8 1988 0:20:01 33. 0:47:58 20. 1:07:59 26. 0:35:04 18. 1:43:03
26. David Mašát   37 1982 0:17:03 26. 0:50:40 25. 1:07:43 24. 0:36:12 22. 1:43:55
27. Martin Štěpánek   68 0:17:32 27. 0:55:04 31. 1:12:36 31. 0:34:00 16. 1:46:36
28. Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:17:01 25. 0:53:42 30. 1:10:43 28. 0:36:42 26. 1:47:25
29. Tomas Kadlec   24 1984 0:19:12 30. 0:50:49 26. 1:10:01 27. 0:38:23 28. 1:48:24
30. Milan Krankus Slovenskooo :) 28 1980 0:19:28 31. 0:52:50 28. 1:12:18 30. 0:39:11 30. 1:51:29
31. Jiří Martinka TTT 36 1969 0:14:30 12. 0:57:13 33. 1:11:43 29. 0:40:43 32. 1:52:26
32. Jakub Marek Kutná Hora 34 1993 0:24:16 40. 0:53:09 29. 1:17:25 33. 0:36:41 25. 1:54:06
33. Stanislav Pelán HRNAP 45 1968 0:16:51 24. 0:55:53 32. 1:12:44 32. 0:44:38 37. 1:57:22
34. Marek Dvořák   73 1990 0:17:42 29. 0:59:52 34. 1:17:34 34. 0:41:08 33. 1:58:42
35. Martin Jech Sestajovicak 23 1983 0:21:09 34. 1:04:05 35. 1:25:14 35. 0:43:55 35. 2:09:09
36. Antonín Sokol Gucci Gang 69 1996 0:24:02 36. 1:14:31 37. 1:38:33 38. 0:43:48 34. 2:22:21
37. Michal Kubín mikropivovar Malý-Mach 30 2000 0:22:55 35. 1:15:25 38. 1:38:20 37. 0:44:09 36. 2:22:29
38. Filip Černý Gucci gang 5 1996 0:24:03 37. 1:09:52 36. 1:33:55 36. 0:53:10 39. 2:27:05
39. Kryštof Pobiš Gucci gang 67 2003 0:24:05 38. 1:18:04 39. 1:42:09 39. 0:47:32 38. 2:29:41
40. Cyril Pobiš Gucci Gang 66 2005 0:24:08 39. 1:28:51 40. 1:52:59 40. 1:26:42 40. 3:19:41
Kategorie B-Muži 40+
1. Honza Novotný TTT 40 1978 0:10:26 2. 0:44:14 2. 0:54:40 1. 0:30:38 3. 1:25:18
2. Ondřej Teplý Hisport Team 61 1978 0:13:05 4. 0:43:02 1. 0:56:07 2. 0:29:39 2. 1:25:46
3. Jakub Holý TRI-SKI Horní Počernice 65 1978 0:12:40 3. 0:47:34 9. 1:00:14 5. 0:28:23 1. 1:28:37
4. Jan Němec Sudějov 41 1973 0:13:55 6. 0:44:37 3. 0:58:32 3. 0:31:26 4. 1:29:58
5. David Polak Al Corniche Kuwait 52 1976 0:13:17 5. 0:46:29 7. 0:59:46 4. 0:33:59 6. 1:33:45
6. Michal Houška Houšánci 18 1978 0:15:34 9. 0:45:42 5. 1:01:16 7. 0:33:16 5. 1:34:32
7. David Fojtik Fakeer team 12 1973 0:15:19 7. 0:45:40 4. 1:00:59 6. 0:35:35 7. 1:36:34
8. Jiří Grégr   16 1983 0:17:22 13. 0:46:51 8. 1:04:13 9. 0:36:32 9. 1:40:45
9. Milan Hrdlička Fakeer extrem sport 20 1974 0:15:28 8. 0:51:13 13. 1:06:41 13. 0:36:37 10. 1:43:18
10. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 43 1970 0:15:54 10. 0:46:07 6. 1:02:01 8. 0:41:57 14. 1:43:58
11. Lukáš Malínek Opatovice I 70 1972 0:16:42 12. 0:48:15 11. 1:04:57 10. 0:43:08 17. 1:48:05
