Výsledky rok 2017

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Jaroslav
Ploc
SK Kola Víšek 52 1984
4 10:19 1 41:39 2 51:58 4 26:44 1:18:42
2. Martin
Pejsar
Eon tt Tábor 103 1981
5 10:32 5 44:04 4 54:36 2 26:27 1:21:03
3. Pavel
Mužíček
TTT 36 1984
1 10:06 2 41:50 1 51:56 8 29:42 1:21:38
4. Ondřej
Teplý
Hisport Team 65 1978
10 11:28 6 44:08 8 55:36 5 27:22 1:22:58
5. Vojtěch
Lim
104 -
14 12:34 8 44:20 9 56:54 1 26:17 1:23:11
6. Jaroslav
Pejsar
Eon tt Tabor 102 2015
2 10:10 9 44:28 5 54:38 7 28:37 1:23:15
7. Jan
Novotný
TTT 42 1978
6 10:44 4 43:59 6 54:43 9 29:42 1:24:25
8. Jiří
Charvát
85 -
11 11:34 17 48:00 12 59:34 3 26:28 1:26:02
9. David
Myšička
SK Slavia Praha 37 1998
9 11:23 7 44:11 7 55:34 12 31:14 1:26:48
10. Filip
Peřinka
TTT 47 1988
13 12:29 16 47:55 13 1:00:24 6 27:27 1:27:51
11. Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 76 1980
8 11:13 10 45:44 10 56:57 16 32:01 1:28:58
12. Tomáš
Martínek
EasyGoRun 32 1982
3 10:18 3 42:11 3 52:29 31 36:44 1:29:13
13. Milan
Škoda
Tj Haje Triatlon 63 1979
7 10:56 14 47:09 11 58:05 17 32:17 1:30:22
14. Václav
Zeman
Bell 75 1984
18 15:16 12 46:52 15 1:02:08 11 30:27 1:32:35
15. Michal
Vavák
CDKH 71 1980
29 17:28 11 46:10 19 1:03:38 10 29:48 1:33:26
16. Jan
Nousek
94 -
16 14:28 19 48:25 17 1:02:53 14 31:22 1:34:15
17. Jakub
Vrbenský
SK Slavoj Čáslav, z.s. 73 1995
12 12:11 28 50:25 16 1:02:36 15 31:48 1:34:24
18. Aleš
Fojtík
FAKEER Team 10 1980
21 15:50 15 47:41 18 1:03:31 13 31:16 1:34:47
19. Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978
15 12:46 18 48:23 14 1:01:09 27 35:24 1:36:33
20. Peter
Surňák
HISPORT Team 62 1981
28 17:26 13 47:02 20 1:04:28 23 34:22 1:38:50
21. David
Rosenkranz
HRNAP 59 1981
20 15:43 27 50:21 21 1:06:04 20 33:11 1:39:15
22. Martin
Kučera
CSC Český Brod 26 1983
27 17:20 21 49:18 22 1:06:38 19 32:58 1:39:36
23. Michal
Bureš
5 2015
19 15:27 29 51:45 25 1:07:12 21 33:28 1:40:40
24. Vojtěch
Rakušan
Pondělní dietáři 57 1989
17 14:57 31 51:49 23 1:06:46 24 34:23 1:41:09
25. Zdeněk
Jurka
83 -
24 16:57 25 49:52 24 1:06:49 26 35:07 1:41:56
26. Karel
Fiala
82 -
34 17:51 32 52:04 31 1:09:55 22 33:50 1:43:45
27. Jiří
Grégr
ČSOB 14 1983
32 17:39 23 49:42 26 1:07:21 33 37:17 1:44:38
28. Vlastík
Tauber
106 -
23 16:38 33 52:36 29 1:09:14 28 35:33 1:44:47
29. Vladimír
Skopec
Atletika Hostivař 60 1982
37 18:29 30 51:48 33 1:10:17 25 34:38 1:44:55
30. Tomas
Kadlec
97 1984
35 17:56 22 49:36 27 1:07:32 38 38:22 1:45:54
31. Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 51 1982
