Výsledky rok 2016

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Jaroslav
Ploc
SK Kola Víšek 84 1984
2 08:00 2 42:02 1 50:02 1 26:28 1:16:30
2. Ondřej
Teplý
Hisport Team 7 1978
3 08:32 5 43:15 3 51:47 3 27:19 1:19:06
3. Pavel
Mužíček
TTT 6 1984
1 07:50 3 42:17 2 50:07 8 29:56 1:20:03
4. Filip
Peřinka
Praha 57 1988
6 09:49 10 44:56 8 54:45 2 27:02 1:21:47
5. David
Myšička
SK Slavia Praha 47 1998
4 08:58 4 42:55 4 51:53 11 30:48 1:22:41
6. Matěj
Hrouda
TJ Lokomotiva Nymburk 98 1998
9 10:00 11 44:58 9 54:58 5 29:18 1:24:16
7. David
Kudrna
SK Slavoj Čáslav 39 1977
14 11:27 8 43:57 10 55:24 6 29:31 1:24:55
8. Jan
Chotěborský
TTT 24 1981
12 11:12 6 43:19 7 54:31 14 31:49 1:26:20
9. Jiří
Souček
TTT 9 1993
5 09:05 12 45:01 6 54:06 18 32:15 1:26:21
10. Martin
Obešlo
51 1985
13 11:13 9 44:17 11 55:30 16 31:55 1:27:25
11. Michal
Fraňo
Race Space 5 1981
10 10:07 7 43:34 5 53:41 23 35:36 1:29:17
12. Michal
Kadlec
91 -
23 14:12 13 45:55 14 1:00:07 9 29:56 1:30:03
13. Vojtěch
Jonák
101 -
11 10:54 16 46:33 12 57:27 20 32:38 1:30:05
14. Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 76 1978
22 14:11 14 46:03 15 1:00:14 7 29:53 1:30:07
15. Jiří
Mrázek
Chlumec nad Cidlinou 94 1985
28 14:45 19 47:13 24 1:01:58 4 28:39 1:30:37
16. Michal
Vavák
Club deportivo 78 1980
18 12:51 21 48:19 21 1:01:10 10 30:22 1:31:32
17. Ladislav
Caha
14 1978
26 14:28 15 46:09 17 1:00:37 15 31:49 1:32:26
18. Michal
Kolesár
Praha Benice 30 1978
15 11:58 22 48:29 16 1:00:27 17 32:03 1:32:30
19. Petr
Jelínek
Kostelec u HM 26 1978
7 09:51 23 48:42 13 58:33 21 34:10 1:32:43
20. Ondřej
Pojmon
Běhá celá Vlašim 61 1978
30 14:57 18 46:50 22 1:01:47 12 31:03 1:32:50
21. Martin
Kučera
CSC Český Brod 38 1983
20 13:46 20 48:02 23 1:01:48 19 32:29 1:34:17
22. Šimon
Tejkal
102 -
29 14:48 24 49:08 25 1:03:56 13 31:37 1:35:33
23. Martin
Myšička
48 1984
8 09:56 26 51:09 20 1:01:05 25 35:40 1:36:45
24. Jiří
Novák
Nebovidy 50 1977
25 14:18 17 46:40 18 1:00:58 30 37:07 1:38:05
25. Marek
Protiva
Kolín 64 1987
17 12:42 27 52:52 27 1:05:34 26 35:44 1:41:18
26. Daniel
Pánek
Hrom do piecky! 53 1985
34 15:33 25 49:36 26 1:05:09 31 37:24 1:42:33
27. Vladimír
Skopec
Atletika Hostivař 71 1982
21 14:10 31 54:26 28 1:08:36 24 35:38 1:44:14
28. Jiří
Grégr
ČSOB 17 1983
33 15:23 28 53:15 29 1:08:38 27 36:13 1:44:51
29. Vladimír
Tajbert
105 -
16 12:24 34 56:19 30 1:08:43 28 36:52 1:45:35
30. Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 59 1982
