Search

Výsledky rok 2017

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A-Muži
0. Lubos Chládek   2015   58.   58.   58.   58.  
1. Jaroslav Ploc SK Kola Víšek 52 1984 0:10:19 4. 0:41:39 1. 0:51:58 2. 0:26:44 4. 1:18:42
2. Martin Pejsar Eon tt Tábor 103 1981 0:10:32 5. 0:44:04 5. 0:54:36 4. 0:26:27 2. 1:21:03
3. Pavel Mužíček TTT 36 1984 0:10:06 1. 0:41:50 2. 0:51:56 1. 0:29:42 8. 1:21:38
4. Ondřej Teplý Hisport Team 65 1978 0:11:28 10. 0:44:08 6. 0:55:36 8. 0:27:22 5. 1:22:58
5. Vojtěch Lim   104 0 0:12:34 14. 0:44:20 8. 0:56:54 9. 0:26:17 1. 1:23:11
6. Jaroslav Pejsar Eon tt Tabor 102 2015 0:10:10 2. 0:44:28 9. 0:54:38 5. 0:28:37 7. 1:23:15
7. Jan Novotný TTT 42 1978 0:10:44 6. 0:43:59 4. 0:54:43 6. 0:29:42 9. 1:24:25
8. Jiří Charvát   85 0 0:11:34 11. 0:48:00 17. 0:59:34 12. 0:26:28 3. 1:26:02
9. David Myšička SK Slavia Praha 37 1998 0:11:23 9. 0:44:11 7. 0:55:34 7. 0:31:14 12. 1:26:48
10. Filip Peřinka TTT 47 1988 0:12:29 13. 0:47:55 16. 1:00:24 13. 0:27:27 6. 1:27:51
11. Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 76 1980 0:11:13 8. 0:45:44 10. 0:56:57 10. 0:32:01 16. 1:28:58
12. Tomáš Martínek EasyGoRun 32 1982 0:10:18 3. 0:42:11 3. 0:52:29 3. 0:36:44 31. 1:29:13
13. Milan Škoda Tj Haje Triatlon 63 1979 0:10:56 7. 0:47:09 14. 0:58:05 11. 0:32:17 17. 1:30:22
14. Václav Zeman Bell 75 1984 0:15:16 18. 0:46:52 12. 1:02:08 15. 0:30:27 11. 1:32:35
15. Michal Vavák CDKH 71 1980 0:17:28 29. 0:46:10 11. 1:03:38 19. 0:29:48 10. 1:33:26
16. Jan Nousek   94 0 0:14:28 16. 0:48:25 19. 1:02:53 17. 0:31:22 14. 1:34:15
17. Jakub Vrbenský SK Slavoj Čáslav, z.s. 73 1995 0:12:11 12. 0:50:25 28. 1:02:36 16. 0:31:48 15. 1:34:24
18. Aleš Fojtík FAKEER Team 10 1980 0:15:50 21. 0:47:41 15. 1:03:31 18. 0:31:16 13. 1:34:47
19. Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978 0:12:46 15. 0:48:23 18. 1:01:09 14. 0:35:24 27. 1:36:33
20. Peter Surňák HISPORT Team 62 1981 0:17:26 28. 0:47:02 13. 1:04:28 20. 0:34:22 23. 1:38:50
21. David Rosenkranz HRNAP 59 1981 0:15:43 20. 0:50:21 27. 1:06:04 21. 0:33:11 20. 1:39:15
22. Martin Kučera CSC Český Brod 26 1983 0:17:20 27. 0:49:18 21. 1:06:38 22. 0:32:58 19. 1:39:36
23. Michal Bureš   5 2015 0:15:27 19. 0:51:45 29. 1:07:12 25. 0:33:28 21. 1:40:40
24. Vojtěch Rakušan Pondělní dietáři 57 1989 0:14:57 17. 0:51:49 31. 1:06:46 23. 0:34:23 24. 1:41:09
25. Zdeněk Jurka   83 0 0:16:57 24. 0:49:52 25. 1:06:49 24. 0:35:07 26. 1:41:56
26. Karel Fiala   82 0 0:17:51 34. 0:52:04 32. 1:09:55 31. 0:33:50 22. 1:43:45
27. Jiří Grégr ČSOB 14 1983 0:17:39 32. 0:49:42 23. 1:07:21 26. 0:37:17 33. 1:44:38
28. Vlastík Tauber   106 0 0:16:38 23. 0:52:36 33. 1:09:14 29. 0:35:33 28. 1:44:47
29. Vladimír Skopec Atletika Hostivař 60 1982 0:18:29 37. 0:51:48 30. 1:10:17 33. 0:34:38 25. 1:44:55
30. Tomas Kadlec   97 1984 0:17:56 35. 0:49:36 22. 1:07:32 27. 0:38:22 38. 1:45:54
31. Zbyněk Pláteník RACE SPACE 51 1982 0:17:16 26. 0:52:56 34. 1:10:12 32. 0:35:52 30. 1:46:04
32. Lubos Housa Barclays 17 1983 0:21:27 48. 0:49:04 20. 1:10:31 34. 0:35:36 29. 1:46:07
33. Dan Fiala BMC Highland sport 79 2002 0:20:05 43. 0:49:47 24. 1:09:52 30. 0:37:23 34. 1:47:15
