Výsledky rok 2014

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Michal
Málek
TTK Slavia VŠ Plzeň 74 1984
6 09:04 3 40:58 3 50:02 1 26:39 1:16:41
2. Jan
Novotný
Hisport Team 31 1978
2 08:19 2 40:54 1 49:13 3 29:01 1:18:14
3. Andrej
Kružic
Race Space 11 1977
11 09:32 5 41:40 6 51:12 7 30:57 1:22:09
4. Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 52 1980
1 08:15 8 41:55 4 50:10 13 32:41 1:22:51
5. Štěpán
Kroupa
HiSport Team 23 1975
4 08:48 9 42:30 7 51:18 12 32:02 1:23:20
6. Michal
Voráček
Hrom do piecky! / ČSOB 8 2012
20 10:48 10 42:49 11 53:37 6 30:48 1:24:25
7. Lukáš
Pazdera
32 -
26 11:57 15 44:10 19 56:07 2 28:23 1:24:30
8. Martin
Vlnas
10 -
3 08:34 6 41:40 5 50:14 18 34:18 1:24:32
9. Michal
Fraňo
Race Space 33 1981
10 09:30 1 40:22 2 49:52 20 34:49 1:24:41
10. Jan
Rada
Jendanabytek Kutná Hora 38 1977
24 11:53 7 41:54 12 53:47 9 31:18 1:25:05
11. Marek
Lazar
Noivis TK Praha 27 1977
13 09:41 18 44:49 14 54:30 5 30:37 1:25:07
12. Ivan
Nováček
team Louny 82 1976
19 10:34 4 41:02 8 51:36 19 34:18 1:25:54
13. Jozef
Vaňuš
Hisport Team 47 1978
27 11:59 17 44:32 20 56:31 4 29:59 1:26:30
14. Ondřej
Sedláček
Trisk České Budějovice 24 1982
14 09:43 16 44:24 13 54:07 14 32:48 1:26:55
15. Lukáš
Lipták
TJ Lokomotiva Nymburk 72 1982
7 09:12 12 43:24 10 52:36 22 35:13 1:27:49
16. Jakub
Zadák
51 1988
8 09:16 11 43:16 9 52:32 23 35:21 1:27:53
17. Tomas
Holkup
Lokomotiva Zizkov 18 1979
28 12:08 13 43:27 17 55:35 15 33:01 1:28:36
18. Pavel
Stříteský
Mejto!!! 79 1985
35 13:04 19 44:59 24 58:03 11 31:53 1:29:56
19. Jose Pablo
Gonzalez de Castilla
Go!Mez 77 1985
18 10:09 21 45:55 18 56:04 17 33:59 1:30:03
20. Michal
Vavák
Club deportivo Kutná Hora 5 1980
34 12:55 26 47:08 29 1:00:03 8 31:04 1:31:07
21. Martin
Kučera
CSC klub 25 1983
32 12:31 20 45:47 25 58:18 21 35:08 1:33:26
22. Martin
Rada
Dexter cycling 39 1985
23 11:50 14 43:28 15 55:18 32 39:01 1:34:19
23. Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 19 1978
15 09:53 27 47:48 22 57:41 25 36:42 1:34:23
24. David
Myšička
Bratři z Dolních Mecholup 29 1998
9 09:26 25 47:07 21 56:33 29 38:05 1:34:38
25. Martin
Myšička
Bratři z Dolních Mecholup 30 1984
5 09:01 29 50:22 28 59:23 24 36:19 1:35:42
26. René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
25 11:55 24 47:04 27 58:59 26 36:56 1:35:55
27. Jaroslav
Tříska
Libeňský MK 73 1976
33 12:46 30 50:42 31 1:03:28 16 33:02 1:36:30
28. Stanislav
Kahánek
63 -
16 10:01 28 47:50 23 57:51 33 39:30 1:37:21
29. Marek
Hejna
TRIATLON PRAHA-HÁJE 76 1980
12 09:35 22 45:56 16 55:31 42 43:51 1:39:22
30. Ivan
Szabó