31 15:07 30 54:06 31 1:09:13 29 37:03 1:46:16
31. David
Mašát
ČSOB 44 1982
35 15:37 29 53:40 32 1:09:17 32 37:42 1:46:59
32. Michal
Beránek
HRNAP 12 1980
27 14:41 32 54:47 33 1:09:28 34 38:48 1:48:16
33. Milan
Krankus
33 1980
37 16:58 33 55:32 36 1:12:30 33 38:33 1:51:03
34. Filip
Jankovec
Mikropivovar Malý Mach 25 1997
39 17:32 39 1:01:10 40 1:18:42 22 34:16 1:52:58
35. Tomáš
Hendrych
19 1988
19 13:42 36 58:16 34 1:11:58 38 43:16 1:55:14
36. Petr
Panuščík
TJ Sokol Troja 54 1981
24 14:16 35 58:06 35 1:12:22 39 43:28 1:55:50
37. Robert
Friga
90 -
41 19:50 1 41:10 19 1:01:00 41 54:56 1:55:56
38. Jan
Fuchs
Ondřejov 16 1983
36 15:58 40 1:02:03 39 1:18:01 35 39:18 1:57:19
39. Jan
Kadlec
OPA!!! 85 1981
38 17:14 37 59:05 38 1:16:19 36 42:02 1:58:21
40. Honza
Krček
RACE SPACE 34 1982
32 15:14 38 1:00:57 37 1:16:11 40 48:26 2:04:37
41. Michal
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 36 2000
40 19:18 42 1:10:24 42 1:29:42 37 43:13 2:12:55
42. Lukáš
Cibulka
83 1988
42 21:26 41 1:04:48 41 1:26:14 42 56:48 2:23:02
43. Vladimír
Mrázek
Chlumec nad Cidlinou 1985
43 00:00 43 00:00 43 00:00 43 00:00 00:00
Kategorie B Muži 40+
1. Pavel
Kašpárek
OMT Pardubice 100 1961
2 09:11 1 42:27 1 51:38 1 28:54 1:20:32
2. Roman
Daniel
Procházka
Zoubek
SOPKO Kolín 67 1973
1967
12 11:29 2 43:26 5 54:55 2 29:25 1:24:20
3. Jan
Vyskočil
Čáslav 81 1973
3 10:08 3 43:40 3 53:48 5 31:14 1:25:02
4. Jan
Němec
Sudějov 2 1973
8 11:03 5 44:01 6 55:04 6 31:22 1:26:26
5. Václav
Kolpek
31 1976
5 10:27 8 44:39 7 55:06 8 31:43 1:26:49
6. David
Polak
Al Corniche Kuwait 62 1976
7 11:00 4 43:49 4 54:49 10 32:41 1:27:30
7. Miroslav
Bittner
CK Vinohradské šlapky 10 1973
13 11:30 6 44:08 8 55:38 9 32:33 1:28:11
8. Michal
Bareš
BLAST TEAM 28 1959
1 08:17 9 45:28 2 53:45 21 35:29 1:29:14
9. Pavel
David
Lokomotiva Nymburk 15 1972
18 12:35 10 45:57 12 58:32 7 31:26 1:29:58
10. Radek
Hájek
TJ Lokomotiva Šumperk 3 1976
19 13:01 7 44:25 11 57:26 13 32:56 1:30:22
11. Petr
Kašpárek
TT Prdubice 99 1959
6 10:56 11 46:00 10 56:56 16 33:45 1:30:41
12. Kristián
Šodor
73 1973
25 13:53 16 47:00 20 1:00:53 3 29:59 1:30:52
13. Petr
Rezek
KONA CYCLING POINT 66 1974
17 12:30 15 46:57 15 59:27 12 32:53 1:32:20
14. Jaromír
Širůček
104 1968
4 10:15 12 46:02 9 56:17 27 36:39 1:32:56
15. Jiří
Mareš
NeVrSport Team 86 1973
15 12:09 19 48:00 17 1:00:09 14 33:18 1:33:27
16. Diederik
Troost
TTT 103 1975
11 11:28 17 47:18 14 58:46 18 35:11 1:33:57
17. Libor
vavák
BK Sadská 77 1965