12. Michal Král Symbio+ 74 1975 0:17:34 14. 0:48:07 10. 1:05:41 11. 0:42:47 16. 1:48:28
13. Luboš Chládek   21 1973 0:17:35 15. 0:48:23 12. 1:05:58 12. 0:42:33 15. 1:48:31
14. Čestmír Hrdinka   19 1967 0:17:53 17. 0:55:59 15. 1:13:52 15. 0:38:06 11. 1:51:58
15. Ondrej Patka MOLS team 44 1979 0:19:18 18. 0:53:42 14. 1:13:00 14. 0:40:31 13. 1:53:31
16. Jiří Černovský Kutná Hora 4 1974 0:21:53 21. 0:58:00 18. 1:19:53 19. 0:35:36 8. 1:55:29
17. Josef Král Zadarmo 26 1976 0:19:38 19. 0:57:52 17. 1:17:30 18. 0:38:50 12. 1:56:20
18. Pavel Slabihoud   55 1977 0:15:56 11. 1:00:02 20. 1:15:58 17. 0:44:22 18. 2:00:20
19. Robert Pilc Opatovice 1 48 1967 0:17:48 16. 0:56:56 16. 1:14:44 16. 0:47:20 20. 2:02:04
20. Jan Lahoda Chmel 32 1976 0:23:28 22. 0:59:39 19. 1:23:07 21. 0:46:14 19. 2:09:21
21. Jaroslav Teplý   60 1970 0:21:43 20. 1:00:15 21. 1:21:58 20. 0:56:26 21. 2:18:24
22. Rudolf Kubín mikropivovar Malý-Mach 31 1973 0:24:00 23. 1:07:24 22. 1:31:24 22. 1:01:47 22. 2:33:11
999. Tomáš Rudolf Energy Team 46 1972 0:10:12 1.   23.   23.   23.  
Kategorie Z-Ženy
1. Jitka Rudolfová Energy team 115 1986 0:10:41 1. 0:44:26 1. 0:55:07 1. 0:30:26 2. 1:25:33
2. Veronika Andrlová Kerberos 100 1990 0:11:59 4. 0:46:00 3. 0:57:59 3. 0:30:18 1. 1:28:17
3. Lenka Fanturová VSK FTVS SK Pleška :)) 102 1978 0:10:43 2. 0:46:09 4. 0:56:52 2. 0:31:56 3. 1:28:48
4. Renata Hoppova Al Corniche 106 1976 0:14:14 5. 0:45:30 2. 0:59:44 4. 0:34:07 4. 1:33:51
5. Tereza Skuhrová   123 0:11:15 3. 0:50:57 6. 1:02:12 5. 0:36:17 8. 1:38:29
6. Kristýna Hájková Trailpoint/TJ Packa Praha 124 1984 0:15:14 7. 0:50:17 5. 1:05:31 6. 0:34:13 5. 1:39:44
7. Eliška Hubená Fakeer Team 107 1987 0:16:03 11. 0:52:32 7. 1:08:35 8. 0:35:54 7. 1:44:29
8. Jana Teplá TTT 116 1979 0:15:45 9. 0:53:54 11. 1:09:39 9. 0:35:14 6. 1:44:53
9. Anna Havlíková Cafe Racers 105 1982 0:14:40 6. 0:53:44 9. 1:08:24 7. 0:37:04 10. 1:45:28
10. Karolína Mačenková BKČS 112 1989 0:18:48 16. 0:53:13 8. 1:12:01 11. 0:37:09 11. 1:49:10
11. Olga Procházková   122 0:17:46 14. 0:56:12 12. 1:13:58 12. 0:36:54 9. 1:50:52
12. Hana Kavalirova TTT 109 1975 0:16:38 12. 0:53:44 10. 1:10:22 10. 0:40:36 13. 1:50:58
13. Eva Krejčířová Etriatlon Team 111 1979 0:15:23 8. 1:00:05 15. 1:15:28 14. 0:42:42 15. 1:58:10
14. Natália Kocánková   110 1970 0:19:43 17. 0:57:09 13. 1:16:52 15. 0:42:25 14. 1:59:17
15. Eliška Vrbová   119 1977 0:15:58 10. 1:07:48 17. 1:23:46 17. 0:37:42 12. 2:01:28
