Výsledky rok 2015

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Michal
Málek
AC Čáslav 124 1984
3 09:01 2 42:06 1 51:07 1 27:59 1:19:06
2. Ondřej
Teplý
Hisport Team 3 1978
2 08:48 5 42:42 3 51:30 2 29:29 1:20:59
3. Ondřej
Sedláček
Trisk České Budějovice 51 1982
7 09:25 3 42:10 4 51:35 6 31:07 1:22:42
4. Michal
Voráček
Hrom do piecky!/ČSOB 8 1978
13 10:33 4 42:29 8 53:02 3 30:32 1:23:34
5. David
Myšička
SK Slavia Parha 36 1998
5 09:07 7 43:13 5 52:20 8 31:14 1:23:34
6. Marek
Pavelka
OMT 118 1988
1 08:44 10 43:36 6 52:20 13 33:39 1:25:59
7. David
Kudrna
TJ Slavoj Čáslav 29 1977
27 12:15 11 43:52 12 56:07 5 31:00 1:27:07
8. David
Polák
46 -
9 09:47 6 43:09 7 52:56 16 34:22 1:27:18
9. Lukáš
Pazdera
HISPORT Team 42 1986
28 12:16 17 45:23 21 57:39 4 30:42 1:28:21
10. Michal
Fraňo
RACE SPACE 5 1981
10 09:50 1 41:37 2 51:27 27 37:41 1:29:08
11. Lukáš
Lipták
TJ Cyklistika Nymburk 32 1982
8 09:36 9 43:29 9 53:05 21 36:28 1:29:33
12. Jakub
Glinz
www.JakubGlinz.com 64 1988
18 11:19 18 45:32 19 56:51 11 33:16 1:30:07
13. Michal
Frčka
FC Bílé Podolí 43 1982
14 10:36 19 45:36 13 56:12 15 34:11 1:30:23
14. Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 56 1978
34 12:44 24 46:28 28 59:12 7 31:13 1:30:25
15. Jan
Chotěborský
69 -
11 10:24 8 43:27 10 53:51 25 37:24 1:31:15
16. Filip
Mikeš
CK vinohradské šlapky 63 1977
15 10:54 16 45:20 14 56:14 24 36:46 1:33:00
17. Pavel
Stříteský
Mejto!!! 52 2013
29 12:19 13 44:06 15 56:25 22 36:42 1:33:07
18. Vladislav
Trýb
Extrem Team Vystrkov 62 1983
24 11:48 26 46:54 25 58:42 17 34:31 1:33:13
19. Martin
Krajicek
Sokol Veltez 24 1982
16 10:56 20 45:37 16 56:33 23 36:44 1:33:17
20. Tomáš
Krupička
54 -
31 12:25 28 47:45 30 1:00:10 10 33:10 1:33:20
21. Michal
Vavák
84 -
35 12:49 23 46:26 29 59:15 14 34:05 1:33:20
22. Ondřej
Panenka
RK Troja 80 1980
23 11:43 21 46:03 22 57:46 20 36:02 1:33:48
23. Václav
Zeman
120 -
33 12:33 22 46:03 24 58:36 19 35:21 1:33:57
24. Ondřej
Cedidla
Nellinka 12 1979
17 11:00 12 44:03 11 55:03 33 39:21 1:34:24
25. Tomáš
Holkup
Lokomotiva Žižkov 18 1979
25 11:58 15 45:07 20 57:05 26 37:26 1:34:31
26. Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978
4 09:03 27 47:39 17 56:42 29 38:14 1:34:56
27. Radek
Hájek
Lokomotiva Šumperk 7 1976
26 12:14 14 44:34 18 56:48 30 38:37 1:35:25
28. Ivan
Szabó
Hrom do piecky! 55 1980
12 10:28 29 48:15 26 58:43 28 37:43 1:36:26
29. Petr
Kalný
82 -
45 14:45 33 50:37 36 1:05:22 12 33:19 1:38:41
30. Radek
Dvořák
Hrom do piecky! 34 1978
43 14:14 36 52:40 38 1:06:54 9 32:02 1:38:56
31. Jan
Průcha
50 1976
20 11:25 34 50:39 31 1:02:04 31 38:57 1:41:01
32. Martin
Myšička
37 1984
6 09:15 30 49:08 23 58:23 41 43:41 1:42:04
33. Jiří
Novák
Nebovidy 40 1977