14 11:50 23 50:40 22 1:02:30 11 32:43 1:35:13
18. Jaroslav
Otáhal
TTT 97 1969
16 12:18 14 46:18 13 58:36 28 36:55 1:35:31
19. Jan
Černý
96 1975
21 13:24 18 47:21 19 1:00:45 17 34:53 1:35:38
20. Petr
Holeček
Elab 20 1961
10 11:17 20 48:50 16 1:00:07 22 35:38 1:35:45
21. Jaroslav
Paroulek
ELCO Nymburk 55 1970
27 14:08 13 46:15 18 1:00:23 23 35:54 1:36:17
22. Jan
Průcha
TPCA 65 1976
9 11:07 22 50:37 21 1:01:44 25 36:08 1:37:52
23. Arnošt
Němec
Kolín 49 1968
26 14:07 31 53:29 29 1:07:36 20 35:23 1:42:59
24. Roman
Folberger
56 1971
32 15:04 26 52:28 28 1:07:32 26 36:36 1:44:08
25. Robert
Pilc
Opatovice 1 58 1967
30 14:38 25 52:26 27 1:07:04 30 38:18 1:45:22
26. Michal
Král
Symbio+ 32 1975
33 15:18 24 50:55 24 1:06:13 33 39:32 1:45:45
27. Radek
Kesner
87 1970
35 15:33 21 50:30 23 1:06:03 35 41:01 1:47:04
28. Petr
Kukač
VNO 43 1967
46 18:59 33 54:56 35 1:13:55 15 33:23 1:47:18
29. René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
20 13:09 30 53:21 25 1:06:30 34 40:57 1:47:27
30. Vladislav
Siblík
93 -
37 16:19 27 52:52 30 1:09:11 31 38:26 1:47:37
31. Zdeněk
Jurka
Čáslav 27 1979
34 15:22 34 54:59 32 1:10:21 29 37:47 1:48:08
32. David
Charypar
SK Maxtri Liberec 22 1972
43 18:46 32 54:52 34 1:13:38 19 35:11 1:48:49
33. Blahoslav
Bureš
82 1974
24 13:48 29 53:13 26 1:07:01 37 42:09 1:49:10
34. Josef
Král
92 -
41 17:17 35 57:01 36 1:14:18 24 35:56 1:50:14
35. Jan
Kotyk
88 1968
22 13:25 46 1:07:21 45 1:20:46 4 30:31 1:51:17
36. Petr
Lafek
41 1954
29 14:27 36 58:07 33 1:12:34 38 42:18 1:54:52
37. Luboš
Chládek
ČSOB 303 23 1973
40 17:10 28 53:09 31 1:10:19 44 44:58 1:55:17
38. Patrik
Poduška
TJ Sokol Trója 60 1976
31 14:50 39 59:49 37 1:14:39 41 43:52 1:58:31
39. Jan
Lahoda
Chmel 42 1976
44 18:48 38 58:48 40 1:17:36 36 41:41 1:59:17
40. Jiří
Pačanda
Kostelní Lhota 52 1975
23 13:44 43 1:02:02 38 1:15:46 40 43:33 1:59:19
41. Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
39 16:59 41 1:00:40 41 1:17:39 43 44:26 2:02:05
42. Robert
Srna
Srnators 72 1974
28 14:17 48 1:08:32 46 1:22:49 32 39:21 2:02:10
43. Milan
Halaburt
18 1962
36 15:53 44 1:03:43 43 1:19:36 42 43:57 2:03:33
44. Igor
Pisker
89 1968
47 19:14 37 58:45 42 1:17:59 45 46:10 2:04:09
45. Luboš
Švihel
Sokol Chochol 75 1960
38 16:33 40 1:00:36 39 1:17:09 47 47:08 2:04:17
46. Jiří
Kubále
Kolín 35 1973
45 18:55 45 1:04:10 47 1:23:05 39 43:30 2:06:35
47. Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 37 1973
48 19:21 42 1:01:18 44 1:20:39 48 50:46 2:11:25