34. Vojtěch Opočenský TJ Rittig Perlovka 43 1990 0:19:11 41. 0:53:38 36. 1:12:49 40. 0:37:38 35. 1:50:27
35. Richard Wild TJ Rittig Perlovka 74 1991 0:17:14 25. 0:54:51 39. 1:12:05 37. 0:38:28 39. 1:50:33
36. Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:17:36 31. 0:54:23 37. 1:11:59 35. 0:39:57 42. 1:51:56
37. David Mašát ČSOB 33 1982 0:19:00 39. 0:53:18 35. 1:12:18 38. 0:40:02 43. 1:52:20
38. Jan Fuchs Ondřejov 13 1983 0:19:02 40. 0:56:35 44. 1:15:37 41. 0:38:17 37. 1:53:54
39. Ivo Hotový FAKEER Team Extreme sports 16 1982 0:24:09 52. 0:57:36 46. 1:21:45 46. 0:32:50 18. 1:54:35
40. Milan Krankus Bratislava 23 1980 0:20:14 45. 0:55:33 42. 1:15:47 42. 0:39:16 41. 1:55:03
41. Vojtěch Němec   95 0 0:17:32 30. 0:54:32 38. 1:12:04 36. 0:44:09 49. 1:56:13
42. Petr Zerzanek   89 1985 0:21:22 46. 0:55:01 41. 1:16:23 43. 0:40:33 45. 1:56:56
43. Vít Pošík Hlízov 54 1997 0:16:28 22. 0:56:15 43. 1:12:43 39. 0:44:40 51. 1:57:23
44. Jakub Vít   99 0 0:18:25 36. 0:50:16 26. 1:08:41 28. 0:48:45 53. 1:57:26
45. Martin Štěpánek   80 0 0:19:28 42. 0:59:00 47. 1:18:28 44. 0:39:10 40. 1:57:38
46. Jan Miřácký   81 0 0:24:38 53. 0:57:19 45. 1:21:57 47. 0:38:14 36. 2:00:11
47. Marek Svoboda   105 1990 0:23:06 50. 1:00:23 48. 1:23:29 49. 0:37:02 32. 2:00:31
48. David Náhlovský   38 1990 0:26:04 56. 0:54:57 40. 1:21:01 45. 0:40:14 44. 2:01:15
49. Marek Dvořák   88 0 0:18:36 38. 1:04:06 50. 1:22:42 48. 0:43:25 48. 2:06:07
50. Martin Jech   96 1983 0:22:06 49. 1:06:26 52. 1:28:32 51. 0:41:33 46. 2:10:05
51. Jan Vašina Pondělní dietáři 70 1987 0:21:26 47. 1:04:05 49. 1:25:31 50. 0:48:09 52. 2:13:40
52. Miloslav Fišer   9 1985 0:25:07 54. 1:05:06 51. 1:30:13 53. 0:44:22 50. 2:14:35
53. Michal Kubín Mikropivovar Malý-Mach 24 2000 0:23:38 51. 1:13:18 55. 1:36:56 54. 0:42:09 47. 2:19:05
54. Jan Tejkal Lysá nad Labem 64 1981 0:20:08 44. 1:09:57 53. 1:30:05 52. 0:51:10 55. 2:21:15
55. Sufjan Doula Pondělní Dietáři 7 1991 0:26:09 57. 1:13:49 56. 1:39:58 57. 0:50:30 54. 2:30:28
56. Martin Kaňkovský   21 1993 0:25:53 55. 1:12:50 54. 1:38:43 55. 0:53:40 57. 2:32:23
57. Jan Kadlec OPA !!! 78 1981 0:17:50 33. 1:22:04 57. 1:39:54 56. 0:52:57 56. 2:32:51
Kategorie B-Muži 40+
1. Roman Procházka VPP TRI TEAM 55 1973 0:14:21 8. 0:42:48 1. 0:57:09 3. 0:29:01 2. 1:26:10
2. Tomáš Rudolf ENERGY TEAM 45 1972 0:10:53 1. 0:44:21 5. 0:55:14 1. 0:32:39 8. 1:27:53
3. Jan Němec Kolín 40 1973 0:14:11 7. 0:45:02 6. 0:59:13 5. 0:29:26 3. 1:28:39
4. Jan Rada   119 0:16:26 12. 0:42:49 2. 0:59:15 6. 0:30:12 5. 1:29:27
5. Robert Mrkvička Pteam Jihlava 35 1971 0:14:05 6. 0:42:53 3. 0:56:58 2. 0:32:47 9. 1:29:45
6. Pepa Rendl tj packa praha 58 1976 0:16:31 13. 0:46:10 9. 1:02:41 10. 0:27:54 1. 1:30:35
7. Leoš Mittner SCP Pardubice 92 1971 0:15:06 10. 0:43:27 4. 0:58:33 4. 0:32:34 7. 1:31:07
8. David Polak Al Corniche Kuwait 53 1976 0:13:45 3. 0:46:50 13. 1:00:35 7. 0:34:26 13. 1:35:01
9. Zdeněk Plachý   50 1974 0:13:53 4. 0:47:47 14. 1:01:40 8. 0:34:23 12. 1:36:03
10. Miroslav Bittner CK Vinohradské šlapky 3 1973 0:15:00 9. 0:46:48 12. 1:01:48 9. 0:34:39 15. 1:36:27
11. Libor Vavák BK Sadská 72 1965 0:18:10 26. 0:46:43 11. 1:04:53 14. 0:32:06 6. 1:36:59