32 12:31 25 46:37 27 59:08 38 43:02 1:42:10
34. René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
30 12:20 32 50:32 32 1:02:52 32 39:19 1:42:11
35. Michal
Nikodém
TJ Sokol Karlín 39 2013
36 13:15 41 54:59 39 1:08:14 18 34:59 1:43:13
36. Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 6 1982
37 13:15 31 49:52 33 1:03:07 36 42:29 1:45:36
37. Milan
Krankus
Praha 25 1980
49 15:37 37 53:24 40 1:09:01 34 40:29 1:49:30
38. Vlastimil
Tauber
85 -
19 11:22 38 53:27 34 1:04:49 45 45:49 1:50:38
39. Jiří
Grégr
ČSOB 17 1983
47 15:04 40 54:51 42 1:09:55 35 41:02 1:50:57
40. Radim
Vonšovský
HZS Čáslav 57 1990
39 13:53 35 51:09 35 1:05:02 47 46:01 1:51:03
41. Dominik
Aul
9 1987
22 11:41 39 53:58 37 1:05:39 46 45:55 1:51:34
42. Šimon
Tejkal
65 -
46 14:48 43 55:21 43 1:10:09 37 42:32 1:52:41
43. Patrik
Poduška
TJ Sokol Trója 45 1976
42 14:09 45 57:12 44 1:11:21 39 43:30 1:54:51
44. Michal
Beránek
HRNAP 60 1980
41 14:04 42 55:20 41 1:09:24 43 45:39 1:55:03
45. Michal
Bureš
Čáslav 11 1996
21 11:40 52 1:01:35 46 1:13:15 42 43:56 1:57:11
46. Jan
Lahoda
Chmel 31 1976
55 17:17 44 55:54 45 1:13:11 44 45:42 1:58:53
47. Petr
Korous
ČSOB 23 1985
52 16:52 46 57:16 47 1:14:08 51 49:46 2:03:54
48. Filip
Jankovec
Mikropivovar Malý Mach 119 1997
54 17:05 53 1:03:18 54 1:20:23 40 43:36 2:03:59
49. Jan
Fuchs
16 1983
40 13:55 49 1:00:26 49 1:14:21 52 49:58 2:04:19
50. Robert
Friga
44 1978
50 16:38 47 58:24 51 1:15:02 50 49:20 2:04:22
51. David
Mašát
ČSOB 35 1982
44 14:41 54 1:04:00 53 1:18:41 48 47:45 2:06:26
52. Jiří
Sobotka
TJ Zbýšov 38 1990
51 16:51 50 1:00:46 52 1:17:37 49 48:49 2:06:26
53. Jan
Krček
RACE SPACE 26 1982
38 13:29 51 1:01:00 50 1:14:29 54 53:14 2:07:43
54. Jiří
Danko
Chmel 13 1979
48 15:13 48 59:05 48 1:14:18 55 1:01:48 2:16:06
55. Michal
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 27 2000
53 16:55 55 1:09:41 55 1:26:36 53 50:57 2:17:33
Kategorie B Muži 40+
1. Pavel
Kašpárek
OMT Pardubice 22 1961
2 08:35 2 42:27 1 51:02 1 31:03 1:22:05
2. Zbyněk
Hraše
Endurance lab 121 1974
1 07:38 6 43:27 2 51:05 2 31:56 1:23:01
3. Roman
Procházka
TRI Team Nebovidy 48 1973
6 10:51 4 42:48 6 53:39 4 33:02 1:26:41
4. Robert
Mrkvička
Fanatic Havlíčkův Brod 59 1971
8 10:59 1 42:22 5 53:21 6 33:46 1:27:07
5. Miroslav
BITTNER
CK Vinohradské šlapky 10 1973
4 10:39 3 42:29 4 53:08 8 34:25 1:27:33
6. Jan
Vyskočil
Čáslav 116 1973
3 08:52 5 43:01 3 51:53 11 36:40 1:28:33
7. Petr
Rezek
KONA CYCLING POINT 66 1974
9 11:13 8 44:07 8 55:20 5 33:38 1:28:58
8. Jan
Němec
Sudějov 2 1973
5 10:43 7 44:04 7 54:47 9 35:20 1:30:07
9. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 41 1970
10 11:29 9 44:51 9 56:20 12 36:43 1:33:03
10. Libor
Vavák
BK Sadská 122 1965