48. Jiří
Mazur
SC Panelákov 45 1968
49 20:08 47 1:07:27 48 1:27:35 46 46:29 2:14:04
49. Jan
Malý
Mikropivovar Malý Mach 1 1961
42 18:36 49 1:15:03 49 1:33:39 49 1:03:40 2:37:19
50. Tomáš
Rudolf
ENERGY TEAM 70 1972
50 00:00 50 00:00 50 00:00 50 00:00 00:00
51. Robert
Mrkvicka
Pteam 1971
51 00:00 51 00:00 51 00:00 51 00:00 00:00
Kategorie Z Ženy
1. Jitka
Rudolfová
213 -
1 07:58 1 44:45 1 52:43 1 29:14 1:21:57
2. Lenka
Fanturová
Praha 211 1978
2 08:29 2 45:15 2 53:44 2 31:32 1:25:16
3. Renata
Hoppova
Al Corniche Kuwait 203 1976
3 11:39 3 46:23 3 58:02 4 32:52 1:30:54
4. Dita
Punčochářová
Hisport Team 208 1977
5 12:32 4 46:52 4 59:24 5 34:48 1:34:12
5. Eva
Babicová
TTC Český Brod 200 1988
4 12:28 5 52:39 5 1:05:07 3 31:43 1:36:50
6. Tereza
Rydvanová
Hrom do piecky! 207 1983
6 14:23 6 52:55 6 1:07:18 7 38:00 1:45:18
7. Hana
Kavalírová
212 -
7 14:33 7 57:45 7 1:12:18 9 42:17 1:54:35
8. Eliška
Vrbová
209 1977
9 15:09 11 1:05:16 11 1:20:25 6 36:56 1:57:21
9. Petra
Glazerová
202 1991
10 15:49 9 1:01:58 9 1:17:47 8 40:38 1:58:25
10. Zuzana
Váchová
TJ Sokol Troja 206 1996
8 14:40 10 1:02:52 8 1:17:32 10 44:34 2:02:06
11. Jitka
Beránková
HRNAP 201 1982
12 16:55 8 1:00:54 10 1:17:49 12 47:33 2:05:22
12. Tereza
Miklasová
HRNAP 205 1989
11 16:21 12 1:06:24 12 1:22:45 11 47:05 2:09:50
13. Barbora
Volejniková
210 1989
13 18:58 13 1:08:08 13 1:27:06 13 55:55 2:23:01
Kategorie S Štafety
1. Jan
Zbyněk
Andrej
Kavalír
Vondrák
Kružic
exLogos 303 1976
1975
1977
1 09:38 1 44:35 1 54:13 2 29:31 1:23:44
2. Štěpán
Jaroslav
Jan
Kotrba
Bílý
Černohorský
Jasmín Kutná Hora 300 1976
1966
1977
7 13:32 3 47:29 3 1:01:01 1 28:53 1:29:54
3. Markéta
Martin
Petr
Pláteníková
Hrebíček
Schimm
MaMaBu 302 1983
2014
1982
5 13:00 2 47:15 2 1:00:15 3 35:46 1:36:01
4. Jana
Majda
Teplá
Teplá
Majda + Jana 305 1979
2005
3 11:15 6 52:06 5 1:03:21 4 36:31 1:39:52
5. Strnadi

Strnadi Chlístovice 308 -
2 09:39 5 52:04 4 1:01:43 8 44:01 1:45:44
6. Ondřej
Hampl
Jílováci 306 2004
6 13:22 4 50:28 6 1:03:50 9 48:54 1:52:44
7. HRNAP B

GRNAP B 307 -
9 15:12 7 1:01:48 7 1:17:00 5 37:32 1:54:32
8. Robert
Hana
Martin
Srna
Srnová
Srna
srnators 301 1974
1973
2000
4 11:24 8 1:05:39 8 1:17:03 7 37:51 1:54:54
9. Michal
Libor
David
Žabkovský
HRNAP 304 1973
1968
8 13:35 9 1:08:11 9 1:21:46 6 37:43 1:59:29
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Jaroslav
Ploc
SK Kola Víšek 84 1984
3 08:00 2 42:02 1 50:02 3 26:28 1:16:30
2. A Ondřej
Teplý
