Výsledky rok 2018

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Jarda
Ploc
SK Kola Víšek 1 1984
2 10:06 2 41:49 1 51:55 1 27:12 1:19:07
2. Martin
Berka
Lawi stars 77 1987
7 11:25 3 42:39 4 54:04 2 27:18 1:21:22
3. Tomáš
Martínek
EasyGoRun 35 1982
1 09:47 5 42:47 3 52:34 5 28:58 1:21:32
4. Pavel
Mužíček
TTT 39 1984
3 10:22 1 41:35 2 51:57 6 30:08 1:22:05
5. František
Schoval
76 -
5 11:16 8 43:28 5 54:44 4 28:25 1:23:09
6. Filip
Peřinka
TTT 47 1988
9 12:44 9 44:35 7 57:19 3 27:24 1:24:43
7. Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 64 1980
4 10:54 10 44:41 6 55:35 12 32:38 1:28:13
8. Jan
Steiner
Cafe Racers 57 1985
10 14:16 7 43:10 9 57:26 8 31:21 1:28:47
9. Leoš
Mittner
79 -
13 14:32 6 43:02 11 57:34 10 31:54 1:29:28
10. Milan
Škoda
Tj Haje 58 1979
6 11:23 14 46:04 10 57:27 15 33:41 1:31:08
11. Pavel
David
Nymburk 72 1972
18 15:11 11 45:06 12 1:00:17 13 32:38 1:32:55
12. Ales
Fojtik
Fakeer team extreme sports 11 1980
17 14:50 16 46:28 14 1:01:18 9 31:41 1:32:59
13. Ondřej
Pojmon
Jiskra Zruč nad Sázavou 51 1978
21 16:20 15 46:19 17 1:02:39 7 30:58 1:33:37
14. Michal
Fraňo
RACE SPACE 13 1981
14 14:38 4 42:46 8 57:24 23 36:14 1:33:38
15. Tomáš
Holkup
Sokol Veltěž 80 1979
20 15:49 12 45:32 15 1:01:21 11 32:21 1:33:42
16. Marek
Hosnedl
Café Racers 78 1991
15 14:42 13 46:03 13 1:00:45 21 35:48 1:36:33
17. Vojtěch
Krapítek
TTT 29 1987
8 11:52 27 52:45 20 1:04:37 14 33:30 1:38:07
18. Zenon
Sliwka
56 1979
22 16:21 19 47:49 19 1:04:10 19 35:13 1:39:23
19. Jan
Chotěborský
TTT 22 1981
11 14:18 18 47:39 16 1:01:57 31 39:36 1:41:33
20. Petr
Kramosil
NOTIX 27 1979
19 15:29 23 49:37 22 1:05:06 24 36:28 1:41:34
21. Zdeněk
Jurka
75 -
28 17:39 22 48:43 23 1:06:22 20 35:23 1:41:45
22. Daniel
Pilc
Tri Ski Horní Počernice 71 1998
16 14:48 24 49:57 21 1:04:45 27 37:41 1:42:26
23. Jiří
Novák
Kolín 42 1977
23 16:24 17 47:13 18 1:03:37 29 38:58 1:42:35
24. Tomáš
Brabec
Úvaly 3 1982
32 19:35 21 48:19 25 1:07:54 17 34:43 1:42:37
25. Radek
Döme
BKČS 8 1988
33 20:01 20 47:58 26 1:07:59 18 35:04 1:43:03
26. David
Mašát
37 1982
26 17:03 25 50:40 24 1:07:43 22 36:12 1:43:55
27. Martin
Štěpánek
68 -
27 17:32 31 55:04 31 1:12:36 16 34:00 1:46:36
28. Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
25 17:01 30 53:42 28 1:10:43 26 36:42 1:47:25
29. Tomas
Kadlec
24 1984
30 19:12 26 50:49 27 1:10:01 28 38:23 1:48:24
30. Milan
Krankus
Slovenskooo :) 28 1980
31 19:28 28 52:50 30 1:12:18 30 39:11 1:51:29
31. Jiří
Martinka
TTT 36 1969
12 14:30 33 57:13 29 1:11:43 32 40:43 1:52:26
32. Jakub
Marek
Kutná Hora 34 1993
40 24:16 29 53:09 33 1:17:25 25 36:41 1:54:06
33. Stanislav
Pelán
HRNAP 45 1968
24 16:51 32 55:53 32 1:12:44 37 44:38 1:57:22