Hrom do piecky ! 49 1980
17 10:02 32 51:02 30 1:01:04 31 38:22 1:39:26
31. Ondřej
Vácha
Sokol Veltěž 45 1983
29 12:11 23 46:08 26 58:19 38 41:30 1:39:49
32. Jan
Daubner
Endurance Lab 15 1975
38 14:09 44 56:38 44 1:10:47 10 31:43 1:42:30
33. Jan
Průcha
37 1976
21 10:55 37 54:38 33 1:05:33 28 37:18 1:42:51
34. Milan
Krankus
9 1980
44 15:23 31 50:55 35 1:06:18 30 38:13 1:44:31
35. Vlasta
Tauber
Vostředa 80 1983
22 11:34 36 53:53 32 1:05:27 40 42:37 1:48:04
36. Zdeněk
Voseček
Opatovice u Zbýšova 50 1982
47 16:56 38 54:44 45 1:11:40 27 37:00 1:48:40
37. Jan
Lahoda
Chmel 26 1976
45 15:45 35 53:27 39 1:09:12 34 40:16 1:49:28
38. Zbyněk
Pláteník
Race Space 35 1982
40 14:14 40 55:25 40 1:09:39 35 40:21 1:50:00
39. Vladimír
Hampl
Mikropivovar Malý - Mach 16 1976
41 14:19 42 55:44 42 1:10:03 36 40:24 1:50:27
40. Michal
Beránek
6 1980
39 14:11 41 55:32 41 1:09:43 37 41:07 1:50:50
41. Radim
Vonšovský
HZS Čáslav 48 1990
36 13:28 39 55:00 37 1:08:28 41 43:27 1:51:55
42. Tomas
Pazdera
Mikropivovar Malý - Mach 34 1989
31 12:29 43 56:14 38 1:08:43 43 44:05 1:52:48
43. Roman
Svoboda
84 -
46 16:29 45 57:16 46 1:13:45 39 41:41 1:55:26
44. Radek
Hájek
ČSOB 7 1976
37 14:05 33 52:07 34 1:06:12 45 49:49 1:56:01
45. Jiří
Danko
Chmel 14 1979
42 14:22 34 52:25 36 1:06:47 46 50:16 1:57:03
46. Richard
Wild
TEAM 373 83 1991
30 12:28 46 57:37 43 1:10:05 44 49:36 1:59:41
47. Jan
Krček
70 -
43 14:38 47 1:02:56 47 1:17:34 48 59:04 2:16:38
48. Michal
Hýsek
Neplavec 64 1983
48 20:43 48 1:15:50 48 1:36:33 47 51:37 2:28:10
49. Anton
Březina
44 1980
49 00:00 49 00:00 49 00:00 49 00:00 00:00
Kategorie B Muži 40+
1. Pavel
Kašpárek
3 -
2 08:55 1 41:04 2 49:59 1 29:44 1:19:43
2. Jan
Vyskočil
Čáslav 65 1973
3 08:57 2 41:14 3 50:11 3 32:58 1:23:09
3. Michal
Bareš
HISPORT TEAM 66 1959
1 08:17 3 41:19 1 49:36 7 34:43 1:24:19
4. Jan
Němec
Kolín 2 1973
7 10:29 6 44:08 6 54:37 2 32:04 1:26:41
5. Miroslav
Ryzner
SK Srch 40 1961
6 09:31 8 44:52 5 54:23 5 34:34 1:28:57
6. Robert
Mrkvička
Havlíčkův Brod 81 1971
10 12:09 5 43:56 7 56:05 8 34:43 1:30:48
7. Jaroslav
Paroulek
ELCO Nymburk 59 1970
8 11:40 7 44:36 8 56:16 6 34:41 1:30:57
8. Jaromír
Širůček
Labe Tri Club 42 1962
4 09:18 4 43:49 4 53:07 11 38:21 1:31:28
9. Libor
Novák
69 -
13 12:32 9 45:52 11 58:24 4 33:41 1:32:05
10. Jan
Ryzner
Přelouč 64 1959
5 09:28 11 47:02 9 56:30 9 38:01 1:34:31
11. Pavel
David
Nymburk 71 1972
9 12:00 10 46:21 10 58:21 10 38:02 1:36:23
12. Roman
Kratochvíl
MMM - Mikropivovar Malý Mach 22 1973
16 13:43 12 47:20 12 1:01:03 13 39:13 1:40:16
13. Matěj
Kolár
85 -