16. Marie Borůvková   121 0:17:55 15. 1:00:10 16. 1:18:05 16. 0:46:45 16. 2:04:50
17. Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 101 1994 0:17:00 13. 0:58:25 14. 1:15:25 13. 0:54:20 18. 2:09:45
18. Martina Policarová TJ ZORA Praha 114 1976 0:27:27 19. 1:15:42 18. 1:43:09 18. 0:47:05 17. 2:30:14
19. Kristýna Černá Gucci Gang 120 1999 0:23:03 18. 1:29:53 19. 1:52:56 19. 1:26:43 19. 3:19:39
Kategorie S-Štafety
1. Herbert Schwarz Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 1978 0:12:54 3. 0:41:38 1. 0:54:32 1. 0:30:09 1. 1:24:41
Jan Kavalir Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 1976
Ivo Hotový Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 0
2. Pavla Zábrahová PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016 0:13:31 7. 0:45:55 11. 0:59:26 5. 0:33:36 11. 1:33:02
Vojtěch Rakušan PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
Petr Karpíšek PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
3. Martin Hrebíček Fofr tím 205 2016 0:14:38 14. 0:45:34 4. 1:00:12 7. 0:33:23 7. 1:33:35
Petr Bílý Fofr tím 205 1979
Michal Fraňo Fofr tím 205 0
4. Vít Joachymstál ZajKo Team 200 1981 0:14:58 18. 0:46:38 14. 1:01:36 14. 0:35:38 14. 1:37:14
Zuz Kabátová ZajKo Team 200 1986
5. Jiří Hervert Stará garda Chlístovice 201 1980 0:14:28 13. 0:51:05 16. 1:05:33 16. 0:38:37 16. 1:44:10
Tomáš Sekera Stará garda Chlístovice 201 0
6. Jakub Fukal FFM Team 204 1988 0:16:53 22. 0:59:18 22. 1:16:11 22. 0:31:51 5. 1:48:02
Miloš Málek FFM Team 204 1993
Lukáš Fiedler FFM Team 204 1992
7. Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 206 1980 0:14:25 11. 0:45:51 9. 1:00:16 12. 0:50:27 23. 1:50:43
Roman Strnad Sokol Chlístovice 206 2001
Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 206 1943
8. Martin Nápravník   202 0 0:10:20 1. 1:02:12 24. 1:12:32 19. 0:39:48 17. 1:52:20
Petra Brýdlová   202 0
9. Zbyněk Pláteník Bašťouni 208 1982 0:16:45 19. 0:54:41 17. 1:11:26 17. 0:47:27 19. 1:58:53
Markéta Pláteníková Bašťouni 208 1983
10. Lea Jiránková pivovar Malý Mach 209 1977 0:24:19 25. 0:59:04 20. 1:23:23 25. 0:55:37 25. 2:19:00
Aleš Drobílek pivovar Malý Mach 209 1988
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Jarda Ploc SK Kola Víšek 1 1984 0:10:06 2. 0:41:49 3. 0:51:55 1. 0:27:12 1. 1:19:07
2. A-Muži Martin Berka Lawi stars 77 1987 0:11:25 13. 0:42:39 4. 0:54:04 4. 0:27:18 2. 1:21:22
3. A-Muži Tomáš Martínek EasyGoRun 35 1982 0:09:47 1. 0:42:47 6. 0:52:34 3. 0:28:58 6. 1:21:32