12. David Havlik HavlStein 15 1973 0:17:09 18. 0:51:00 18. 1:08:09 18. 0:29:34 4. 1:37:43
13. Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 46 1970 0:17:06 17. 0:46:26 10. 1:03:32 12. 0:34:33 14. 1:38:05
14. Jan Černý   6 1975 0:17:42 23. 0:46:05 8. 1:03:47 13. 0:35:12 17. 1:38:59
15. Jiří Novák   41 0 0:17:40 22. 0:45:46 7. 1:03:26 11. 0:37:24 21. 1:40:50
16. Diederik Troost TTT 67 1975 0:14:01 5. 0:50:58 17. 1:04:59 15. 0:36:01 18. 1:41:00
17. Arnošt Němec Kolín 39 1968 0:16:36 16. 0:53:40 26. 1:10:16 24. 0:33:46 11. 1:44:02
18. Michal Nikodém   84 0 0:18:22 28. 0:53:31 25. 1:11:53 27. 0:32:49 10. 1:44:42
19. Robert Pilc Opatovice 1 48 1967 0:17:33 20. 0:50:53 16. 1:08:26 19. 0:37:24 22. 1:45:50
20. Roman Folberger Starý Kolín 11 1971 0:17:21 19. 0:52:20 22. 1:09:41 22. 0:36:19 19. 1:46:00
21. Ladislav Málek Čáslav 30 1973 0:16:35 15. 0:51:57 21. 1:08:32 20. 0:37:37 24. 1:46:09
22. Jiří Vít   101 0 0:18:26 30. 0:48:21 15. 1:06:47 17. 0:40:21 30. 1:47:08
23. Jaroslav Lang   98 0 0:19:07 31. 0:51:47 20. 1:10:54 25. 0:36:22 20. 1:47:16
24. René Trbušek Čelákovice 66 1976 0:16:33 14. 0:52:55 23. 1:09:28 21. 0:38:36 26. 1:48:04
25. Blahoslav Bureš   4 1974 0:18:24 29. 0:51:36 19. 1:10:00 23. 0:38:04 25. 1:48:04
26. Jaroslav Duba TRISKI Horni Počernice 8 1971 0:16:07 11. 0:55:07 27. 1:11:14 26. 0:38:41 27. 1:49:55
27. Václav Němec SCP Pardubice 93 1973 0:13:28 2. 0:53:12 24. 1:06:40 16. 0:43:27 35. 1:50:07
28. Milan Hrdlička Fakeer Team Extrem Sports 18 1974 0:17:53 24. 0:55:33 29. 1:13:26 29. 0:37:31 23. 1:50:57
29. Petr Lafek Les 27 1954 0:17:34 21. 0:55:25 28. 1:12:59 28. 0:40:18 29. 1:53:17
30. Stanislav Pelán HRNAP 68 1968 0:18:06 25. 0:56:00 30. 1:14:06 30. 0:41:34 33. 1:55:40
31. Josef Král Zadarmo 22 1976 0:23:00 35. 1:00:26 35. 1:23:26 36. 0:35:01 16. 1:58:27
32. Igor Pasker   87 1962 0:21:33 33. 1:00:49 36. 1:22:22 34. 0:39:19 28. 2:01:41
33. Pavel Slabihoud   86 0 0:18:20 27. 1:00:21 34. 1:18:41 32. 0:43:11 34. 2:01:52
34. Milan Řípa AC slav 90 1948 0:23:23 37. 0:59:05 33. 1:22:28 35. 0:40:21 31. 2:02:49
35. Jan Lahoda Chmel 28 1976 0:24:30 38. 0:57:18 31. 1:21:48 33. 0:41:19 32. 2:03:07
36. Luboš Švihel SOKOL CHOCHOL 34 1960 0:20:00 32. 0:58:29 32. 1:18:29 31. 0:46:52 36. 2:05:21
37. Doki   49 0 0:22:33 34. 1:04:50 37. 1:27:23 37. 0:47:44 37. 2:15:07
38. Rudolf Kubín Mikropivovar Malý-Mach 25 1973 0:24:36 39. 1:06:26 38. 1:31:02 38. 0:55:51 38. 2:26:53
39. Jan Malý Mikropivovar Malý - Mach 1 1961 0:23:11 36. 1:23:02 39. 1:46:13 39. 1:02:55 39. 2:49:08
Kategorie Z-Ženy
1. Lenka Fanturová   202 1978 0:11:00 1. 0:45:47 1. 0:56:47 1. 0:30:54 1. 1:27:41
2. Renata Hoppova Al Corniche Kuwait 205 1976 0:15:03 2. 0:47:00 2. 1:02:03 2. 0:34:41 2. 1:36:44
3. Zuzka Kabatova ZajKo Team 207 1986 0:16:13 4. 0:53:30 3. 1:09:43 3. 0:36:49 3. 1:46:32
4. Helena Mužíčková TTT 210 1985 0:16:29 5. 0:55:27 5. 1:11:56 6. 0:37:02 4. 1:48:58
5. Anna Havlikova Steinerova HavlStein 204 1982 0:15:35 3. 0:55:46 6. 1:11:21 4. 0:38:48 6. 1:50:09
6. Hana Kavalírová TTT 208 1975 0:16:56 8. 0:54:56 4. 1:11:52 5. 0:40:46 8. 1:52:38
7. Tereza Miklasová HRNAP 209 1989 0:19:18 12. 0:57:03 7. 1:16:21 9. 0:43:05 11. 1:59:26