11 12:16 15 51:23 14 1:03:39 12 38:47 1:42:26
14. Petr
Syneček
Sokol Benice 78 1967
15 13:40 13 49:34 13 1:03:14 14 40:05 1:43:19
15. Arnošt
Němec
Kolín 58 1968
12 12:20 17 52:42 17 1:05:02 15 40:18 1:45:20
16. Ladislav
Málek
Čáslav 57 1973
14 12:59 16 51:38 16 1:04:37 16 42:25 1:47:02
17. Radek
Kesner
75 1970
17 13:49 14 50:47 15 1:04:36 18 47:27 1:52:03
18. Jiří
Mazur
SK Louda & Jouda 46 1968
18 15:08 18 59:03 18 1:14:11 17 45:02 1:59:13
19. Stanislav
Pelán
68 -
20 17:26 19 1:01:51 19 1:19:17 19 54:48 2:14:05
20. Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý - Mach 55 1973
21 18:15 20 1:09:27 21 1:27:42 20 58:16 2:25:58
21. Jan
Malý
Mikropivovar Malý - Mach 1 1961
19 15:41 21 1:10:34 20 1:26:15 21 1:02:17 2:28:32
Kategorie Z Ženy
1. Lenka
Fanturová
Praha 112 1978
1 08:39 1 42:49 1 51:28 1 33:45 1:25:13
2. Dita
Punčochářová
HISPORT Team 103 1977
5 11:36 2 45:03 3 56:39 2 34:13 1:30:52
3. Renata
Hoppova
AlCorniche Kuwait 108 1976
4 11:30 3 45:07 2 56:37 6 36:36 1:33:13
4. Lucie
Řimnáčová
Hrom do piecky! 100 1980
6 12:01 8 48:11 8 1:00:12 3 35:09 1:35:21
5. Lucie
Klimešová
Kola Víšek 101 1983
7 12:17 5 46:38 5 58:55 5 36:35 1:35:30
6. Daniela
Širůčková
Labe Tri Club 105 1976
2 10:32 9 48:54 6 59:26 9 39:31 1:38:57
7. Katarína
Ludvíková
109 -
10 13:27 7 47:34 9 1:01:01 8 38:57 1:39:58
8. Lenka
Švandová
111 -
3 10:38 4 46:05 4 56:43 11 44:26 1:41:09
9. Alena
Ryznerová
SK Srch 104 1975
9 12:22 6 47:28 7 59:50 10 41:53 1:41:43
10. Jana
Cyrnerová
110 1988
12 15:07 10 53:15 10 1:08:22 7 37:14 1:45:36
11. Eva
Zborníková
CS 1000 107 1983
13 15:21 11 55:24 12 1:10:45 4 35:38 1:46:23
12. Andrea
Švábková
106 1982
11 13:41 12 56:07 11 1:09:48 12 45:33 1:55:21
13. Markéta
Míková
RACE SPACE 102 1983
8 12:19 13 1:02:17 13 1:14:36 13 57:02 2:11:38
Kategorie S Štafety
1. Martin
Jiří
Marek
Kárný
Zajíc
Kunc
KBZ team 206 1997
1980
1986
1 07:50 1 41:27 1 49:17 1 27:06 1:16:23
2. Martin
Petr
Michal
Hrebíček
Bílý
Fraňo
Fofr tým 204 2012
1979
-
2 09:08 2 44:11 2 53:19 3 32:12 1:25:31
3. Jan
Aleš
Zbyněk
Kavalír
Urban
Vondrák
200 1976
-
-
3 10:07 4 50:21 4 1:00:28 2 28:49 1:29:17
4. Ivan
Aleš
Nikol
Kuchař
Kuchař
Kuchařová
RDC 205 1963
-
-
4 12:37 3 44:56 3 57:33 5 40:36 1:38:09
5. Jan
David
Laibl
Kosek
208 -
-
5 12:41 6 1:02:38 6 1:15:19 4 38:18 1:53:37
6. Peter
Klára
Demjanovič
Ullrichová
Tak jo! ČSOB 207 1969
1979
6 12:48 5 54:29 5 1:07:17 6 47:07 1:54:24
7. Markéta
Michal
Pazderová - plavec
Kubín - kolo, běh
Mikropivovar Malý - Mach 202 1967
2000
7 12:56 7 1:14:23 7 1:27:19 7 47:16 2:14:35
8. Blanka
Michal
Hamplová - plavec
Sedláček - kolo, běh