34. Marek
Dvořák
73 1990
29 17:42 34 59:52 34 1:17:34 33 41:08 1:58:42
35. Martin
Jech
Sestajovicak 23 1983
34 21:09 35 1:04:05 35 1:25:14 35 43:55 2:09:09
36. Antonín
Sokol
Gucci Gang 69 1996
36 24:02 37 1:14:31 38 1:38:33 34 43:48 2:22:21
37. Michal
Kubín
mikropivovar Malý-Mach 30 2000
35 22:55 38 1:15:25 37 1:38:20 36 44:09 2:22:29
38. Filip
Černý
Gucci gang 5 1996
37 24:03 36 1:09:52 36 1:33:55 39 53:10 2:27:05
39. Kryštof
Pobiš
Gucci gang 67 2003
38 24:05 39 1:18:04 39 1:42:09 38 47:32 2:29:41
40. Cyril
Pobiš
Gucci Gang 66 2005
39 24:08 40 1:28:51 40 1:52:59 40 1:26:42 3:19:41
Kategorie B Muži 40+
1. Honza
Novotný
TTT 40 1978
2 10:26 2 44:14 1 54:40 3 30:38 1:25:18
2. Ondřej
Teplý
Hisport Team 61 1978
4 13:05 1 43:02 2 56:07 2 29:39 1:25:46
3. Jakub
Holý
TRI-SKI Horní Počernice 65 1978
3 12:40 9 47:34 5 1:00:14 1 28:23 1:28:37
4. Jan
Němec
Sudějov 41 1973
6 13:55 3 44:37 3 58:32 4 31:26 1:29:58
5. David
Polak
Al Corniche Kuwait 52 1976
5 13:17 7 46:29 4 59:46 6 33:59 1:33:45
6. Michal
Houška
Houšánci 18 1978
9 15:34 5 45:42 7 1:01:16 5 33:16 1:34:32
7. David
Fojtik
Fakeer team 12 1973
7 15:19 4 45:40 6 1:00:59 7 35:35 1:36:34
8. Jiří
Grégr
16 1983
13 17:22 8 46:51 9 1:04:13 9 36:32 1:40:45
9. Milan
Hrdlička
Fakeer extrem sport 20 1974
8 15:28 13 51:13 13 1:06:41 10 36:37 1:43:18
10. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 43 1970
10 15:54 6 46:07 8 1:02:01 14 41:57 1:43:58
11. Lukáš
Malínek
Opatovice I 70 1972
12 16:42 11 48:15 10 1:04:57 17 43:08 1:48:05
12. Michal
Král
Symbio+ 74 1975
14 17:34 10 48:07 11 1:05:41 16 42:47 1:48:28
13. Luboš
Chládek
21 1973
15 17:35 12 48:23 12 1:05:58 15 42:33 1:48:31
14. Čestmír
Hrdinka
19 1967
17 17:53 15 55:59 15 1:13:52 11 38:06 1:51:58
15. Ondrej
Patka
MOLS team 44 1979
18 19:18 14 53:42 14 1:13:00 13 40:31 1:53:31
16. Jiří
Černovský
Kutná Hora 4 1974
21 21:53 18 58:00 19 1:19:53 8 35:36 1:55:29
17. Josef
Král
Zadarmo 26 1976
19 19:38 17 57:52 18 1:17:30 12 38:50 1:56:20
18. Pavel
Slabihoud
55 1977
11 15:56 20 1:00:02 17 1:15:58 18 44:22 2:00:20
19. Robert
Pilc
Opatovice 1 48 1967
16 17:48 16 56:56 16 1:14:44 20 47:20 2:02:04
20. Jan
Lahoda
Chmel 32 1976
22 23:28 19 59:39 21 1:23:07 19 46:14 2:09:21
21. Jaroslav
Teplý
60 1970
20 21:43 21 1:00:15 20 1:21:58 21 56:26 2:18:24
22. Rudolf
Kubín
mikropivovar Malý-Mach 31 1973
23 24:00 22 1:07:24 22 1:31:24 22 1:01:47 2:33:11
23. Tomáš
Rudolf
Energy Team 46 1972
1 10:12 23 00:00 23 00:00 23 00:00 00:00
Kategorie Z Ženy
1. Jitka
Rudolfová
Energy team 115 1986
1 10:41 1 44:26 1 55:07 2 30:26 1:25:33
2. Veronika
Andrlová
Kerberos 100 1990
4 11:59 3 46:00 3 57:59 1 30:18 1:28:17
3. Lenka
Fanturová