15 12:40 10 45:51 10 58:31 10 35:36 1:34:07
11. Jan
Daubner
Běžecký klub České spořitelny 14 1975
16 12:59 12 49:30 13 1:02:29 3 32:40 1:35:09
12. Jan
kotyk
49 -
11 11:32 15 51:24 14 1:02:56 7 34:22 1:37:18
13. Ladislav
Malek
Čáslav 33 1973
17 13:01 11 49:25 12 1:02:26 13 38:57 1:41:23
14. Phil
Davis
70 1973
13 11:54 16 51:25 15 1:03:19 14 40:14 1:43:33
15. Michal
Perlik
123 1970
7 10:57 13 51:04 11 1:02:01 15 43:00 1:45:01
16. Michal
Král
Symbio+ 114 1975
18 14:40 14 51:21 16 1:06:01 21 47:13 1:53:14
17. Jiří
Martinka
83 -
12 11:50 18 57:27 17 1:09:17 16 44:39 1:53:56
18. Daniel
Zoubek
KPM Nymburk 67 1967
19 14:58 17 55:21 18 1:10:19 20 46:53 1:57:12
19. Petr
Lafek
Les 30 1954
20 15:08 19 58:42 19 1:13:50 19 46:41 2:00:31
20. Jiří
Mazur
47 -
21 15:40 20 1:00:44 20 1:16:24 18 45:33 2:01:57
21. Luboš
Švihel
61 -
24 17:11 21 1:01:19 21 1:18:30 22 54:11 2:12:41
22. Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
23 16:43 22 1:01:52 22 1:18:35 23 54:52 2:13:27
23. Jiří
Pačanda
Kostelní Lhota 53 1975
14 12:26 25 1:16:47 25 1:29:13 17 44:49 2:14:02
24. Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 28 1973
25 17:19 23 1:03:08 23 1:20:27 24 55:40 2:16:07
25. Jan
Malý
Mikropivovar Malý Mach 1 1961
22 16:07 24 1:11:43 24 1:27:50 25 1:08:08 2:35:58
26. Arnošt
Němec
Kolín 1968
26 00:00 26 00:00 26 00:00 26 00:00 00:00
Kategorie Z Ženy
1. Renata
Hopová
501 -
1 10:49 1 44:13 1 55:02 1 33:06 1:28:08
2. Zuzka
Kabátová
Zajko Team 859 1986
3 11:51 3 51:48 2 1:03:39 3 40:47 1:44:26
3. Iveta
Marešová
509 -
5 12:53 2 50:50 3 1:03:43 4 41:15 1:44:58
4. Olga
Prochazkova
KosTeam 507 1982
6 14:19 4 57:00 5 1:11:19 2 34:37 1:45:56
5. Lenka
Legnerová
510 -
2 11:47 5 57:31 4 1:09:18 5 44:24 1:53:42
6. Vanda
Švihelová
506 -
7 16:57 6 1:00:50 6 1:17:47 6 54:54 2:12:41
7. Kateřina
Čokrtová
508 -
4 12:12 7 1:06:59 7 1:19:11 7 57:33 2:16:44
Kategorie S Štafety
1. Jan
Andrej
Kavalír
Kružic
303 -
-
4 09:51 1 41:35 1 51:26 2 34:57 1:26:23
2. Martin
Michal
Petr
Hrebíček
Fraňo
Bílý
Fofrtím 302 2013
2013
2013
2 09:44 3 44:13 3 53:57 1 34:38 1:28:35
3. Zuzana
Jaroslav
Miloslav
Lukešová
Bílý
Kubín
304 1978
1966
1957
6 14:11 4 46:15 4 1:00:26 5 44:28 1:44:54
4. Libor
Anežka
Miloslava
Mensa
Mensová
Mensová
Mensa Team 305 1984
1997
1997
5 10:00 2 43:44 2 53:44 6 52:14 1:45:58
5. Tomáš
Miroslav
Luboš
Oupický
Dřevický
Žabokrcký
300 -
-
-
3 09:46 7 1:04:02 6 1:13:48 3 35:12 1:49:00
6. Jan
Kateřina
Oppolzer
Háková
306 -
-
1 08:17 6 1:00:57 5 1:09:14 4 44:25 1:53:39
7. Jitka
Radek
Libor
Beránková
Růžička
Žabkovský
HRNAP 301 1982
1982
1982
7 15:34 5 59:53 7 1:15:27 7 1:05:10 2:20:37
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Michal
Málek
AC Čáslav 124 1984