8. Jitka Beránková HRNAP 201 1982 0:18:28 10. 0:57:21 8. 1:15:49 8. 0:40:49 9. 1:56:38
9. Alexandra Plachá   212 1988 0:17:18 9. 0:57:24 9. 1:14:42 7. 0:38:52 7. 1:53:34
10. Veronika Vondráková Vinařství Vondrák 219 1978 0:18:58 11. 0:59:39 10. 1:18:37 11. 0:45:14 13. 2:03:51
11. Barbora Řeháková Pondělní dietáři 215 1990 0:16:47 6. 1:01:34 11. 1:18:21 10. 0:41:46 10. 2:00:07
12. Markéta Svobodová   216 1995 0:19:31 13. 1:04:16 12. 1:23:47 12. 0:37:05 5. 2:00:52
13. Andrea Pipková   218 1995 0:25:05 15. 1:05:11 13. 1:30:16 14. 0:44:15 12. 2:14:31
14. Monika Hrdinková Pondělní dietáři 206 1992 0:16:54 7. 1:12:26 14. 1:29:20 13. 0:47:43 14. 2:17:03
15. Jindřiška Vondráková Vinařství Vondrák 217 1984 0:26:10 16. 1:20:50 15. 1:47:00 15. 0:52:12 15. 2:39:12
16. Tereza Bělinová Pondělní dietáři 200 1992 0:21:03 14.   16.   16.   16.  
Kategorie S-Štafety
1. Martin Hrebíček Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 0 0:12:08 5. 0:48:08 12. 1:00:16 3. 0:28:21 5. 1:28:37
Zbyněk Vondrák Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 1975
Jan Kavalír Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 1976
2. Kateřina Háková TTT 307 1992 0:11:41 1. 0:56:55 17. 1:08:36 15. 0:26:45 1. 1:35:21
Jiří Souček TTT 307 1993
3. Aleš Kuchař SKŠ United 306 1989 0:15:45 17. 0:46:00 3. 1:01:45 6. 0:34:07 10. 1:35:52
David Šimek SKŠ United 306 2015
Václav Schwarz SKŠ United 306 1988
4. Jakub Glinz TTT 309 1988 0:13:07 6. 0:52:54 13. 1:06:01 13. 0:30:09 6. 1:36:10
Petra Váchová TTT 309 1994
5. Daniel Blecha Bike & fitness kolín 308 1992 0:16:25 21. 0:46:31 4. 1:02:56 7. 0:38:10 16. 1:41:06
Jiří Kraus Bike & fitness kolín 308 1965
Milan Stránský Bike & fitness kolín 308 1976
6. Magdaléna Teplá Úvaly 305 2005 0:14:08 11. 0:55:03 15. 1:09:11 17. 0:36:35 14. 1:45:46
Jana Teplá Úvaly 305 2015
7. Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 300 1975 0:16:10 20. 0:47:58 9. 1:04:08 12. 0:44:52 22. 1:49:00
Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 300 2015
Roman Strnad Sokol Chlístovice 300 2015
8. Pavla Zábrahová Skládačka Team 301 1994 0:13:48 9. 1:01:52 20. 1:15:40 20. 0:35:05 12. 1:50:45
Petr Zábraha Skládačka Team 301 1972
Jan Müller Skládačka Team 301 1989
9. Radek Růžička Hrnap 304 1976 0:14:30 13. 1:05:43 22. 1:20:13 22. 0:40:37 19. 2:00:50
Eva Hnízdilová Hrnap 304 1974
10. Lea Jiránková Mikropivovar Malý-Mach 302 1977 0:22:18 26. 1:09:58 23. 1:32:16 25. 0:49:09 25. 2:21:25
Tomáš Hostomský Mikropivovar Malý-Mach 302 1980
Anna Kubínová Mikropivovar Malý-Mach 302 1998
Výsledková listina celkově
  Kat. Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A-Muži Jaroslav Ploc SK Kola Víšek 52 1984 0:10:19 4. 0:41:39 1. 0:51:58 2. 0:26:44 4. 1:18:42
2. A-Muži Martin Pejsar Eon tt Tábor 103 1981 0:10:32 5. 0:44:04 9. 0:54:36 4. 0:26:27 2. 1:21:03
3. A-Muži Pavel Mužíček TTT 36 1984 0:10:06 1. 0:41:50 2. 0:51:56 1. 0:29:42 14. 1:21:38
4. A-Muži Ondřej Teplý Hisport Team 65 1978 0:11:28 12. 0:44:08 10. 0:55:36 9. 0:27:22 6. 1:22:58
5. A-Muži Vojtěch Lim   104 0 0:12:34 18. 0:44:20 12. 0:56:54 11. 0:26:17 1. 1:23:11