26 17:16 34 52:56 32 1:10:12 30 35:52 1:46:04
32. Lubos
Housa
Barclays 17 1983
48 21:27 20 49:04 34 1:10:31 29 35:36 1:46:07
33. Dan
Fiala
BMC Highland sport 79 2002
43 20:05 24 49:47 30 1:09:52 34 37:23 1:47:15
34. Vojtěch
Opočenský
TJ Rittig Perlovka 43 1990
41 19:11 36 53:38 40 1:12:49 35 37:38 1:50:27
35. Richard
Wild
TJ Rittig Perlovka 74 1991
25 17:14 39 54:51 37 1:12:05 39 38:28 1:50:33
36. Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
31 17:36 37 54:23 35 1:11:59 42 39:57 1:51:56
37. David
Mašát
ČSOB 33 1982
39 19:00 35 53:18 38 1:12:18 43 40:02 1:52:20
38. Jan
Fuchs
Ondřejov 13 1983
40 19:02 44 56:35 41 1:15:37 37 38:17 1:53:54
39. Ivo
Hotový
FAKEER Team Extreme sports 16 1982
52 24:09 46 57:36 46 1:21:45 18 32:50 1:54:35
40. Milan
Krankus
Bratislava 23 1980
45 20:14 42 55:33 42 1:15:47 41 39:16 1:55:03
41. Vojtěch
Němec
95 -
30 17:32 38 54:32 36 1:12:04 49 44:09 1:56:13
42. Petr
Zerzanek
89 1985
46 21:22 41 55:01 43 1:16:23 45 40:33 1:56:56
43. Vít
Pošík
Hlízov 54 1997
22 16:28 43 56:15 39 1:12:43 51 44:40 1:57:23
44. Jakub
Vít
99 -
36 18:25 26 50:16 28 1:08:41 53 48:45 1:57:26
45. Martin
Štěpánek
80 -
42 19:28 47 59:00 44 1:18:28 40 39:10 1:57:38
46. Jan
Miřácký
81 -
53 24:38 45 57:19 47 1:21:57 36 38:14 2:00:11
47. Marek
Svoboda
105 1990
50 23:06 48 1:00:23 49 1:23:29 32 37:02 2:00:31
48. David
Náhlovský
38 1990
56 26:04 40 54:57 45 1:21:01 44 40:14 2:01:15
49. Marek
Dvořák
88 -
38 18:36 50 1:04:06 48 1:22:42 48 43:25 2:06:07
50. Martin
Jech
96 1983
49 22:06 52 1:06:26 51 1:28:32 46 41:33 2:10:05
51. Jan
Vašina
Pondělní dietáři 70 1987
47 21:26 49 1:04:05 50 1:25:31 52 48:09 2:13:40
52. Miloslav
Fišer
9 1985
54 25:07 51 1:05:06 53 1:30:13 50 44:22 2:14:35
53. Michal
Kubín
Mikropivovar Malý-Mach 24 2000
51 23:38 55 1:13:18 54 1:36:56 47 42:09 2:19:05
54. Jan
Tejkal
Lysá nad Labem 64 1981
44 20:08 53 1:09:57 52 1:30:05 55 51:10 2:21:15
55. Sufjan
Doula
Pondělní Dietáři 7 1991
57 26:09 56 1:13:49 57 1:39:58 54 50:30 2:30:28
56. Martin
Kaňkovský
21 1993
55 25:53 54 1:12:50 55 1:38:43 57 53:40 2:32:23
57. Jan
Kadlec
OPA !!! 78 1981
33 17:50 57 1:22:04 56 1:39:54 56 52:57 2:32:51
Kategorie B Muži 40+
1. Roman
Procházka
VPP TRI TEAM 55 1973
8 14:21 1 42:48 3 57:09 2 29:01 1:26:10
2. Tomáš
Rudolf
ENERGY TEAM 45 1972
1 10:53 5 44:21 1 55:14 8 32:39 1:27:53
3. Jan
Němec
Kolín 40 1973
7 14:11 6 45:02 5 59:13 3 29:26 1:28:39
4. Jan
Rada
119 -
12 16:26 2 42:49 6 59:15 5 30:12 1:29:27
5. Robert
Mrkvička
Pteam Jihlava 35 1971
6 14:05 3 42:53 2 56:58 9 32:47 1:29:45