4. A-Muži Pavel Mužíček TTT 39 1984 0:10:22 5. 0:41:35 1. 0:51:57 2. 0:30:08 8. 1:22:05
5. A-Muži František Schoval   76 0:11:16 11. 0:43:28 10. 0:54:44 7. 0:28:25 5. 1:23:09
6. S-Štafety Herbert Schwarz Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 1978 0:12:54 18. 0:41:38 2. 0:54:32 5. 0:30:09 9. 1:24:41
Jan Kavalir Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 1976
Ivo Hotový Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 0
7. A-Muži Filip Peřinka TTT 47 1988 0:12:44 17. 0:44:35 13. 0:57:19 12. 0:27:24 3. 1:24:43
8. B-Muži 40+ Honza Novotný TTT 40 1978 0:10:26 6. 0:44:14 11. 0:54:40 6. 0:30:38 12. 1:25:18
9. Z-Ženy Jitka Rudolfová Energy team 115 1986 0:10:41 7. 0:44:26 12. 0:55:07 8. 0:30:26 11. 1:25:33
10. B-Muži 40+ Ondřej Teplý Hisport Team 61 1978 0:13:05 19. 0:43:02 7. 0:56:07 10. 0:29:39 7. 1:25:46
11. A-Muži Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 64 1980 0:10:54 9. 0:44:41 15. 0:55:35 9. 0:32:38 21. 1:28:13
12. Z-Ženy Veronika Andrlová Kerberos 100 1990 0:11:59 15. 0:46:00 24. 0:57:59 17. 0:30:18 10. 1:28:17
13. B-Muži 40+ Jakub Holý TRI-SKI Horní Počernice 65 1978 0:12:40 16. 0:47:34 35. 1:00:14 23. 0:28:23 4. 1:28:37
14. A-Muži Jan Steiner Cafe Racers 57 1985 0:14:16 24. 0:43:10 9. 0:57:26 14. 0:31:21 14. 1:28:47
15. Z-Ženy Lenka Fanturová VSK FTVS SK Pleška :)) 102 1978 0:10:43 8. 0:46:09 28. 0:56:52 11. 0:31:56 19. 1:28:48
16. A-Muži Leoš Mittner   79 0:14:32 29. 0:43:02 8. 0:57:34 16. 0:31:54 18. 1:29:28
17. B-Muži 40+ Jan Němec Sudějov 41 1973 0:13:55 22. 0:44:37 14. 0:58:32 18. 0:31:26 15. 1:29:58
18. A-Muži Milan Škoda Tj Haje 58 1979 0:11:23 12. 0:46:04 26. 0:57:27 15. 0:33:41 27. 1:31:08
19. A-Muži Pavel David Nymburk 72 1972 0:15:11 37. 0:45:06 16. 1:00:17 25. 0:32:38 22. 1:32:55
20. A-Muži Ales Fojtik Fakeer team extreme sports 11 1980 0:14:50 35. 0:46:28 30. 1:01:18 29. 0:31:41 16. 1:32:59
21. S-Štafety Vojtěch Rakušan PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016 0:13:31 21. 0:45:55 23. 0:59:26 19. 0:33:36 26. 1:33:02
Pavla Zábrahová PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
Petr Karpíšek PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
22. S-Štafety Martin Hrebíček Fofr tím 205 2016 0:14:38 30. 0:45:34 19. 1:00:12 22. 0:33:23 24. 1:33:35
Michal Fraňo Fofr tím 205 0
Petr Bílý Fofr tím 205 1979
23. A-Muži Ondřej Pojmon Jiskra Zruč nad Sázavou 51 1978 0:16:20 50. 0:46:19 29. 1:02:39 35. 0:30:58 13. 1:33:37