Hisport Team 7 1978
6 08:32 6 43:15 4 51:47 5 27:19 1:19:06
3. A Pavel
Mužíček
TTT 6 1984
1 07:50 3 42:17 2 50:07 15 29:56 1:20:03
4. B Pavel
Kašpárek
OMT Pardubice 100 1961
9 09:11 4 42:27 3 51:38 8 28:54 1:20:32
5. A Filip
Peřinka
Praha 57 1988
12 09:49 20 44:56 14 54:45 4 27:02 1:21:47
6. Z Jitka
Rudolfová
213 -
2 07:58 19 44:45 6 52:43 9 29:14 1:21:57
7. A David
Myšička
SK Slavia Praha 47 1998
7 08:58 5 42:55 5 51:53 20 30:48 1:22:41
8. S Andrej
Jan
Zbyněk
Kružic
Kavalír
Vondrák
exLogos 303 1977
1976
1975
10 09:38 17 44:35 12 54:13 12 29:31 1:23:44
9. A Matěj
Hrouda
TJ Lokomotiva Nymburk 98 1998
15 10:00 21 44:58 17 54:58 10 29:18 1:24:16
10. B Roman
Daniel
Procházka
Zoubek
SOPKO Kolín 67 1973
1967
32 11:29 8 43:26 16 54:55 11 29:25 1:24:20
11. A David
Kudrna
SK Slavoj Čáslav 39 1977
30 11:27 12 43:57 20 55:24 13 29:31 1:24:55
12. B Jan
Vyskočil
Čáslav 81 1973
17 10:08 10 43:40 10 53:48 22 31:14 1:25:02
13. Z Lenka
Fanturová
Praha 211 1978
5 08:29 23 45:15 8 53:44 25 31:32 1:25:16
14. A Jan
Chotěborský
TTT 24 1981
25 11:12 7 43:19 13 54:31 29 31:49 1:26:20
15. A Jiří
Souček
TTT 9 1993
8 09:05 22 45:01 11 54:06 33 32:15 1:26:21
16. B Jan
Němec
Sudějov 2 1973
23 11:03 13 44:01 18 55:04 23 31:22 1:26:26
17. B Václav
Kolpek
31 1976
19 10:27 18 44:39 19 55:06 27 31:43 1:26:49
18. A Martin
Obešlo
51 1985
26 11:13 15 44:17 21 55:30 31 31:55 1:27:25
19. B David
Polak
Al Corniche Kuwait 62 1976
22 11:00 11 43:49 15 54:49 37 32:41 1:27:30
20. B Miroslav
Bittner
CK Vinohradské šlapky 10 1973
33 11:30 14 44:08 22 55:38 35 32:33 1:28:11
21. B Michal
Bareš
BLAST TEAM 28 1959
4 08:17 24 45:28 9 53:45 52 35:29 1:29:14
22. A Michal
Fraňo
Race Space 5 1981
16 10:07 9 43:34 7 53:41 53 35:36 1:29:17
23. S Jaroslav
Štěpán
Jan
Bílý
Kotrba
Černohorský
Jasmín Kutná Hora 300 1966
1976
1977
52 13:32 44 47:29 46 1:01:01 7 28:53 1:29:54
24. B Pavel
David
Lokomotiva Nymburk 15 1972
43 12:35 26 45:57 28 58:32 24 31:26 1:29:58
25. A Michal
Kadlec
91 -
63 14:12 25 45:55 34 1:00:07 16 29:56 1:30:03
26. A Vojtěch
Jonák
101 -
20 10:54 34 46:33 26 57:27 36 32:38 1:30:05
27. A Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 76 1978
62 14:11 29 46:03 37 1:00:14 14 29:53 1:30:07
28. B Radek
Hájek
TJ Lokomotiva Šumperk 3 1976
47 13:01 16 44:25 25 57:26 41 32:56 1:30:22
29. A Jiří
Mrázek
Chlumec nad Cidlinou 94 1985
74 14:45 40 47:13 53 1:01:58 6 28:39 1:30:37
30. B Petr
Kašpárek
TT Prdubice 99 1959
21 10:56 27 46:00 24 56:56 44 33:45 1:30:41