6. Pepa
Rendl
tj packa praha 58 1976
13 16:31 9 46:10 10 1:02:41 1 27:54 1:30:35
7. Leoš
Mittner
SCP Pardubice 92 1971
10 15:06 4 43:27 4 58:33 7 32:34 1:31:07
8. David
Polak
Al Corniche Kuwait 53 1976
3 13:45 13 46:50 7 1:00:35 13 34:26 1:35:01
9. Zdeněk
Plachý
50 1974
4 13:53 14 47:47 8 1:01:40 12 34:23 1:36:03
10. Miroslav
Bittner
CK Vinohradské šlapky 3 1973
9 15:00 12 46:48 9 1:01:48 15 34:39 1:36:27
11. Libor
Vavák
BK Sadská 72 1965
26 18:10 11 46:43 14 1:04:53 6 32:06 1:36:59
12. David
Havlik
HavlStein 15 1973
18 17:09 18 51:00 18 1:08:09 4 29:34 1:37:43
13. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 46 1970
17 17:06 10 46:26 12 1:03:32 14 34:33 1:38:05
14. Jan
Černý
6 1975
23 17:42 8 46:05 13 1:03:47 17 35:12 1:38:59
15. Jiří
Novák
41 -
22 17:40 7 45:46 11 1:03:26 21 37:24 1:40:50
16. Diederik
Troost
TTT 67 1975
5 14:01 17 50:58 15 1:04:59 18 36:01 1:41:00
17. Arnošt
Němec
Kolín 39 1968
16 16:36 26 53:40 24 1:10:16 11 33:46 1:44:02
18. Michal
Nikodém
84 -
28 18:22 25 53:31 27 1:11:53 10 32:49 1:44:42
19. Robert
Pilc
Opatovice 1 48 1967
20 17:33 16 50:53 19 1:08:26 22 37:24 1:45:50
20. Roman
Folberger
Starý Kolín 11 1971
19 17:21 22 52:20 22 1:09:41 19 36:19 1:46:00
21. Ladislav
Málek
Čáslav 30 1973
15 16:35 21 51:57 20 1:08:32 24 37:37 1:46:09
22. Jiří
Vít
101 -
30 18:26 15 48:21 17 1:06:47 30 40:21 1:47:08
23. Jaroslav
Lang
98 -
31 19:07 20 51:47 25 1:10:54 20 36:22 1:47:16
24. René
Trbušek
Čelákovice 66 1976
14 16:33 23 52:55 21 1:09:28 26 38:36 1:48:04
25. Blahoslav
Bureš
4 1974
29 18:24 19 51:36 23 1:10:00 25 38:04 1:48:04
26. Jaroslav
Duba
TRISKI Horni Počernice 8 1971
11 16:07 27 55:07 26 1:11:14 27 38:41 1:49:55
27. Václav
Němec
SCP Pardubice 93 1973
2 13:28 24 53:12 16 1:06:40 35 43:27 1:50:07
28. Milan
Hrdlička
Fakeer Team Extrem Sports 18 1974
24 17:53 29 55:33 29 1:13:26 23 37:31 1:50:57
29. Petr
Lafek
Les 27 1954
21 17:34 28 55:25 28 1:12:59 29 40:18 1:53:17
30. Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
25 18:06 30 56:00 30 1:14:06 33 41:34 1:55:40
31. Josef
Král
Zadarmo 22 1976
35 23:00 35 1:00:26 36 1:23:26 16 35:01 1:58:27
32. Igor
Pasker
87 1962
33 21:33 36 1:00:49 34 1:22:22 28 39:19 2:01:41
33. Pavel
Slabihoud
86 -
27 18:20 34 1:00:21 32 1:18:41 34 43:11 2:01:52
34. Milan
Řípa
AC slav 90 1948
37 23:23 33 59:05 35 1:22:28 31 40:21 2:02:49
35. Jan
Lahoda
Chmel 28 1976
38 24:30 31 57:18 33 1:21:48 32 41:19 2:03:07
36. Luboš
Švihel
SOKOL CHOCHOL 34 1960
32 20:00 32 58:29 31 1:18:29 36 46:52 2:05:21
37.