VSK FTVS SK Pleška :)) 102 1978
2 10:43 4 46:09 2 56:52 3 31:56 1:28:48
4. Renata
Hoppova
Al Corniche 106 1976
5 14:14 2 45:30 4 59:44 4 34:07 1:33:51
5. Tereza
Skuhrová
123 -
3 11:15 6 50:57 5 1:02:12 8 36:17 1:38:29
6. Kristýna
Hájková
Trailpoint/TJ Packa Praha 124 1984
7 15:14 5 50:17 6 1:05:31 5 34:13 1:39:44
7. Eliška
Hubená
Fakeer Team 107 1987
11 16:03 7 52:32 8 1:08:35 7 35:54 1:44:29
8. Jana
Teplá
TTT 116 1979
9 15:45 11 53:54 9 1:09:39 6 35:14 1:44:53
9. Anna
Havlíková
Cafe Racers 105 1982
6 14:40 9 53:44 7 1:08:24 10 37:04 1:45:28
10. Karolína
Mačenková
BKČS 112 1989
16 18:48 8 53:13 11 1:12:01 11 37:09 1:49:10
11. Olga
Procházková
122 -
14 17:46 12 56:12 12 1:13:58 9 36:54 1:50:52
12. Hana
Kavalirova
TTT 109 1975
12 16:38 10 53:44 10 1:10:22 13 40:36 1:50:58
13. Eva
Krejčířová
Etriatlon Team 111 1979
8 15:23 15 1:00:05 14 1:15:28 15 42:42 1:58:10
14. Natália
Kocánková
110 1970
17 19:43 13 57:09 15 1:16:52 14 42:25 1:59:17
15. Eliška
Vrbová
119 1977
10 15:58 17 1:07:48 17 1:23:46 12 37:42 2:01:28
16. Marie
Borůvková
121 -
15 17:55 16 1:00:10 16 1:18:05 16 46:45 2:04:50
17. Kateřina
Čokrtová
TTC Český Brod 101 1994
13 17:00 14 58:25 13 1:15:25 18 54:20 2:09:45
18. Martina
Policarová
TJ ZORA Praha 114 1976
19 27:27 18 1:15:42 18 1:43:09 17 47:05 2:30:14
19. Kristýna
Černá
Gucci Gang 120 1999
18 23:03 19 1:29:53 19 1:52:56 19 1:26:43 3:19:39
Kategorie S Štafety
1. Herbert
Jan
Ivo
Schwarz
Kavalir
Hotový
Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 1978
1976
-
2 12:54 1 41:38 1 54:32 1 30:09 1:24:41
2. Pavla
Vojtěch
Petr
Zábrahová
Rakušan
Karpíšek
PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
2016
2016
3 13:31 4 45:55 2 59:26 4 33:36 1:33:02
3. Martin
Petr
Michal
Hrebíček
Bílý
Fraňo
Fofr tím 205 2016
1979
-
6 14:38 2 45:34 3 1:00:12 3 33:23 1:33:35
4. Vít
Zuz
Joachymstál
Kabátová
ZajKo Team 200 1981
1986
7 14:58 5 46:38 5 1:01:36 5 35:38 1:37:14
5. Jiří
Tomáš
Hervert
Sekera
Stará garda Chlístovice 201 1980
-
5 14:28 6 51:05 6 1:05:33 6 38:37 1:44:10
6. Jakub
Miloš
Lukáš
Fukal
Málek
Fiedler
FFM Team 204 1988
1993
1992
9 16:53 9 59:18 9 1:16:11 2 31:51 1:48:02
7. Tomáš
Roman
Bohumil
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 206 1980
2001
1943
4 14:25 3 45:51 4 1:00:16 9 50:27 1:50:43
8. Martin
Petra
Nápravník
Brýdlová
202 -
-
1 10:20 10 1:02:12 8 1:12:32 7 39:48 1:52:20
9. Zbyněk
Markéta
Pláteník
Pláteníková
Bašťouni 208 1982
1983
8 16:45 7 54:41 7 1:11:26 8 47:27 1:58:53
10. Lea
Aleš
Jiránková
Drobílek
pivovar Malý Mach 209 1977
1988
10 24:19 8 59:04 10 1:23:23 10 55:37 2:19:00
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Jarda
Ploc
SK Kola Víšek 1 1984
2 10:06 3 41:49 1 51:55 2 27:12 1:19:07