7 09:01 3 42:06 3 51:07 2 27:59 1:19:06
2. A Ondřej
Teplý
Hisport Team 3 1978
5 08:48 9 42:42 6 51:30 3 29:29 1:20:59
3. B Pavel
Kašpárek
OMT Pardubice 22 1961
3 08:35 6 42:27 1 51:02 7 31:03 1:22:05
4. A Ondřej
Sedláček
Trisk České Budějovice 51 1982
11 09:25 4 42:10 7 51:35 8 31:07 1:22:42
5. B Zbyněk
Hraše
Endurance lab 121 1974
1 07:38 14 43:27 2 51:05 11 31:56 1:23:01
6. A David
Myšička
SK Slavia Parha 36 1998
9 09:07 13 43:13 9 52:20 10 31:14 1:23:34
7. A Michal
Voráček
Hrom do piecky!/ČSOB 8 1978
21 10:33 7 42:29 12 53:02 4 30:32 1:23:34
8. A Marek
Pavelka
OMT 118 1988
4 08:44 17 43:36 10 52:20 20 33:39 1:25:59
9. S Jan
Andrej
Kavalír
Kružic
303 -
-
17 09:51 1 41:35 4 51:26 30 34:57 1:26:23
10. B Roman
Procházka
TRI Team Nebovidy 48 1973
26 10:51 10 42:48 16 53:39 14 33:02 1:26:41
11. B Robert
Mrkvička
Fanatic Havlíčkův Brod 59 1971
30 10:59 5 42:22 15 53:21 21 33:46 1:27:07
12. A David
Kudrna
TJ Slavoj Čáslav 29 1977
49 12:15 19 43:52 24 56:07 6 31:00 1:27:07
13. A David
Polák
46 -
15 09:47 12 43:09 11 52:56 24 34:22 1:27:18
14. B Miroslav
BITTNER
CK Vinohradské šlapky 10 1973
23 10:39 8 42:29 14 53:08 26 34:25 1:27:33
15. Z Renata
Hopová
501 -
25 10:49 24 44:13 21 55:02 15 33:06 1:28:08
16. A Lukáš
Pazdera
HISPORT Team 42 1986
50 12:16 30 45:23 34 57:39 5 30:42 1:28:21
17. B Jan
Vyskočil
Čáslav 116 1973
6 08:52 11 43:01 8 51:53 38 36:40 1:28:33
18. S Petr
Michal
Martin
Bílý
Fraňo
Hrebíček
Fofrtím 302 2013
2013
2013
13 09:44 25 44:13 19 53:57 29 34:38 1:28:35
19. B Petr
Rezek
KONA CYCLING POINT 66 1974
32 11:13 23 44:07 23 55:20 19 33:38 1:28:58
20. A Michal
Fraňo
RACE SPACE 5 1981
16 09:50 2 41:37 5 51:27 45 37:41 1:29:08
21. A Lukáš
Lipták
TJ Cyklistika Nymburk 32 1982
12 09:36 16 43:29 13 53:05 37 36:28 1:29:33
22. B Jan
Němec
Sudějov 2 1973
24 10:43 21 44:04 20 54:47 33 35:20 1:30:07
23. A Jakub
Glinz
www.JakubGlinz.com 64 1988
33 11:19 31 45:32 32 56:51 17 33:16 1:30:07
24. A Michal
Frčka
FC Bílé Podolí 43 1982
22 10:36 32 45:36 25 56:12 23 34:11 1:30:23
25. A Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 56 1978
58 12:44 39 46:28 42 59:12 9 31:13 1:30:25
26. A Jan
Chotěborský
69 -
19 10:24 15 43:27 18 53:51 43 37:24 1:31:15
27. A Filip
Mikeš
CK vinohradské šlapky 63 1977
27 10:54 29 45:20 26 56:14 42 36:46 1:33:00
28. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 41 1970
36 11:29 27 44:51 27 56:20 40 36:43 1:33:03
29. A Pavel
Stříteský
Mejto!!! 52 2013
51 12:19 22 44:06 28 56:25 39 36:42 1:33:07
30. A Vladislav
Trýb
Extrem Team Vystrkov 62 1983
42 11:48 41 46:54 39 58:42 27 34:31 1:33:13
31. A Martin
Krajicek
Sokol Veltez 24 1982
28 10:56 33 45:37 29 56:33 41 36:44 1:33:17
32. A Michal
Vavák