Doki
49 -
34 22:33 37 1:04:50 37 1:27:23 37 47:44 2:15:07
38. Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý-Mach 25 1973
39 24:36 38 1:06:26 38 1:31:02 38 55:51 2:26:53
39. Jan
Malý
Mikropivovar Malý - Mach 1 1961
36 23:11 39 1:23:02 39 1:46:13 39 1:02:55 2:49:08
Kategorie Z Ženy
1. Lenka
Fanturová
202 1978
1 11:00 1 45:47 1 56:47 1 30:54 1:27:41
2. Renata
Hoppova
Al Corniche Kuwait 205 1976
2 15:03 2 47:00 2 1:02:03 2 34:41 1:36:44
3. Zuzka
Kabatova
ZajKo Team 207 1986
4 16:13 3 53:30 3 1:09:43 3 36:49 1:46:32
4. Helena
Mužíčková
TTT 210 1985
5 16:29 5 55:27 6 1:11:56 4 37:02 1:48:58
5. Anna
Havlikova Steinerova
HavlStein 204 1982
3 15:35 6 55:46 4 1:11:21 6 38:48 1:50:09
6. Hana
Kavalírová
TTT 208 1975
8 16:56 4 54:56 5 1:11:52 8 40:46 1:52:38
7. Alexandra
Plachá
212 1988
9 17:18 9 57:24 7 1:14:42 7 38:52 1:53:34
8. Jitka
Beránková
HRNAP 201 1982
10 18:28 8 57:21 8 1:15:49 9 40:49 1:56:38
9. Tereza
Miklasová
HRNAP 209 1989
12 19:18 7 57:03 9 1:16:21 11 43:05 1:59:26
10. Barbora
Řeháková
Pondělní dietáři 215 1990
6 16:47 11 1:01:34 10 1:18:21 10 41:46 2:00:07
11. Markéta
Svobodová
216 1995
13 19:31 12 1:04:16 12 1:23:47 5 37:05 2:00:52
12. Veronika
Vondráková
Vinařství Vondrák 219 1978
11 18:58 10 59:39 11 1:18:37 13 45:14 2:03:51
13. Andrea
Pipková
218 1995
15 25:05 13 1:05:11 14 1:30:16 12 44:15 2:14:31
14. Monika
Hrdinková
Pondělní dietáři 206 1992
7 16:54 14 1:12:26 13 1:29:20 14 47:43 2:17:03
15. Jindřiška
Vondráková
Vinařství Vondrák 217 1984
16 26:10 15 1:20:50 15 1:47:00 15 52:12 2:39:12
16. Tereza
Bělinová
Pondělní dietáři 200 1992
14 21:03 16 00:00 16 00:00 16 00:00 00:00
Kategorie S Štafety
1. Martin
Zbyněk
Jan
Hrebíček
Vondrák
Kavalír
Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 -
1975
1976
2 12:08 4 48:08 1 1:00:16 2 28:21 1:28:37
2. Kateřina
Jiří
Háková
Souček
TTT 307 1992
1993
1 11:41 7 56:55 6 1:08:36 1 26:45 1:35:21
3. Aleš
David
Václav
Kuchař
Šimek
Schwarz
SKŠ United 306 1989
2015
1988
7 15:45 1 46:00 2 1:01:45 4 34:07 1:35:52
4. Jakub
Petra
Glinz
Váchová
TTT 309 1988
1994
3 13:07 5 52:54 5 1:06:01 3 30:09 1:36:10
5. Daniel
Jiří
Milan
Blecha
Kraus
Stránský
Bike & fitness kolín 308 1992
1965
1976
9 16:25 2 46:31 3 1:02:56 7 38:10 1:41:06
6. Magdaléna
Jana
Teplá
Teplá
Úvaly 305 2005
2015
5 14:08 6 55:03 7 1:09:11 6 36:35 1:45:46
7. Tomáš
Bohumil
Roman
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 300 1975
2015
2015
8 16:10 3 47:58 4 1:04:08 9 44:52 1:49:00
8. Pavla
Petr
Jan
Zábrahová
Zábraha
Müller
Skládačka Team 301 1994
1972
1989
4 13:48 8 1:01:52 8 1:15:40 5 35:05 1:50:45
9. Radek
Eva
Růžička
Hnízdilová
Hrnap 304 1976
1974
6 14:30 9 1:05:43 9 1:20:13 8 40:37 2:00:50
10. Lea
Tomáš
Anna
Jiránková