24. A-Muži Michal Fraňo RACE SPACE 13 1981 0:14:38 31. 0:42:46 5. 0:57:24 13. 0:36:14 43. 1:33:38
25. A-Muži Tomáš Holkup Sokol Veltěž 80 1979 0:15:49 45. 0:45:32 18. 1:01:21 30. 0:32:21 20. 1:33:42
26. B-Muži 40+ David Polak Al Corniche Kuwait 52 1976 0:13:17 20. 0:46:29 31. 0:59:46 21. 0:33:59 28. 1:33:45
27. Z-Ženy Renata Hoppova Al Corniche 106 1976 0:14:14 23. 0:45:30 17. 0:59:44 20. 0:34:07 30. 1:33:51
28. B-Muži 40+ Michal Houška Houšánci 18 1978 0:15:34 43. 0:45:42 21. 1:01:16 28. 0:33:16 23. 1:34:32
29. A-Muži Marek Hosnedl Café Racers 78 1991 0:14:42 33. 0:46:03 25. 1:00:45 26. 0:35:48 40. 1:36:33
30. B-Muži 40+ David Fojtik Fakeer team 12 1973 0:15:19 39. 0:45:40 20. 1:00:59 27. 0:35:35 37. 1:36:34
31. S-Štafety Zuz Kabátová ZajKo Team 200 1986 0:14:58 36. 0:46:38 32. 1:01:36 31. 0:35:38 39. 1:37:14
Vít Joachymstál ZajKo Team 200 1981
32. A-Muži Vojtěch Krapítek TTT 29 1987 0:11:52 14. 0:52:45 53. 1:04:37 39. 0:33:30 25. 1:38:07
33. Z-Ženy Tereza Skuhrová   123 0:11:15 10. 0:50:57 49. 1:02:12 34. 0:36:17 44. 1:38:29
34. A-Muži Zenon Sliwka   56 1979 0:16:21 51. 0:47:49 37. 1:04:10 37. 0:35:13 34. 1:39:23
35. Z-Ženy Kristýna Hájková Trailpoint/TJ Packa Praha 124 1984 0:15:14 38. 0:50:17 46. 1:05:31 43. 0:34:13 31. 1:39:44
36. B-Muži 40+ Jiří Grégr   16 1983 0:17:22 61. 0:46:51 33. 1:04:13 38. 0:36:32 46. 1:40:45
37. A-Muži Jan Chotěborský TTT 22 1981 0:14:18 25. 0:47:39 36. 1:01:57 32. 0:39:36 61. 1:41:33
38. A-Muži Petr Kramosil NOTIX 27 1979 0:15:29 42. 0:49:37 44. 1:05:06 42. 0:36:28 45. 1:41:34
39. A-Muži Zdeněk Jurka   75 0:17:39 65. 0:48:43 43. 1:06:22 47. 0:35:23 36. 1:41:45
40. A-Muži Daniel Pilc Tri Ski Horní Počernice 71 1998 0:14:48 34. 0:49:57 45. 1:04:45 40. 0:37:41 53. 1:42:26
41. A-Muži Jiří Novák Kolín 42 1977 0:16:24 52. 0:47:13 34. 1:03:37 36. 0:38:58 59. 1:42:35
42. A-Muži Tomáš Brabec Úvaly 3 1982 0:19:35 75. 0:48:19 41. 1:07:54 50. 0:34:43 32. 1:42:37
43. A-Muži Radek Döme BKČS 8 1988 0:20:01 78. 0:47:58 38. 1:07:59 51. 0:35:04 33. 1:43:03
44. B-Muži 40+ Milan Hrdlička Fakeer extrem sport 20 1974 0:15:28 41. 0:51:13 51. 1:06:41 48. 0:36:37 47. 1:43:18
45. A-Muži David Mašát   37 1982 0:17:03 60. 0:50:40 47. 1:07:43 49. 0:36:12 42. 1:43:55
46. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 43 1970 0:15:54 46. 0:46:07 27. 1:02:01 33. 0:41:57 67. 1:43:58
47. S-Štafety Tomáš Sekera Stará garda Chlístovice 201 0 0:14:28 27. 0:51:05 50. 1:05:33 44. 0:38:37 57. 1:44:10