31. B Kristián
Šodor
73 1973
58 13:53 39 47:00 43 1:00:53 17 29:59 1:30:52
32. Z Renata
Hoppova
Al Corniche Kuwait 203 1976
34 11:39 33 46:23 27 58:02 39 32:52 1:30:54
33. A Michal
Vavák
Club deportivo 78 1980
45 12:51 47 48:19 48 1:01:10 18 30:22 1:31:32
34. B Petr
Rezek
KONA CYCLING POINT 66 1974
41 12:30 38 46:57 33 59:27 40 32:53 1:32:20
35. A Ladislav
Caha
14 1978
69 14:28 30 46:09 41 1:00:37 30 31:49 1:32:26
36. A Michal
Kolesár
Praha Benice 30 1978
36 11:58 48 48:29 40 1:00:27 32 32:03 1:32:30
37. A Petr
Jelínek
Kostelec u HM 26 1978
13 09:51 49 48:42 29 58:33 45 34:10 1:32:43
38. A Ondřej
Pojmon
Běhá celá Vlašim 61 1978
77 14:57 36 46:50 51 1:01:47 21 31:03 1:32:50
39. B Jaromír
Širůček
104 1968
18 10:15 28 46:02 23 56:17 65 36:39 1:32:56
40. B Jiří
Mareš
NeVrSport Team 86 1973
37 12:09 45 48:00 36 1:00:09 42 33:18 1:33:27
41. B Diederik
Troost
TTT 103 1975
31 11:28 42 47:18 31 58:46 49 35:11 1:33:57
42. Z Dita
Punčochářová
Hisport Team 208 1977
42 12:32 37 46:52 32 59:24 47 34:48 1:34:12
43. A Martin
Kučera
CSC Český Brod 38 1983
56 13:46 46 48:02 52 1:01:48 34 32:29 1:34:17
44. B Libor
vavák
BK Sadská 77 1965
35 11:50 56 50:40 54 1:02:30 38 32:43 1:35:13
45. B Jaroslav
Otáhal
TTT 97 1969
38 12:18 32 46:18 30 58:36 67 36:55 1:35:31
46. A Šimon
Tejkal
102 -
75 14:48 51 49:08 57 1:03:56 26 31:37 1:35:33
47. B Jan
Černý
96 1975
50 13:24 43 47:21 42 1:00:45 48 34:53 1:35:38
48. B Petr
Holeček
Elab 20 1961
28 11:17 50 48:50 35 1:00:07 54 35:38 1:35:45
49. S Martin
Petr
Markéta
Hrebíček
Schimm
Pláteníková
MaMaBu 302 2014
1982
1983
46 13:00 41 47:15 38 1:00:15 58 35:46 1:36:01
50. B Jaroslav
Paroulek
ELCO Nymburk 55 1970
60 14:08 31 46:15 39 1:00:23 59 35:54 1:36:17
51. A Martin
Myšička
48 1984
14 09:56 58 51:09 47 1:01:05 56 35:40 1:36:45
52. Z Eva
Babicová
TTC Český Brod 200 1988
40 12:28 63 52:39 58 1:05:07 28 31:43 1:36:50
53. B Jan
Průcha
TPCA 65 1976
24 11:07 55 50:37 50 1:01:44 61 36:08 1:37:52
54. A Jiří
Novák
Nebovidy 50 1977
66 14:18 35 46:40 44 1:00:58 70 37:07 1:38:05
55. S Majda
Jana
Teplá
Teplá
Majda + Jana 305 2005
1979
27 11:15 60 52:06 55 1:03:21 63 36:31 1:39:52
56. A Marek
Protiva
Kolín 64 1987
44 12:42 64 52:52 60 1:05:34 57 35:44 1:41:18
57. A Daniel
Pánek
Hrom do piecky! 53 1985
86 15:33 52 49:36 59 1:05:09 71 37:24 1:42:33
58. B Arnošt
Němec
Kolín 49 1968
59 14:07 71 53:29 68 1:07:36 51 35:23 1:42:59
59. B Roman
Folberger
56 1971
78 15:04 62 52:28 67 1:07:32 64 36:36 1:44:08