Hostomský
Kubínová
Mikropivovar Malý-Mach 302 1977
1980
1998
10 22:18 10 1:09:58 10 1:32:16 10 49:09 2:21:25
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Jaroslav
Ploc
SK Kola Víšek 52 1984
4 10:19 1 41:39 2 51:58 5 26:44 1:18:42
2. A Martin
Pejsar
Eon tt Tábor 103 1981
5 10:32 9 44:04 4 54:36 3 26:27 1:21:03
3. A Pavel
Mužíček
TTT 36 1984
1 10:06 2 41:50 1 51:56 15 29:42 1:21:38
4. A Ondřej
Teplý
Hisport Team 65 1978
12 11:28 10 44:08 9 55:36 7 27:22 1:22:58
5. A Vojtěch
Lim
104 -
18 12:34 12 44:20 11 56:54 2 26:17 1:23:11
6. A Jaroslav
Pejsar
Eon tt Tabor 102 2015
2 10:10 14 44:28 5 54:38 11 28:37 1:23:15
7. A Jan
Novotný
TTT 42 1978
6 10:44 8 43:59 6 54:43 16 29:42 1:24:25
8. A Jiří
Charvát
85 -
13 11:34 36 48:00 19 59:34 4 26:28 1:26:02
9. B Roman
Procházka
VPP TRI TEAM 55 1973
29 14:21 4 42:48 14 57:09 12 29:01 1:26:10
10. A David
Myšička
SK Slavia Praha 37 1998
11 11:23 11 44:11 8 55:34 22 31:14 1:26:48
11. Z Lenka
Fanturová
202 1978
9 11:00 18 45:47 10 56:47 21 30:54 1:27:41
12. A Filip
Peřinka
TTT 47 1988
17 12:29 34 47:55 21 1:00:24 8 27:27 1:27:51
13. B Tomáš
Rudolf
ENERGY TEAM 45 1972
7 10:53 13 44:21 7 55:14 30 32:39 1:27:53
14. S Zbyněk
Martin
Jan
Vondrák
Hrebíček
Kavalír
Železný Chlíst - Vinařství Vondrák 303 1975
-
1976
15 12:08 37 48:08 20 1:00:16 10 28:21 1:28:37
15. B Jan
Němec
Kolín 40 1973
28 14:11 15 45:02 17 59:13 13 29:26 1:28:39
16. A Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 76 1980
10 11:13 16 45:44 12 56:57 26 32:01 1:28:58
17. A Tomáš
Martínek
EasyGoRun 32 1982
3 10:18 3 42:11 3 52:29 60 36:44 1:29:13
18. B Jan
Rada
119 -
46 16:26 5 42:49 18 59:15 19 30:12 1:29:27
19. B Robert
Mrkvička
Pteam Jihlava 35 1971
26 14:05 6 42:53 13 56:58 31 32:47 1:29:45
20. A Milan
Škoda
Tj Haje Triatlon 63 1979
8 10:56 31 47:09 15 58:05 28 32:17 1:30:22
21. B Pepa
Rendl
tj packa praha 58 1976
49 16:31 21 46:10 30 1:02:41 9 27:54 1:30:35
22. B Leoš
Mittner
SCP Pardubice 92 1971
35 15:06 7 43:27 16 58:33 29 32:34 1:31:07
23. A Václav
Zeman
Bell 75 1984
36 15:16 28 46:52 28 1:02:08 20 30:27 1:32:35
24. A Michal
Vavák
CDKH 71 1980
66 17:28 22 46:10 36 1:03:38 17 29:48 1:33:26
25. A Jan
Nousek
94 -
30 14:28 40 48:25 31 1:02:53 24 31:22 1:34:15
26. A Jakub
Vrbenský
SK Slavoj Čáslav, z.s. 73 1995
16 12:11 49 50:25 29 1:02:36 25 31:48 1:34:24
27. A Aleš
Fojtík
FAKEER Team 10 1980
41 15:50 32 47:41 34 1:03:31 23 31:16 1:34:47
28. B David
Polak
Al Corniche Kuwait 53 1976
22 13:45 27 46:50 22 1:00:35 43 34:26 1:35:01
29. S Jiří
Kateřina
Souček
Háková
TTT 307 1993
1992
14 11:41 87 56:55 55 1:08:36 6 26:45 1:35:21
30. S Václav
David
Aleš
Schwarz
Šimek
Kuchař
SKŠ United 306 1988
2015
1989
40 15:45 19 46:00 25 1:01:45 39 34:07 1:35:52