Jiří Hervert Stará garda Chlístovice 201 1980
48. Z-Ženy Eliška Hubená Fakeer Team 107 1987 0:16:03 49. 0:52:32 52. 1:08:35 53. 0:35:54 41. 1:44:29
49. Z-Ženy Jana Teplá TTT 116 1979 0:15:45 44. 0:53:54 61. 1:09:39 54. 0:35:14 35. 1:44:53
50. Z-Ženy Anna Havlíková Cafe Racers 105 1982 0:14:40 32. 0:53:44 59. 1:08:24 52. 0:37:04 51. 1:45:28
51. A-Muži Martin Štěpánek   68 0:17:32 62. 0:55:04 63. 1:12:36 63. 0:34:00 29. 1:46:36
52. A-Muži Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:17:01 59. 0:53:42 57. 1:10:43 57. 0:36:42 49. 1:47:25
53. S-Štafety Miloš Málek FFM Team 204 1993 0:16:53 57. 0:59:18 74. 1:16:11 72. 0:31:51 17. 1:48:02
Jakub Fukal FFM Team 204 1988
Lukáš Fiedler FFM Team 204 1992
54. B-Muži 40+ Lukáš Malínek Opatovice I 70 1972 0:16:42 54. 0:48:15 40. 1:04:57 41. 0:43:08 72. 1:48:05
55. A-Muži Tomas Kadlec   24 1984 0:19:12 72. 0:50:49 48. 1:10:01 55. 0:38:23 56. 1:48:24
56. B-Muži 40+ Michal Král Symbio+ 74 1975 0:17:34 63. 0:48:07 39. 1:05:41 45. 0:42:47 71. 1:48:28
57. B-Muži 40+ Luboš Chládek   21 1973 0:17:35 64. 0:48:23 42. 1:05:58 46. 0:42:33 69. 1:48:31
58. Z-Ženy Karolína Mačenková BKČS 112 1989 0:18:48 71. 0:53:13 56. 1:12:01 60. 0:37:09 52. 1:49:10
59. S-Štafety Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 206 1943 0:14:25 26. 0:45:51 22. 1:00:16 24. 0:50:27 84. 1:50:43
Roman Strnad Sokol Chlístovice 206 2001
Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 206 1980
60. Z-Ženy Olga Procházková   122 0:17:46 67. 0:56:12 66. 1:13:58 67. 0:36:54 50. 1:50:52
61. Z-Ženy Hana Kavalirova TTT 109 1975 0:16:38 53. 0:53:44 60. 1:10:22 56. 0:40:36 64. 1:50:58
62. A-Muži Milan Krankus Slovenskooo :) 28 1980 0:19:28 74. 0:52:50 54. 1:12:18 61. 0:39:11 60. 1:51:29
63. B-Muži 40+ Čestmír Hrdinka   19 1967 0:17:53 69. 0:55:59 65. 1:13:52 66. 0:38:06 55. 1:51:58
64. S-Štafety Martin Nápravník   202 0 0:10:20 4. 1:02:12 81. 1:12:32 62. 0:39:48 62. 1:52:20
Petra Brýdlová   202 0
65. A-Muži Jiří Martinka TTT 36 1969 0:14:30 28. 0:57:13 69. 1:11:43 59. 0:40:43 65. 1:52:26
66. B-Muži 40+ Ondrej Patka MOLS team 44 1979 0:19:18 73. 0:53:42 58. 1:13:00 65. 0:40:31 63. 1:53:31
67. A-Muži Jakub Marek Kutná Hora 34 1993 0:24:16 90. 0:53:09 55. 1:17:25 74. 0:36:41 48. 1:54:06
68. B-Muži 40+ Jiří Černovský Kutná Hora 4 1974 0:21:53 81. 0:58:00 71. 1:19:53 78. 0:35:36 38. 1:55:29