84 -
59 12:49 38 46:26 43 59:15 22 34:05 1:33:20
33. A Tomáš
Krupička
54 -
53 12:25 43 47:45 44 1:00:10 16 33:10 1:33:20
34. A Ondřej
Panenka
RK Troja 80 1980
40 11:43 35 46:03 35 57:46 36 36:02 1:33:48
35. A Václav
Zeman
120 -
56 12:33 36 46:03 38 58:36 34 35:21 1:33:57
36. B Libor
Vavák
BK Sadská 122 1965
57 12:40 34 45:51 37 58:31 35 35:36 1:34:07
37. A Ondřej
Cedidla
Nellinka 12 1979
31 11:00 20 44:03 22 55:03 52 39:21 1:34:24
38. A Tomáš
Holkup
Lokomotiva Žižkov 18 1979
46 11:58 28 45:07 33 57:05 44 37:26 1:34:31
39. A Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 20 1978
8 09:03 42 47:39 30 56:42 47 38:14 1:34:56
40. B Jan
Daubner
Běžecký klub České spořitelny 14 1975
61 12:59 47 49:30 49 1:02:29 13 32:40 1:35:09
41. A Radek
Hájek
Lokomotiva Šumperk 7 1976
48 12:14 26 44:34 31 56:48 48 38:37 1:35:25
42. A Ivan
Szabó
Hrom do piecky! 55 1980
20 10:28 44 48:15 40 58:43 46 37:43 1:36:26
43. B Jan
kotyk
49 -
37 11:32 56 51:24 51 1:02:56 25 34:22 1:37:18
44. A Petr
Kalný
82 -
75 14:45 50 50:37 58 1:05:22 18 33:19 1:38:41
45. A Radek
Dvořák
Hrom do piecky! 34 1978
71 14:14 59 52:40 61 1:06:54 12 32:02 1:38:56
46. A Jan
Průcha
50 1976
35 11:25 51 50:39 47 1:02:04 49 38:57 1:41:01
47. B Ladislav
Malek
Čáslav 33 1973
62 13:01 46 49:25 48 1:02:26 50 38:57 1:41:23
48. A Martin
Myšička
37 1984
10 09:15 45 49:08 36 58:23 64 43:41 1:42:04
49. A Jiří
Novák
Nebovidy 40 1977
55 12:31 40 46:37 41 59:08 61 43:02 1:42:10
50. A René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
52 12:20 49 50:32 50 1:02:52 51 39:19 1:42:11
51. A Michal
Nikodém
TJ Sokol Karlín 39 2013
63 13:15 64 54:59 62 1:08:14 31 34:59 1:43:13
52. B Phil
Davis
70 1973
45 11:54 57 51:25 53 1:03:19 53 40:14 1:43:33
53. Z Zuzka
Kabátová
Zajko Team 859 1986
44 11:51 58 51:48 54 1:03:39 55 40:47 1:44:26
54. S Jaroslav
Miloslav
Zuzana
Bílý
Kubín
Lukešová
304 1966
1957
1978
70 14:11 37 46:15 45 1:00:26 68 44:28 1:44:54
55. Z Iveta
Marešová
509 -
60 12:53 52 50:50 55 1:03:43 57 41:15 1:44:58
56. B Michal
Perlik
123 1970
29 10:57 53 51:04 46 1:02:01 60 43:00 1:45:01
57. A Zbyněk
Pláteník
RACE SPACE 6 1982
64 13:15 48 49:52 52 1:03:07 58 42:29 1:45:36
58. Z Olga
Prochazkova
KosTeam 507 1982
72 14:19 69 57:00 71 1:11:19 28 34:37 1:45:56
59. S Miloslava
Anežka
Libor
Mensová
Mensová
Mensa
Mensa Team 305 1997
1997
1984
18 10:00 18 43:44 17 53:44 86 52:14 1:45:58
60. S Miroslav
Tomáš
Luboš
Dřevický
Oupický
Žabokrcký
300 -
-
-
14 09:46 90 1:04:02 75 1:13:48 32 35:12 1:49:00
61. A Milan
Krankus
Praha 25 1980
82 15:37 60 53:24 63 1:09:01 54 40:29 1:49:30
62. A Vlastimil
Tauber
85 -
34 11:22 61 53:27 56 1:04:49 74 45:49 1:50:38
63. A Jiří
Grégr
ČSOB 17 1983
78 15:04 63 54:51 68 1:09:55 56 41:02 1:50:57