31. B Zdeněk
Plachý
50 1974
24 13:53 33 47:47 24 1:01:40 41 34:23 1:36:03
32. S Jakub
Petra
Glinz
Váchová
TTT 309 1988
1994
20 13:07 62 52:54 42 1:06:01 18 30:09 1:36:10
33. B Miroslav
Bittner
CK Vinohradské šlapky 3 1973
33 15:00 26 46:48 26 1:01:48 46 34:39 1:36:27
34. A Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978
19 12:46 39 48:23 23 1:01:09 52 35:24 1:36:33
35. Z Renata
Hoppova
Al Corniche Kuwait 205 1976
34 15:03 29 47:00 27 1:02:03 47 34:41 1:36:44
36. B Libor
Vavák
BK Sadská 72 1965
79 18:10 25 46:43 40 1:04:53 27 32:06 1:36:59
37. B David
Havlik
HavlStein 15 1973
59 17:09 52 51:00 52 1:08:09 14 29:34 1:37:43
38. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 46 1970
58 17:06 23 46:26 35 1:03:32 44 34:33 1:38:05
39. A Peter
Surňák
HISPORT Team 62 1981
65 17:26 30 47:02 39 1:04:28 40 34:22 1:38:50
40. B Jan
Černý
6 1975
73 17:42 20 46:05 37 1:03:47 51 35:12 1:38:59
41. A David
Rosenkranz
HRNAP 59 1981
39 15:43 48 50:21 43 1:06:04 35 33:11 1:39:15
42. A Martin
Kučera
CSC Český Brod 26 1983
63 17:20 42 49:18 44 1:06:38 34 32:58 1:39:36
43. A Michal
Bureš
5 2015
37 15:27 54 51:45 49 1:07:12 36 33:28 1:40:40
44. B Jiří
Novák
41 -
72 17:40 17 45:46 33 1:03:26 67 37:24 1:40:50
45. B Diederik
Troost
TTT 67 1975
25 14:01 51 50:58 41 1:04:59 56 36:01 1:41:00
46. S Daniel
Jiří
Milan
Blecha
Kraus
Stránský
Bike & fitness kolín 308 1992
1965
1976
45 16:25 24 46:31 32 1:02:56 73 38:10 1:41:06
47. A Vojtěch
Rakušan
Pondělní dietáři 57 1989
32 14:57 57 51:49 46 1:06:46 42 34:23 1:41:09
48. A Zdeněk
Jurka
83 -
57 16:57 46 49:52 48 1:06:49 50 35:07 1:41:56
49. A Karel
Fiala
82 -
75 17:51 59 52:04 63 1:09:55 38 33:50 1:43:45
50. B Arnošt
Němec
Kolín 39 1968
52 16:36 70 53:40 66 1:10:16 37 33:46 1:44:02
51. A Jiří
Grégr
ČSOB 14 1983
71 17:39 44 49:42 50 1:07:21 65 37:17 1:44:38
52. B Michal
Nikodém
84 -
81 18:22 68 53:31 73 1:11:53 32 32:49 1:44:42
53. A Vlastík
Tauber
106 -
53 16:38 61 52:36 58 1:09:14 53 35:33 1:44:47
54. A Vladimír
Skopec
Atletika Hostivař 60 1982
86 18:29 56 51:48 67 1:10:17 45 34:38 1:44:55
55. S Magdaléna
Jana
Teplá
Teplá
Úvaly 305 2005
2015
27 14:08 77 55:03 57 1:09:11 59 36:35 1:45:46
56. B Robert
Pilc
Opatovice 1 48 1967
68 17:33 50 50:53 53 1:08:26 68 37:24 1:45:50
57. A Tomas
Kadlec
97 1984
77 17:56 43 49:36 51 1:07:32 76 38:22 1:45:54
58. B Roman
Folberger
Starý Kolín 11 1971
64 17:21 60 52:20 60 1:09:41 57 36:19 1:46:00
59. A Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 51 1982
61 17:16 64 52:56 65 1:10:12 55 35:52 1:46:04
60. A Lubos
Housa
Barclays 17 1983
104 21:27 41 49:04 68 1:10:31 54 35:36 1:46:07
61. B Ladislav
Málek
Čáslav 30 1973
51 16:35 58 51:57 54 1:08:32 70 37:37 1:46:09
62. Z Zuzka