2. A Martin
Berka
Lawi stars 77 1987
13 11:25 4 42:39 4 54:04 3 27:18 1:21:22
3. A Tomáš
Martínek
EasyGoRun 35 1982
1 09:47 6 42:47 3 52:34 7 28:58 1:21:32
4. A Pavel
Mužíček
TTT 39 1984
5 10:22 1 41:35 2 51:57 9 30:08 1:22:05
5. A František
Schoval
76 -
11 11:16 10 43:28 7 54:44 6 28:25 1:23:09
6. S Ivo
Jan
Herbert
Hotový
Kavalir
Schwarz
Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák 207 -
1976
1978
18 12:54 2 41:38 5 54:32 10 30:09 1:24:41
7. A Filip
Peřinka
TTT 47 1988
17 12:44 13 44:35 12 57:19 4 27:24 1:24:43
8. B Honza
Novotný
TTT 40 1978
6 10:26 11 44:14 6 54:40 13 30:38 1:25:18
9. Z Jitka
Rudolfová
Energy team 115 1986
7 10:41 12 44:26 8 55:07 12 30:26 1:25:33
10. B Ondřej
Teplý
Hisport Team 61 1978
19 13:05 7 43:02 10 56:07 8 29:39 1:25:46
11. A Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 64 1980
9 10:54 15 44:41 9 55:35 22 32:38 1:28:13
12. Z Veronika
Andrlová
Kerberos 100 1990
15 11:59 24 46:00 17 57:59 11 30:18 1:28:17
13. B Jakub
Holý
TRI-SKI Horní Počernice 65 1978
16 12:40 35 47:34 23 1:00:14 5 28:23 1:28:37
14. A Jan
Steiner
Cafe Racers 57 1985
24 14:16 9 43:10 14 57:26 15 31:21 1:28:47
15. Z Lenka
Fanturová
VSK FTVS SK Pleška :)) 102 1978
8 10:43 28 46:09 11 56:52 20 31:56 1:28:48
16. A Leoš
Mittner
79 -
29 14:32 8 43:02 16 57:34 19 31:54 1:29:28
17. B Jan
Němec
Sudějov 41 1973
22 13:55 14 44:37 18 58:32 16 31:26 1:29:58
18. A Milan
Škoda
Tj Haje 58 1979
12 11:23 26 46:04 15 57:27 28 33:41 1:31:08
19. A Pavel
David
Nymburk 72 1972
37 15:11 16 45:06 25 1:00:17 23 32:38 1:32:55
20. A Ales
Fojtik
Fakeer team extreme sports 11 1980
35 14:50 30 46:28 29 1:01:18 17 31:41 1:32:59
21. S Vojtěch
Pavla
Petr
Rakušan
Zábrahová
Karpíšek
PONDĚLNÍ DIETÁŘI 203 2016
2016
2016
21 13:31 23 45:55 19 59:26 27 33:36 1:33:02
22. S Martin
Petr
Michal
Hrebíček
Bílý
Fraňo
Fofr tím 205 2016
1979
-
30 14:38 19 45:34 22 1:00:12 25 33:23 1:33:35
23. A Ondřej
Pojmon
Jiskra Zruč nad Sázavou 51 1978
50 16:20 29 46:19 35 1:02:39 14 30:58 1:33:37
24. A Michal
Fraňo
RACE SPACE 13 1981
31 14:38 5 42:46 13 57:24 44 36:14 1:33:38
25. A Tomáš
Holkup
Sokol Veltěž 80 1979
45 15:49 18 45:32 30 1:01:21 21 32:21 1:33:42
26. B David
Polak
Al Corniche Kuwait 52 1976
20 13:17 31 46:29 21 59:46 29 33:59 1:33:45
27. Z Renata
Hoppova
Al Corniche 106 1976
23 14:14 17 45:30 20 59:44 31 34:07 1:33:51
28. B Michal
Houška
Houšánci 18 1978
43 15:34 21 45:42 28 1:01:16 24 33:16 1:34:32
29. A Marek
Hosnedl
Café Racers 78 1991
33 14:42 25 46:03 26 1:00:45 41 35:48 1:36:33
30. B David
Fojtik
Fakeer team 12 1973
39 15:19 20 45:40 27 1:00:59 38 35:35 1:36:34
31. S Zuz
Vít
Kabátová
Joachymstál
ZajKo Team 200 1986
1981