60. A Vladimír
Skopec
Atletika Hostivař 71 1982
61 14:10 74 54:26 69 1:08:36 55 35:38 1:44:14
61. A Jiří
Grégr
ČSOB 17 1983
85 15:23 69 53:15 70 1:08:38 62 36:13 1:44:51
62. Z Tereza
Rydvanová
Hrom do piecky! 207 1983
67 14:23 66 52:55 66 1:07:18 77 38:00 1:45:18
63. B Robert
Pilc
Opatovice 1 58 1967
71 14:38 61 52:26 65 1:07:04 78 38:18 1:45:22
64. A Vladimír
Tajbert
105 -
39 12:24 80 56:19 71 1:08:43 66 36:52 1:45:35
65. S Strnadi

Strnadi Chlístovice 308 -
11 09:39 59 52:04 49 1:01:43 100 44:01 1:45:44
66. B Michal
Král
Symbio+ 32 1975
83 15:18 57 50:55 62 1:06:13 84 39:32 1:45:45
67. A Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 59 1982
79 15:07 73 54:06 73 1:09:13 69 37:03 1:46:16
68. A David
Mašát
ČSOB 44 1982
88 15:37 72 53:40 74 1:09:17 73 37:42 1:46:59
69. B Radek
Kesner
87 1970
87 15:33 54 50:30 61 1:06:03 87 41:01 1:47:04
70. B Petr
Kukač
VNO 43 1967
107 18:59 77 54:56 84 1:13:55 43 33:23 1:47:18
71. B René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
48 13:09 70 53:21 63 1:06:30 86 40:57 1:47:27
72. B Vladislav
Siblík
93 -
92 16:19 65 52:52 72 1:09:11 79 38:26 1:47:37
73. B Zdeněk
Jurka
Čáslav 27 1979
84 15:22 78 54:59 77 1:10:21 75 37:47 1:48:08
74. A Michal
Beránek
HRNAP 12 1980
73 14:41 75 54:47 75 1:09:28 81 38:48 1:48:16
75. B David
Charypar
SK Maxtri Liberec 22 1972
103 18:46 76 54:52 83 1:13:38 50 35:11 1:48:49
76. B Blahoslav
Bureš
82 1974
57 13:48 68 53:13 64 1:07:01 90 42:09 1:49:10
77. B Josef
Král
92 -
100 17:17 81 57:01 85 1:14:18 60 35:56 1:50:14
78. A Milan
Krankus
33 1980
96 16:58 79 55:32 81 1:12:30 80 38:33 1:51:03
79. B Jan
Kotyk
88 1968
51 13:25 107 1:07:21 104 1:20:46 19 30:31 1:51:17
80. S Ondřej
Hampl
Jílováci 306 2004
49 13:22 53 50:28 56 1:03:50 110 48:54 1:52:44
81. A Filip
Jankovec
Mikropivovar Malý Mach 25 1997
101 17:32 94 1:01:10 100 1:18:42 46 34:16 1:52:58
82. S HRNAP B

GRNAP B 307 -
81 15:12 96 1:01:48 90 1:17:00 72 37:32 1:54:32
83. Z Hana
Kavalírová
212 -
70 14:33 82 57:45 79 1:12:18 91 42:17 1:54:35
84. B Petr
Lafek
41 1954
68 14:27 84 58:07 82 1:12:34 92 42:18 1:54:52
85. S Martin
Robert
Hana
Srna
Srna
Srnová
srnators 301 2000
1974
1973
29 11:24 105 1:05:39 91 1:17:03 76 37:51 1:54:54
86. A Tomáš
Hendrych
19 1988
54 13:42 85 58:16 78 1:11:58 94 43:16 1:55:14
87. B Luboš
Chládek
ČSOB 303 23 1973
98 17:10 67 53:09 76 1:10:19 103 44:58 1:55:17
88. A Petr
Panuščík
TJ Sokol Troja 54 1981
64 14:16 83 58:06 80 1:12:22 95 43:28 1:55:50