Kabatova
ZajKo Team 207 1986
44 16:13 67 53:30 61 1:09:43 61 36:49 1:46:32
63. B Jiří
Vít
101 -
84 18:26 38 48:21 47 1:06:47 89 40:21 1:47:08
64. A Dan
Fiala
BMC Highland sport 79 2002
97 20:05 45 49:47 62 1:09:52 66 37:23 1:47:15
65. B Jaroslav
Lang
98 -
91 19:07 55 51:47 69 1:10:54 58 36:22 1:47:16
66. B René
Trbušek
Čelákovice 66 1976
50 16:33 63 52:55 59 1:09:28 78 38:36 1:48:04
67. B Blahoslav
Bureš
4 1974
82 18:24 53 51:36 64 1:10:00 72 38:04 1:48:04
68. Z Helena
Mužíčková
TTT 210 1985
48 16:29 80 55:27 74 1:11:56 62 37:02 1:48:58
69. S Tomáš
Bohumil
Roman
Sekera
Strnad
Strnad
Sokol Chlístovice 300 1975
2015
2015
43 16:10 35 47:58 38 1:04:08 108 44:52 1:49:00
70. B Jaroslav
Duba
TRISKI Horni Počernice 8 1971
42 16:07 78 55:07 70 1:11:14 79 38:41 1:49:55
71. B Václav
Němec
SCP Pardubice 93 1973
21 13:28 65 53:12 45 1:06:40 103 43:27 1:50:07
72. Z Anna
Havlikova Steinerova
HavlStein 204 1982
38 15:35 83 55:46 71 1:11:21 80 38:48 1:50:09
73. A Vojtěch
Opočenský
TJ Rittig Perlovka 43 1990
92 19:11 69 53:38 80 1:12:49 71 37:38 1:50:27
74. A Richard
Wild
TJ Rittig Perlovka 74 1991
60 17:14 73 54:51 77 1:12:05 77 38:28 1:50:33
75. S Jan
Petr
Pavla
Müller
Zábraha
Zábrahová
Skládačka Team 301 1989
1972
1994
23 13:48 103 1:01:52 86 1:15:40 49 35:05 1:50:45
76. B Milan
Hrdlička
Fakeer Team Extrem Sports 18 1974
76 17:53 81 55:33 82 1:13:26 69 37:31 1:50:57
77. A Michal
Beránek
HRNAP 2 1980
70 17:36 71 54:23 75 1:11:59 85 39:57 1:51:56
78. A David
Mašát
ČSOB 33 1982
89 19:00 66 53:18 78 1:12:18 86 40:02 1:52:20
79. Z Hana
Kavalírová
TTT 208 1975
56 16:56 74 54:56 72 1:11:52 93 40:46 1:52:38
80. B Petr
Lafek
Les 27 1954
69 17:34 79 55:25 81 1:12:59 88 40:18 1:53:17
81. Z Alexandra
Plachá
212 1988
62 17:18 92 57:24 84 1:14:42 81 38:52 1:53:34
82. A Jan
Fuchs
Ondřejov 13 1983
90 19:02 86 56:35 85 1:15:37 75 38:17 1:53:54
83. A Ivo
Hotový
FAKEER Team Extreme sports 16 1982
113 24:09 93 57:36 98 1:21:45 33 32:50 1:54:35
84. A Milan
Krankus
Bratislava 23 1980
99 20:14 82 55:33 87 1:15:47 83 39:16 1:55:03
85. B Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
78 18:06 84 56:00 83 1:14:06 97 41:34 1:55:40
86. A Vojtěch
Němec
95 -
67 17:32 72 54:32 76 1:12:04 104 44:09 1:56:13
87. Z Jitka
Beránková
HRNAP 201 1982
85 18:28 91 57:21 88 1:15:49 94 40:49 1:56:38
88. A Petr
Zerzanek
89 1985
102 21:22 76 55:01 90 1:16:23 91 40:33 1:56:56
89. A Vít
Pošík
Hlízov 54 1997
47 16:28 85 56:15 79 1:12:43 107 44:40 1:57:23
90. A Jakub
Vít
99 -
83 18:25 47 50:16 56 1:08:41 114 48:45 1:57:26
91. A Martin
Štěpánek
80 -
94 19:28 95 59:00 92 1:18:28 82 39:10 1:57:38
92. B Josef
Král
Zadarmo 22 1976
108 23:00 100 1:00:26 104 1:23:26 48 35:01 1:58:27
93. Z Tereza
Miklasová