69. B-Muži 40+ Josef Král Zadarmo 26 1976 0:19:38 76. 0:57:52 70. 1:17:30 75. 0:38:50 58. 1:56:20
70. A-Muži Stanislav Pelán HRNAP 45 1968 0:16:51 56. 0:55:53 64. 1:12:44 64. 0:44:38 77. 1:57:22
71. Z-Ženy Eva Krejčířová Etriatlon Team 111 1979 0:15:23 40. 1:00:05 78. 1:15:28 70. 0:42:42 70. 1:58:10
72. A-Muži Marek Dvořák   73 1990 0:17:42 66. 0:59:52 76. 1:17:34 76. 0:41:08 66. 1:58:42
73. S-Štafety Zbyněk Pláteník Bašťouni 208 1982 0:16:45 55. 0:54:41 62. 1:11:26 58. 0:47:27 82. 1:58:53
Markéta Pláteníková Bašťouni 208 1983
74. Z-Ženy Natália Kocánková   110 1970 0:19:43 77. 0:57:09 68. 1:16:52 73. 0:42:25 68. 1:59:17
75. B-Muži 40+ Pavel Slabihoud   55 1977 0:15:56 47. 1:00:02 77. 1:15:58 71. 0:44:22 76. 2:00:20
76. Z-Ženy Eliška Vrbová   119 1977 0:15:58 48. 1:07:48 84. 1:23:46 82. 0:37:42 54. 2:01:28
77. B-Muži 40+ Robert Pilc Opatovice 1 48 1967 0:17:48 68. 0:56:56 67. 1:14:44 68. 0:47:20 81. 2:02:04
78. Z-Ženy Marie Borůvková   121 0:17:55 70. 1:00:10 79. 1:18:05 77. 0:46:45 79. 2:04:50
79. A-Muži Martin Jech Sestajovicak 23 1983 0:21:09 79. 1:04:05 82. 1:25:14 83. 0:43:55 74. 2:09:09
80. B-Muži 40+ Jan Lahoda Chmel 32 1976 0:23:28 84. 0:59:39 75. 1:23:07 80. 0:46:14 78. 2:09:21
81. Z-Ženy Kateřina Čokrtová TTC Český Brod 101 1994 0:17:00 58. 0:58:25 72. 1:15:25 69. 0:54:20 86. 2:09:45
82. B-Muži 40+ Jaroslav Teplý   60 1970 0:21:43 80. 1:00:15 80. 1:21:58 79. 0:56:26 88. 2:18:24
83. S-Štafety Aleš Drobílek pivovar Malý Mach 209 1988 0:24:19 91. 0:59:04 73. 1:23:23 81. 0:55:37 87. 2:19:00
Lea Jiránková pivovar Malý Mach 209 1977
84. A-Muži Antonín Sokol Gucci Gang 69 1996 0:24:02 86. 1:14:31 86. 1:38:33 87. 0:43:48 73. 2:22:21
85. A-Muži Michal Kubín mikropivovar Malý-Mach 30 2000 0:22:55 82. 1:15:25 87. 1:38:20 86. 0:44:09 75. 2:22:29
86. A-Muži Filip Černý Gucci gang 5 1996 0:24:03 87. 1:09:52 85. 1:33:55 85. 0:53:10 85. 2:27:05
87. A-Muži Kryštof Pobiš Gucci gang 67 2003 0:24:05 88. 1:18:04 89. 1:42:09 88. 0:47:32 83. 2:29:41
88. Z-Ženy Martina Policarová TJ ZORA Praha 114 1976 0:27:27 92. 1:15:42 88. 1:43:09 89. 0:47:05 80. 2:30:14
89. B-Muži 40+ Rudolf Kubín mikropivovar Malý-Mach 31 1973 0:24:00 85. 1:07:24 83. 1:31:24 84. 1:01:47 89. 2:33:11
90. Z-Ženy Kristýna Černá Gucci Gang 120 1999 0:23:03 83. 1:29:53 91. 1:52:56 90. 1:26:43 91. 3:19:39
91. A-Muži Cyril Pobiš Gucci Gang 66 2005 0:24:08 89. 1:28:51 90. 1:52:59 91. 1:26:42 90. 3:19:41
92. B-Muži 40+ Tomáš Rudolf Energy Team 46 1972 0:10:12 3.   92.   92.   92. 0:00:00