89. A Robert
Friga
90 -
111 19:50 1 41:10 45 1:01:00 112 54:56 1:55:56
90. A Jan
Fuchs
Ondřejov 16 1983
91 15:58 99 1:02:03 99 1:18:01 82 39:18 1:57:19
91. Z Eliška
Vrbová
209 1977
80 15:09 104 1:05:16 102 1:20:25 68 36:56 1:57:21
92. A Jan
Kadlec
OPA!!! 85 1981
99 17:14 88 59:05 89 1:16:19 89 42:02 1:58:21
93. Z Petra
Glazerová
202 1991
89 15:49 97 1:01:58 96 1:17:47 85 40:38 1:58:25
94. B Patrik
Poduška
TJ Sokol Trója 60 1976
76 14:50 89 59:49 86 1:14:39 98 43:52 1:58:31
95. B Jan
Lahoda
Chmel 42 1976
104 18:48 87 58:48 94 1:17:36 88 41:41 1:59:17
96. B Jiří
Pačanda
Kostelní Lhota 52 1975
55 13:44 98 1:02:02 87 1:15:46 97 43:33 1:59:19
97. S Michal
Libor
David
Žabkovský
HRNAP 304 1973
1968
53 13:35 110 1:08:11 105 1:21:46 74 37:43 1:59:29
98. B Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
97 16:59 91 1:00:40 95 1:17:39 101 44:26 2:02:05
99. Z Zuzana
Váchová
TJ Sokol Troja 206 1996
72 14:40 100 1:02:52 93 1:17:32 102 44:34 2:02:06
100. B Robert
Srna
Srnators 72 1974
65 14:17 111 1:08:32 107 1:22:49 83 39:21 2:02:10
101. B Milan
Halaburt
18 1962
90 15:53 101 1:03:43 101 1:19:36 99 43:57 2:03:33
102. B Igor
Pisker
89 1968
108 19:14 86 58:45 98 1:17:59 104 46:10 2:04:09
103. B Luboš
Švihel
Sokol Chochol 75 1960
94 16:33 90 1:00:36 92 1:17:09 107 47:08 2:04:17
104. A Honza
Krček
RACE SPACE 34 1982
82 15:14 93 1:00:57 88 1:16:11 109 48:26 2:04:37
105. Z Jitka
Beránková
HRNAP 201 1982
95 16:55 92 1:00:54 97 1:17:49 108 47:33 2:05:22
106. B Jiří
Kubále
Kolín 35 1973
105 18:55 102 1:04:10 108 1:23:05 96 43:30 2:06:35
107. Z Tereza
Miklasová
HRNAP 205 1989
93 16:21 106 1:06:24 106 1:22:45 106 47:05 2:09:50
108. B Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 37 1973
110 19:21 95 1:01:18 103 1:20:39 111 50:46 2:11:25
109. A Michal
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 36 2000
109 19:18 112 1:10:24 112 1:29:42 93 43:13 2:12:55
110. B Jiří
Mazur
SC Panelákov 45 1968
112 20:08 108 1:07:27 111 1:27:35 105 46:29 2:14:04
111. Z Barbora
Volejniková
210 1989
106 18:58 109 1:08:08 110 1:27:06 113 55:55 2:23:01
112. A Lukáš
Cibulka
83 1988
113 21:26 103 1:04:48 109 1:26:14 114 56:48 2:23:02
113. B Jan
Malý
Mikropivovar Malý Mach 1 1961
102 18:36 113 1:15:03 113 1:33:39 115 1:03:40 2:37:19
114. B Robert
Vladimír
Mrkvicka
Mrázek
Pteam 1971
1985
114 00:00 114 00:00 114 00:00 1 00:00 00:00
115. B Tomáš
Rudolf
ENERGY TEAM 70 1972
115 00:00 115 00:00 115 00:00 2 00:00 00:00