36 14:58 32 46:38 31 1:01:36 40 35:38 1:37:14
32. A Vojtěch
Krapítek
TTT 29 1987
14 11:52 53 52:45 39 1:04:37 26 33:30 1:38:07
33. Z Tereza
Skuhrová
123 -
10 11:15 49 50:57 34 1:02:12 45 36:17 1:38:29
34. A Zenon
Sliwka
56 1979
51 16:21 37 47:49 37 1:04:10 35 35:13 1:39:23
35. Z Kristýna
Hájková
Trailpoint/TJ Packa Praha 124 1984
38 15:14 46 50:17 43 1:05:31 32 34:13 1:39:44
36. B Jiří
Grégr
16 1983
61 17:22 33 46:51 38 1:04:13 47 36:32 1:40:45
37. A Jan
Chotěborský
TTT 22 1981
25 14:18 36 47:39 32 1:01:57 62 39:36 1:41:33
38. A Petr
Kramosil
NOTIX 27 1979
42 15:29 44 49:37 42 1:05:06 46 36:28 1:41:34
39. A Zdeněk
Jurka
75 -
65 17:39 43 48:43 47 1:06:22 37 35:23 1:41:45
40. A Daniel
Pilc
Tri Ski Horní Počernice 71 1998
34 14:48 45 49:57 40 1:04:45 54 37:41 1:42:26
41. A Jiří
Novák
Kolín 42 1977
52 16:24 34 47:13 36 1:03:37 60 38:58 1:42:35
42. A Tomáš
Brabec
Úvaly 3 1982
75 19:35 41 48:19 50 1:07:54 33 34:43 1:42:37
43. A Radek
Döme
BKČS 8 1988
78 20:01 38 47:58 51 1:07:59 34 35:04 1:43:03
44. B Milan
Hrdlička
Fakeer extrem sport 20 1974
41 15:28 51 51:13 48 1:06:41 48 36:37 1:43:18
45. A David
Mašát
37 1982
60 17:03 47 50:40 49 1:07:43 43 36:12 1:43:55
46. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 43 1970
46 15:54 27 46:07 33 1:02:01 68 41:57 1:43:58
47. S Jiří
Tomáš
Hervert
Sekera
Stará garda Chlístovice 201 1980
-
27 14:28 50 51:05 44 1:05:33 58 38:37 1:44:10
48. Z Eliška
Hubená
Fakeer Team 107 1987
49 16:03 52 52:32 53 1:08:35 42 35:54 1:44:29
49. Z Jana
Teplá
TTT 116 1979
44 15:45 61 53:54 54 1:09:39 36 35:14 1:44:53
50. Z Anna
Havlíková
Cafe Racers 105 1982
32 14:40 59 53:44 52 1:08:24 52 37:04 1:45:28
51. A Martin
Štěpánek
68 -
62 17:32 63 55:04 63 1:12:36 30 34:00 1:46:36
52. A Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
59 17:01 57 53:42 57 1:10:43 50 36:42 1:47:25
53. S Lukáš
Jakub
Miloš
Fiedler
Fukal
Málek
FFM Team 204 1992
1988
1993
57 16:53 74 59:18 72 1:16:11 18 31:51 1:48:02
54. B Lukáš
Malínek
Opatovice I 70 1972
54 16:42 40 48:15 41 1:04:57 73 43:08 1:48:05
55. A Tomas
Kadlec
24 1984
72 19:12 48 50:49 55 1:10:01 57 38:23 1:48:24
56. B Michal
Král
Symbio+ 74 1975
63 17:34 39 48:07 45 1:05:41 72 42:47 1:48:28
57. B Luboš
Chládek
21 1973
64 17:35 42 48:23 46 1:05:58 70 42:33 1:48:31
58. Z Karolína
Mačenková
BKČS 112 1989
71 18:48 56 53:13 60 1:12:01 53 37:09 1:49:10
59. S Tomáš
Bohumil
Roman
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 206 1980
1943
2001
26 14:25 22 45:51 24 1:00:16 85 50:27 1:50:43
60. Z Olga
Procházková
122 -
67 17:46 66 56:12 67 1:13:58 51 36:54 1:50:52
61. Z Hana
Kavalirova
TTT 109 1975
53 16:38 60 53:44 56 1:10:22 65 40:36 1:50:58
62. A Milan
Krankus