6. A-Muži Jaroslav Pejsar Eon tt Tabor 102 2015 0:10:10 2. 0:44:28 14. 0:54:38 5. 0:28:37 10. 1:23:15
7. A-Muži Jan Novotný TTT 42 1978 0:10:44 6. 0:43:59 8. 0:54:43 6. 0:29:42 15. 1:24:25
8. A-Muži Jiří Charvát   85 0 0:11:34 13. 0:48:00 36. 0:59:34 19. 0:26:28 3. 1:26:02
9. B-Muži 40+ Roman Procházka VPP TRI TEAM 55 1973 0:14:21 29. 0:42:48 4. 0:57:09 14. 0:29:01 11. 1:26:10
10. A-Muži David Myšička SK Slavia Praha 37 1998 0:11:23 11. 0:44:11 11. 0:55:34 8. 0:31:14 21. 1:26:48
11. Z-Ženy Lenka Fanturová   202 1978 0:11:00 9. 0:45:47 18. 0:56:47 10. 0:30:54 20. 1:27:41
12. A-Muži Filip Peřinka TTT 47 1988 0:12:29 17. 0:47:55 34. 1:00:24 21. 0:27:27 7. 1:27:51
13. B-Muži 40+ Tomáš Rudolf ENERGY TEAM 45 1972 0:10:53 7. 0:44:21 13. 0:55:14 7. 0:32:39 29. 1:27:53
14. S-Štafety Zbyněk Vondrák Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 1975 0:12:08 15. 0:48:08 37. 1:00:16 20. 0:28:21 9. 1:28:37
Jan Kavalír Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 1976
Martin Hrebíček Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 0
15. B-Muži 40+ Jan Němec Kolín 40 1973 0:14:11 28. 0:45:02 15. 0:59:13 17. 0:29:26 12. 1:28:39
16. A-Muži Vladislav Zušťák Triatlon Praha Háje 76 1980 0:11:13 10. 0:45:44 16. 0:56:57 12. 0:32:01 25. 1:28:58
17. A-Muži Tomáš Martínek EasyGoRun 32 1982 0:10:18 3. 0:42:11 3. 0:52:29 3. 0:36:44 59. 1:29:13
18. B-Muži 40+ Jan Rada   119 0:16:26 46. 0:42:49 5. 0:59:15 18. 0:30:12 18. 1:29:27
19. B-Muži 40+ Robert Mrkvička Pteam Jihlava 35 1971 0:14:05 26. 0:42:53 6. 0:56:58 13. 0:32:47 30. 1:29:45
20. A-Muži Milan Škoda Tj Haje Triatlon 63 1979 0:10:56 8. 0:47:09 31. 0:58:05 15. 0:32:17 27. 1:30:22
21. B-Muži 40+ Pepa Rendl tj packa praha 58 1976 0:16:31 49. 0:46:10 21. 1:02:41 30. 0:27:54 8. 1:30:35
22. B-Muži 40+ Leoš Mittner SCP Pardubice 92 1971 0:15:06 35. 0:43:27 7. 0:58:33 16. 0:32:34 28. 1:31:07
23. A-Muži Václav Zeman Bell 75 1984 0:15:16 36. 0:46:52 28. 1:02:08 28. 0:30:27 19. 1:32:35
24. A-Muži Michal Vavák CDKH 71 1980 0:17:28 66. 0:46:10 22. 1:03:38 36. 0:29:48 16. 1:33:26
25. A-Muži Jan Nousek   94 0 0:14:28 30. 0:48:25 40. 1:02:53 31. 0:31:22 23. 1:34:15
26. A-Muži Jakub Vrbenský SK Slavoj Čáslav, z.s. 73 1995 0:12:11 16. 0:50:25 49. 1:02:36 29. 0:31:48 24. 1:34:24
27. A-Muži Aleš Fojtík FAKEER Team 10 1980 0:15:50 41. 0:47:41 32. 1:03:31 34. 0:31:16 22. 1:34:47
28. B-Muži 40+ David Polak Al Corniche Kuwait 53 1976 0:13:45 22. 0:46:50 27. 1:00:35 22. 0:34:26 42. 1:35:01
29. S-Štafety Kateřina Háková TTT 307 1992 0:11:41 14. 0:56:55 87. 1:08:36 55. 0:26:45 5. 1:35:21
Jiří Souček TTT 307 1993
30. S-Štafety David Šimek SKŠ United 306 2015 0:15:45 40. 0:46:00 19. 1:01:45 25. 0:34:07 38. 1:35:52
Václav Schwarz SKŠ United 306 1988
Aleš Kuchař SKŠ United 306 1989
31. B-Muži 40+ Zdeněk Plachý   50 1974 0:13:53 24. 0:47:47 33. 1:01:40 24. 0:34:23 40. 1:36:03
32. S-Štafety Jakub Glinz TTT 309 1988 0:13:07 20. 0:52:54 62. 1:06:01 42. 0:30:09 17. 1:36:10
Petra Váchová TTT 309 1994
33. B-Muži 40+ Miroslav Bittner CK Vinohradské šlapky 3 1973 0:15:00 33. 0:46:48 26. 1:01:48 26. 0:34:39 45. 1:36:27