64. A Radim
Vonšovský
HZS Čáslav 57 1990
66 13:53 54 51:09 57 1:05:02 76 46:01 1:51:03
65. A Dominik
Aul
9 1987
39 11:41 62 53:58 59 1:05:39 75 45:55 1:51:34
66. A Šimon
Tejkal
65 -
76 14:48 66 55:21 69 1:10:09 59 42:32 1:52:41
67. B Michal
Král
Symbio+ 114 1975
73 14:40 55 51:21 60 1:06:01 79 47:13 1:53:14
68. S Jan
Kateřina
Oppolzer
Háková
306 -
-
2 08:17 82 1:00:57 64 1:09:14 67 44:25 1:53:39
69. Z Lenka
Legnerová
510 -
41 11:47 73 57:31 66 1:09:18 66 44:24 1:53:42
70. B Jiří
Martinka
83 -
43 11:50 72 57:27 65 1:09:17 69 44:39 1:53:56
71. A Patrik
Poduška
TJ Sokol Trója 45 1976
69 14:09 70 57:12 72 1:11:21 62 43:30 1:54:51
72. A Michal
Beránek
HRNAP 60 1980
68 14:04 65 55:20 67 1:09:24 72 45:39 1:55:03
73. A Michal
Bureš
Čáslav 11 1996
38 11:40 85 1:01:35 74 1:13:15 65 43:56 1:57:11
74. B Daniel
Zoubek
KPM Nymburk 67 1967
77 14:58 67 55:21 70 1:10:19 78 46:53 1:57:12
75. A Jan
Lahoda
Chmel 31 1976
93 17:17 68 55:54 73 1:13:11 73 45:42 1:58:53
76. B Petr
Lafek
Les 30 1954
79 15:08 75 58:42 76 1:13:50 77 46:41 2:00:31
77. B Jiří
Mazur
47 -
83 15:40 79 1:00:44 83 1:16:24 71 45:33 2:01:57
78. A Petr
Korous
ČSOB 23 1985
88 16:52 71 57:16 77 1:14:08 83 49:46 2:03:54
79. A Filip
Jankovec
Mikropivovar Malý Mach 119 1997
91 17:05 88 1:03:18 90 1:20:23 63 43:36 2:03:59
80. A Jan
Fuchs
16 1983
67 13:55 78 1:00:26 79 1:14:21 84 49:58 2:04:19
81. A Robert
Friga
44 1978
85 16:38 74 58:24 81 1:15:02 82 49:20 2:04:22
82. A Jiří
Sobotka
TJ Zbýšov 38 1990
87 16:51 80 1:00:46 84 1:17:37 81 48:49 2:06:26
83. A David
Mašát
ČSOB 35 1982
74 14:41 89 1:04:00 88 1:18:41 80 47:45 2:06:26
84. A Jan
Krček
RACE SPACE 26 1982
65 13:29 83 1:01:00 80 1:14:29 87 53:14 2:07:43
85. Z Vanda
Švihelová
506 -
90 16:57 81 1:00:50 85 1:17:47 90 54:54 2:12:41
86. B Luboš
Švihel
61 -
92 17:11 84 1:01:19 86 1:18:30 88 54:11 2:12:41
87. B Stanislav
Pelán
HRNAP 68 1968
86 16:43 86 1:01:52 87 1:18:35 89 54:52 2:13:27
88. B Jiří
Pačanda
Kostelní Lhota 53 1975
54 12:26 94 1:16:47 94 1:29:13 70 44:49 2:14:02
89. A Jiří
Danko
Chmel 13 1979
80 15:13 76 59:05 78 1:14:18 93 1:01:48 2:16:06
90. B Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 28 1973
94 17:19 87 1:03:08 91 1:20:27 91 55:40 2:16:07
91. Z Kateřina
Čokrtová
508 -
47 12:12 91 1:06:59 89 1:19:11 92 57:33 2:16:44
92. A Michal
Kubín
Mikropivovar Malý Mach 27 2000
89 16:55 92 1:09:41 92 1:26:36 85 50:57 2:17:33
93. S Libor
Jitka
Radek
Žabkovský
Beránková
Růžička
HRNAP 301 1982
1982
1982
81 15:34 77 59:53 82 1:15:27 94 1:05:10 2:20:37
94. B Jan
Malý
Mikropivovar Malý Mach 1 1961
84 16:07 93 1:11:43 93 1:27:50 95 1:08:08 2:35:58
95. B Arnošt
Němec
Kolín 1968
95 00:00 95 00:00 95 00:00 1 00:00 00:00