HRNAP 209 1989
93 19:18 88 57:03 89 1:16:21 100 43:05 1:59:26
94. Z Barbora
Řeháková
Pondělní dietáři 215 1990
54 16:47 102 1:01:34 91 1:18:21 98 41:46 2:00:07
95. A Jan
Miřácký
81 -
116 24:38 90 57:19 100 1:21:57 74 38:14 2:00:11
96. A Marek
Svoboda
105 1990
109 23:06 99 1:00:23 105 1:23:29 63 37:02 2:00:31
97. S Radek
Eva
Růžička
Hnízdilová
Hrnap 304 1976
1974
31 14:30 110 1:05:43 96 1:20:13 92 40:37 2:00:50
98. Z Markéta
Svobodová
216 1995
95 19:31 106 1:04:16 106 1:23:47 64 37:05 2:00:52
99. A David
Náhlovský
38 1990
120 26:04 75 54:57 97 1:21:01 87 40:14 2:01:15
100. B Igor
Pasker
87 1962
105 21:33 101 1:00:49 101 1:22:22 84 39:19 2:01:41
101. B Pavel
Slabihoud
86 -
80 18:20 98 1:00:21 95 1:18:41 101 43:11 2:01:52
102. B Milan
Řípa
AC slav 90 1948
111 23:23 96 59:05 102 1:22:28 90 40:21 2:02:49
103. B Jan
Lahoda
Chmel 28 1976
114 24:30 89 57:18 99 1:21:48 95 41:19 2:03:07
104. Z Veronika
Vondráková
Vinařství Vondrák 219 1978
88 18:58 97 59:39 94 1:18:37 109 45:14 2:03:51
105. B Luboš
Švihel
SOKOL CHOCHOL 34 1960
96 20:00 94 58:29 93 1:18:29 110 46:52 2:05:21
106. A Marek
Dvořák
88 -
87 18:36 105 1:04:06 103 1:22:42 102 43:25 2:06:07
107. A Martin
Jech
96 1983
106 22:06 111 1:06:26 109 1:28:32 96 41:33 2:10:05
108. A Jan
Vašina
Pondělní dietáři 70 1987
103 21:26 104 1:04:05 107 1:25:31 113 48:09 2:13:40
109. Z Andrea
Pipková
218 1995
117 25:05 109 1:05:11 113 1:30:16 105 44:15 2:14:31
110. A Miloslav
Fišer
9 1985
118 25:07 108 1:05:06 112 1:30:13 106 44:22 2:14:35
111. B
Doki
49 -
107 22:33 107 1:04:50 108 1:27:23 112 47:44 2:15:07
112. Z Monika
Hrdinková
Pondělní dietáři 206 1992
55 16:54 115 1:12:26 110 1:29:20 111 47:43 2:17:03
113. A Michal
Kubín
Mikropivovar Malý-Mach 24 2000
112 23:38 117 1:13:18 116 1:36:56 99 42:09 2:19:05
114. A Jan
Tejkal
Lysá nad Labem 64 1981
98 20:08 113 1:09:57 111 1:30:05 117 51:10 2:21:15
115. S Tomáš
Anna
Lea
Hostomský
Kubínová
Jiránková
Mikropivovar Malý-Mach 302 1980
1998
1977
100 20:38 114 1:11:38 115 1:32:16 115 49:09 2:21:25
116. B Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý-Mach 25 1973
115 24:36 112 1:06:26 114 1:31:02 121 55:51 2:26:53
117. A Sufjan
Doula
Pondělní Dietáři 7 1991
121 26:09 118 1:13:49 119 1:39:58 116 50:30 2:30:28
118. A Martin
Kaňkovský
21 1993
119 25:53 116 1:12:50 117 1:38:43 120 53:40 2:32:23
119. A Jan
Kadlec
OPA !!! 78 1981
74 17:50 120 1:22:04 118 1:39:54 119 52:57 2:32:51
120. Z Jindřiška
Vondráková
Vinařství Vondrák 217 1984
122 26:10 119 1:20:50 121 1:47:00 118 52:12 2:39:12
121. B Jan
Malý
Mikropivovar Malý - Mach 1 1961
110 23:11 121 1:23:02 120 1:46:13 122 1:02:55 2:49:08
122. Z Tereza
Bělinová
Pondělní dietáři 200 1992
101 21:03 122 00:00 122 00:00 1 00:00 00:00