34. A-Muži Petr Jelínek Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978 0:12:46 19. 0:48:23 39. 1:01:09 23. 0:35:24 51. 1:36:33
35. Z-Ženy Renata Hoppova Al Corniche Kuwait 205 1976 0:15:03 34. 0:47:00 29. 1:02:03 27. 0:34:41 46. 1:36:44
36. B-Muži 40+ Libor Vavák BK Sadská 72 1965 0:18:10 79. 0:46:43 25. 1:04:53 40. 0:32:06 26. 1:36:59
37. B-Muži 40+ David Havlik HavlStein 15 1973 0:17:09 59. 0:51:00 52. 1:08:09 52. 0:29:34 13. 1:37:43
38. B-Muži 40+ Jaroslav Paroulek SKP Nymburk 46 1970 0:17:06 58. 0:46:26 23. 1:03:32 35. 0:34:33 43. 1:38:05
39. A-Muži Peter Surňák HISPORT Team 62 1981 0:17:26 65. 0:47:02 30. 1:04:28 39. 0:34:22 39. 1:38:50
40. B-Muži 40+ Jan Černý   6 1975 0:17:42 73. 0:46:05 20. 1:03:47 37. 0:35:12 50. 1:38:59
41. A-Muži David Rosenkranz HRNAP 59 1981 0:15:43 39. 0:50:21 48. 1:06:04 43. 0:33:11 34. 1:39:15
42. A-Muži Martin Kučera CSC Český Brod 26 1983 0:17:20 63. 0:49:18 42. 1:06:38 44. 0:32:58 33. 1:39:36
43. A-Muži Michal Bureš   5 2015 0:15:27 37. 0:51:45 54. 1:07:12 49. 0:33:28 35. 1:40:40
44. B-Muži 40+ Jiří Novák   41 0 0:17:40 72. 0:45:46 17. 1:03:26 33. 0:37:24 66. 1:40:50
45. B-Muži 40+ Diederik Troost TTT 67 1975 0:14:01 25. 0:50:58 51. 1:04:59 41. 0:36:01 55. 1:41:00
46. S-Štafety Daniel Blecha Bike & fitness kolín 308 1992 0:16:25 45. 0:46:31 24. 1:02:56 32. 0:38:10 72. 1:41:06
Milan Stránský Bike & fitness kolín 308 1976
Jiří Kraus Bike & fitness kolín 308 1965
47. A-Muži Vojtěch Rakušan Pondělní dietáři 57 1989 0:14:57 32. 0:51:49 57. 1:06:46 46. 0:34:23 41. 1:41:09
48. A-Muži Zdeněk Jurka   83 0 0:16:57 57. 0:49:52 46. 1:06:49 48. 0:35:07 49. 1:41:56
49. A-Muži Karel Fiala   82 0 0:17:51 75. 0:52:04 59. 1:09:55 63. 0:33:50 37. 1:43:45
50. B-Muži 40+ Arnošt Němec Kolín 39 1968 0:16:36 52. 0:53:40 70. 1:10:16 66. 0:33:46 36. 1:44:02
51. A-Muži Jiří Grégr ČSOB 14 1983 0:17:39 71. 0:49:42 44. 1:07:21 50. 0:37:17 64. 1:44:38
52. B-Muži 40+ Michal Nikodém   84 0 0:18:22 81. 0:53:31 68. 1:11:53 73. 0:32:49 31. 1:44:42
53. A-Muži Vlastík Tauber   106 0 0:16:38 53. 0:52:36 61. 1:09:14 58. 0:35:33 52. 1:44:47
54. A-Muži Vladimír Skopec Atletika Hostivař 60 1982 0:18:29 86. 0:51:48 56. 1:10:17 67. 0:34:38 44. 1:44:55
55. S-Štafety Magdaléna Teplá Úvaly 305 2005 0:14:08 27. 0:55:03 77. 1:09:11 57. 0:36:35 58. 1:45:46
Jana Teplá Úvaly 305 2015
56. B-Muži 40+ Robert Pilc Opatovice 1 48 1967 0:17:33 68. 0:50:53 50. 1:08:26 53. 0:37:24 67. 1:45:50
57. A-Muži Tomas Kadlec   97 1984 0:17:56 77. 0:49:36 43. 1:07:32 51. 0:38:22 75. 1:45:54
58. B-Muži 40+ Roman Folberger Starý Kolín 11 1971 0:17:21 64. 0:52:20 60. 1:09:41 60. 0:36:19 56. 1:46:00
59. A-Muži Zbyněk Pláteník RACE SPACE 51 1982 0:17:16 61. 0:52:56 64. 1:10:12 65. 0:35:52 54. 1:46:04
60. A-Muži Lubos Housa Barclays 17 1983 0:21:27 104. 0:49:04 41. 1:10:31 68. 0:35:36 53. 1:46:07
61. B-Muži 40+ Ladislav Málek Čáslav 30 1973 0:16:35 51. 0:51:57 58. 1:08:32 54. 0:37:37 69. 1:46:09
62. Z-Ženy Zuzka Kabatova ZajKo Team 207 1986 0:16:13 44. 0:53:30 67. 1:09:43 61. 0:36:49 60. 1:46:32
63. B-Muži 40+ Jiří Vít   101 0 0:18:26 84. 0:48:21 38. 1:06:47 47. 0:40:21 88. 1:47:08
64. A-Muži Dan Fiala BMC Highland sport 79 2002 0:20:05 97. 0:49:47 45. 1:09:52 62. 0:37:23 65. 1:47:15