Slovenskooo :) 28 1980
74 19:28 54 52:50 61 1:12:18 61 39:11 1:51:29
63. B Čestmír
Hrdinka
19 1967
69 17:53 65 55:59 66 1:13:52 56 38:06 1:51:58
64. S Martin
Petra
Nápravník
Brýdlová
202 -
-
4 10:20 81 1:02:12 62 1:12:32 63 39:48 1:52:20
65. A Jiří
Martinka
TTT 36 1969
28 14:30 69 57:13 59 1:11:43 66 40:43 1:52:26
66. B Ondrej
Patka
MOLS team 44 1979
73 19:18 58 53:42 65 1:13:00 64 40:31 1:53:31
67. A Jakub
Marek
Kutná Hora 34 1993
90 24:16 55 53:09 74 1:17:25 49 36:41 1:54:06
68. B Jiří
Černovský
Kutná Hora 4 1974
81 21:53 71 58:00 78 1:19:53 39 35:36 1:55:29
69. B Josef
Král
Zadarmo 26 1976
76 19:38 70 57:52 75 1:17:30 59 38:50 1:56:20
70. A Stanislav
Pelán
HRNAP 45 1968
56 16:51 64 55:53 64 1:12:44 78 44:38 1:57:22
71. Z Eva
Krejčířová
Etriatlon Team 111 1979
40 15:23 78 1:00:05 70 1:15:28 71 42:42 1:58:10
72. A Marek
Dvořák
73 1990
66 17:42 76 59:52 76 1:17:34 67 41:08 1:58:42
73. S Zbyněk
Markéta
Pláteník
Pláteníková
Bašťouni 208 1982
1983
55 16:45 62 54:41 58 1:11:26 83 47:27 1:58:53
74. Z Natália
Kocánková
110 1970
77 19:43 68 57:09 73 1:16:52 69 42:25 1:59:17
75. B Pavel
Slabihoud
55 1977
47 15:56 77 1:00:02 71 1:15:58 77 44:22 2:00:20
76. Z Eliška
Vrbová
119 1977
48 15:58 84 1:07:48 82 1:23:46 55 37:42 2:01:28
77. B Robert
Pilc
Opatovice 1 48 1967
68 17:48 67 56:56 68 1:14:44 82 47:20 2:02:04
78. Z Marie
Borůvková
121 -
70 17:55 79 1:00:10 77 1:18:05 80 46:45 2:04:50
79. A Martin
Jech
Sestajovicak 23 1983
79 21:09 82 1:04:05 83 1:25:14 75 43:55 2:09:09
80. B Jan
Lahoda
Chmel 32 1976
84 23:28 75 59:39 80 1:23:07 79 46:14 2:09:21
81. Z Kateřina
Čokrtová
TTC Český Brod 101 1994
58 17:00 72 58:25 69 1:15:25 87 54:20 2:09:45
82. B Jaroslav
Teplý
60 1970
80 21:43 80 1:00:15 79 1:21:58 89 56:26 2:18:24
83. S Aleš
Lea
Drobílek
Jiránková
pivovar Malý Mach 209 1988
1977
91 24:19 73 59:04 81 1:23:23 88 55:37 2:19:00
84. A Antonín
Sokol
Gucci Gang 69 1996
86 24:02 86 1:14:31 87 1:38:33 74 43:48 2:22:21
85. A Michal
Kubín
mikropivovar Malý-Mach 30 2000
82 22:55 87 1:15:25 86 1:38:20 76 44:09 2:22:29
86. A Filip
Černý
Gucci gang 5 1996
87 24:03 85 1:09:52 85 1:33:55 86 53:10 2:27:05
87. A Kryštof
Pobiš
Gucci gang 67 2003
88 24:05 89 1:18:04 88 1:42:09 84 47:32 2:29:41
88. Z Martina
Policarová
TJ ZORA Praha 114 1976
92 27:27 88 1:15:42 89 1:43:09 81 47:05 2:30:14
89. B Rudolf
Kubín
mikropivovar Malý-Mach 31 1973
85 24:00 83 1:07:24 84 1:31:24 90 1:01:47 2:33:11
90. Z Kristýna
Černá
Gucci Gang 120 1999
83 23:03 91 1:29:53 90 1:52:56 92 1:26:43 3:19:39
91. A Cyril
Pobiš
Gucci Gang 66 2005
89 24:08 90 1:28:51 91 1:52:59 91 1:26:42 3:19:41
92. B Tomáš
Rudolf
Energy Team 46 1972
3 10:12 92 00:00 92 00:00 1 00:00 00:00