65. B-Muži 40+ Jaroslav Lang   98 0 0:19:07 91. 0:51:47 55. 1:10:54 69. 0:36:22 57. 1:47:16
66. B-Muži 40+ René Trbušek Čelákovice 66 1976 0:16:33 50. 0:52:55 63. 1:09:28 59. 0:38:36 77. 1:48:04
67. B-Muži 40+ Blahoslav Bureš   4 1974 0:18:24 82. 0:51:36 53. 1:10:00 64. 0:38:04 71. 1:48:04
68. Z-Ženy Helena Mužíčková TTT 210 1985 0:16:29 48. 0:55:27 80. 1:11:56 74. 0:37:02 61. 1:48:58
69. S-Štafety Roman Strnad Sokol Chlístovice 300 2015 0:16:10 43. 0:47:58 35. 1:04:08 38. 0:44:52 107. 1:49:00
Bohumil Strnad Sokol Chlístovice 300 2015
Tomáš Sekera Sokol Chlístovice 300 1975
70. B-Muži 40+ Jaroslav Duba TRISKI Horni Počernice 8 1971 0:16:07 42. 0:55:07 78. 1:11:14 70. 0:38:41 78. 1:49:55
71. B-Muži 40+ Václav Němec SCP Pardubice 93 1973 0:13:28 21. 0:53:12 65. 1:06:40 45. 0:43:27 102. 1:50:07
72. Z-Ženy Anna Havlikova Steinerova HavlStein 204 1982 0:15:35 38. 0:55:46 83. 1:11:21 71. 0:38:48 79. 1:50:09
73. A-Muži Vojtěch Opočenský TJ Rittig Perlovka 43 1990 0:19:11 92. 0:53:38 69. 1:12:49 80. 0:37:38 70. 1:50:27
74. A-Muži Richard Wild TJ Rittig Perlovka 74 1991 0:17:14 60. 0:54:51 73. 1:12:05 77. 0:38:28 76. 1:50:33
75. S-Štafety Jan Müller Skládačka Team 301 1989 0:13:48 23. 1:01:52 103. 1:15:40 86. 0:35:05 48. 1:50:45
Pavla Zábrahová Skládačka Team 301 1994
Petr Zábraha Skládačka Team 301 1972
76. B-Muži 40+ Milan Hrdlička Fakeer Team Extrem Sports 18 1974 0:17:53 76. 0:55:33 81. 1:13:26 82. 0:37:31 68. 1:50:57
77. A-Muži Michal Beránek HRNAP 2 1980 0:17:36 70. 0:54:23 71. 1:11:59 75. 0:39:57 84. 1:51:56
78. A-Muži David Mašát ČSOB 33 1982 0:19:00 89. 0:53:18 66. 1:12:18 78. 0:40:02 85. 1:52:20
79. Z-Ženy Hana Kavalírová TTT 208 1975 0:16:56 56. 0:54:56 74. 1:11:52 72. 0:40:46 92. 1:52:38
80. B-Muži 40+ Petr Lafek Les 27 1954 0:17:34 69. 0:55:25 79. 1:12:59 81. 0:40:18 87. 1:53:17
81. Z-Ženy Alexandra Plachá   212 1988 0:17:18 62. 0:57:24 92. 1:14:42 84. 0:38:52 80. 1:53:34
82. A-Muži Jan Fuchs Ondřejov 13 1983 0:19:02 90. 0:56:35 86. 1:15:37 85. 0:38:17 74. 1:53:54
83. A-Muži Ivo Hotový FAKEER Team Extreme sports 16 1982 0:24:09 113. 0:57:36 93. 1:21:45 98. 0:32:50 32. 1:54:35
84. A-Muži Milan Krankus Bratislava 23 1980 0:20:14 99. 0:55:33 82. 1:15:47 87. 0:39:16 82. 1:55:03
85. B-Muži 40+ Stanislav Pelán HRNAP 68 1968 0:18:06 78. 0:56:00 84. 1:14:06 83. 0:41:34 96. 1:55:40
86. A-Muži Vojtěch Němec   95 0 0:17:32 67. 0:54:32 72. 1:12:04 76. 0:44:09 103. 1:56:13
87. Z-Ženy Jitka Beránková HRNAP 201 1982 0:18:28 85. 0:57:21 91. 1:15:49 88. 0:40:49 93. 1:56:38
88. A-Muži Petr Zerzanek   89 1985 0:21:22 102. 0:55:01 76. 1:16:23 90. 0:40:33 90. 1:56:56
89. A-Muži Vít Pošík Hlízov 54 1997 0:16:28 47. 0:56:15 85. 1:12:43 79. 0:44:40 106. 1:57:23
90. A-Muži Jakub Vít   99 0 0:18:25 83. 0:50:16 47. 1:08:41 56. 0:48:45 113. 1:57:26
91. A-Muži Martin Štěpánek   80 0 0:19:28 94. 0:59:00 95. 1:18:28 92. 0:39:10 81. 1:57:38
92. B-Muži 40+ Josef Král Zadarmo 22 1976 0:23:00 108. 1:00:26 100. 1:23:26 104. 0:35:01 47. 1:58:27
93. Z-Ženy Tereza Miklasová HRNAP 209 1989 0:19:18 93. 0:57:03 88. 1:16:21 89. 0:43:05 99. 1:59:26
94. Z-Ženy Barbora Řeháková Pondělní dietáři 215 1990 0:16:47 54. 1:01:34 102. 1:18:21 91. 0:41:46 97. 2:00:07
95. A-Muži Jan Miřácký   81 0 0:24:38 116. 0:57:19 90. 1:21:57 100. 0:38:14 73. 2:00:11
96. A-Muži Marek Svoboda   105 1990 0:23:06 109. 1:00:23 99. 1:23:29 105. 0:37:02 62. 2:00:31
97. S-Štafety Radek Růžička Hrnap 304 1976 0:14:30 31. 1:05:43 110. 1:20:13 96. 0:40:37 91. 2:00:50
Eva Hnízdilová Hrnap 304 1974
98. Z-Ženy Markéta Svobodová   216 1995 0:19:31 95. 1:04:16 106. 1:23:47 106. 0:37:05 63. 2:00:52
99. A-Muži David Náhlovský   38 1990 0:26:04 120. 0:54:57 75. 1:21:01 97. 0:40:14 86. 2:01:15
100. B-Muži 40+ Igor Pasker   87 1962 0:21:33 105. 1:00:49 101. 1:22:22 101. 0:39:19 83. 2:01:41
101. B-Muži 40+ Pavel Slabihoud   86 0 0:18:20 80. 1:00:21 98. 1:18:41 95. 0:43:11 100. 2:01:52
102. B-Muži 40+ Milan Řípa AC slav 90 1948 0:23:23 111. 0:59:05 96. 1:22:28 102. 0:40:21 89. 2:02:49
103. B-Muži 40+ Jan Lahoda Chmel 28 1976 0:24:30 114. 0:57:18 89. 1:21:48 99. 0:41:19 94. 2:03:07
104. Z-Ženy Veronika Vondráková Vinařství Vondrák 219 1978 0:18:58 88. 0:59:39 97. 1:18:37 94. 0:45:14 108. 2:03:51
105. B-Muži 40+ Luboš Švihel SOKOL CHOCHOL 34 1960 0:20:00 96. 0:58:29 94. 1:18:29 93. 0:46:52 109. 2:05:21
106. A-Muži Marek Dvořák   88 0 0:18:36 87. 1:04:06 105. 1:22:42 103. 0:43:25 101. 2:06:07
107. A-Muži Martin Jech   96 1983 0:22:06 106. 1:06:26 111. 1:28:32 109. 0:41:33 95. 2:10:05
108. A-Muži Jan Vašina Pondělní dietáři 70 1987 0:21:26 103. 1:04:05 104. 1:25:31 107. 0:48:09 112. 2:13:40
109. Z-Ženy Andrea Pipková   218 1995 0:25:05 117. 1:05:11 109. 1:30:16 113. 0:44:15 104. 2:14:31
110. A-Muži Miloslav Fišer   9 1985 0:25:07 118. 1:05:06 108. 1:30:13 112. 0:44:22 105. 2:14:35
111. B-Muži 40+ Doki   49 0 0:22:33 107. 1:04:50 107. 1:27:23 108. 0:47:44 111. 2:15:07
112. Z-Ženy Monika Hrdinková Pondělní dietáři 206 1992 0:16:54 55. 1:12:26 115. 1:29:20 110. 0:47:43 110. 2:17:03
113. A-Muži Michal Kubín Mikropivovar Malý-Mach 24 2000 0:23:38 112. 1:13:18 117. 1:36:56 116. 0:42:09 98. 2:19:05
114. A-Muži Jan Tejkal Lysá nad Labem 64 1981 0:20:08 98. 1:09:57 113. 1:30:05 111. 0:51:10 116. 2:21:15
115. S-Štafety Tomáš Hostomský Mikropivovar Malý-Mach 302 1980 0:20:38 100. 1:11:38 114. 1:32:16 115. 0:49:09 114. 2:21:25
Anna Kubínová Mikropivovar Malý-Mach 302 1998
Lea Jiránková Mikropivovar Malý-Mach 302 1977
116. B-Muži 40+ Rudolf Kubín Mikropivovar Malý-Mach 25 1973 0:24:36 115. 1:06:26 112. 1:31:02 114. 0:55:51 120. 2:26:53
117. A-Muži Sufjan Doula Pondělní Dietáři 7 1991 0:26:09 121. 1:13:49 118. 1:39:58 119. 0:50:30 115. 2:30:28
118. A-Muži Martin Kaňkovský   21 1993 0:25:53 119. 1:12:50 116. 1:38:43 117. 0:53:40 119. 2:32:23
119. A-Muži Jan Kadlec OPA !!! 78 1981 0:17:50 74. 1:22:04 120. 1:39:54 118. 0:52:57 118. 2:32:51
120. Z-Ženy Jindřiška Vondráková Vinařství Vondrák 217 1984 0:26:10 122. 1:20:50 119. 1:47:00 121. 0:52:12 117. 2:39:12
121. B-Muži 40+ Jan Malý Mikropivovar Malý - Mach 1 1961 0:23:11 110. 1:23:02 121. 1:46:13 120. 1:02:55 121. 2:49:08
122. Z-Ženy Tereza Bělinová Pondělní dietáři 200 1992 0:21:03 101.   122.   122.   122. 0:00:00
123. A-Muži Lubos Chládek   2015   123.   123.   123.   123. 0:00:00