Mikropivovar Malý - Mach 203 1976
2000
8 14:17 8 00:00 8 00:00 8 00:00 00:00
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. S Martin
Marek
Jiří
Kárný
Kunc
Zajíc
KBZ team 206 1997
1986
1980
1 07:50 8 41:27 2 49:17 4 27:06 1:16:23
2. A Michal
Málek
TTK Slavia VŠ Plzeň 74 1984
11 09:04 3 40:58 6 50:02 3 26:39 1:16:41
3. A Jan
Novotný
Hisport Team 31 1978
4 08:19 2 40:54 1 49:13 7 29:01 1:18:14
4. B Pavel
Kašpárek
3 -
8 08:55 5 41:04 5 49:59 8 29:44 1:19:43
5. A Andrej
Kružic
Race Space 11 1977
20 09:32 9 41:40 10 51:12 12 30:57 1:22:09
6. A Vladislav
Zušťák
Triatlon Praha Háje 52 1980
2 08:15 12 41:55 7 50:10 20 32:41 1:22:51
7. B Jan
Vyskočil
Čáslav 65 1973
9 08:57 6 41:14 8 50:11 22 32:58 1:23:09
8. A Štěpán
Kroupa
HiSport Team 23 1975
7 08:48 13 42:30 11 51:18 17 32:02 1:23:20
9. B Michal
Bareš
HISPORT TEAM 66 1959
3 08:17 7 41:19 3 49:36 33 34:43 1:24:19
10. A Michal
Voráček
Hrom do piecky! / ČSOB 8 2012
33 10:48 14 42:49 18 53:37 11 30:48 1:24:25
11. A Lukáš
Pazdera
32 -
42 11:57 23 44:10 29 56:07 5 28:23 1:24:30
12. A Martin
Vlnas
10 -
5 08:34 10 41:40 9 50:14 29 34:18 1:24:32
13. A Michal
Fraňo
Race Space 33 1981
18 09:30 1 40:22 4 49:52 35 34:49 1:24:41
14. A Jan
Rada
Jendanabytek Kutná Hora 38 1977
40 11:53 11 41:54 19 53:47 14 31:18 1:25:05
15. A Marek
Lazar
Noivis TK Praha 27 1977
22 09:41 28 44:49 22 54:30 10 30:37 1:25:07
16. Z Lenka
Fanturová
Praha 112 1978
6 08:39 15 42:49 12 51:28 26 33:45 1:25:13
17. S Petr
Martin
Michal
Bílý
Hrebíček
Fraňo
Fofr team 204 1979
2012
-
12 09:08 24 44:11 17 53:19 19 32:12 1:25:31
18. A Ivan
Nováček
team Louny 82 1976
31 10:34 4 41:02 13 51:36 30 34:18 1:25:54
19. A Jozef
Vaňuš
Hisport Team 47 1978
43 11:59 26 44:32 32 56:31 9 29:59 1:26:30
20. B Jan
Němec
Kolín 2 1973
29 10:29 22 44:08 23 54:37 18 32:04 1:26:41
21. A Ondřej
Sedláček
Trisk České Budějovice 24 1982
23 09:43 25 44:24 20 54:07 21 32:48 1:26:55
22. A Lukáš
Lipták
TJ Lokomotiva Nymburk 72 1982
13 09:12 17 43:24 15 52:36 38 35:13 1:27:49
23. A Jakub
Zadák
51 1988
14 09:16 16 43:16 14 52:32 39 35:21 1:27:53
24. A Tomas
Holkup
Lokomotiva Zizkov 18 1979
46 12:08 18 43:27 26 55:35 23 33:01 1:28:36
25. B Miroslav
Ryzner
SK Srch 40 1961
19 09:31 29 44:52 21 54:23 31 34:34 1:28:57
26. S Jan
Zbyněk
Aleš
Kavalír
Vondrák
Urban
200 1976
-
-
27 10:07 54 50:21 52 1:00:28 6 28:49 1:29:17
27. A Pavel
Stříteský
Mejto!!! 79 1985
65 13:04 31 44:59 40 58:03 16 31:53 1:29:56
28. A Jose Pablo
Gonzalez de Castilla
Go!Mez 77 1985
28 10:09 36 45:55 27 56:04 27 33:59 1:30:03
29. B Robert
Mrkvička
Havlíčkův Brod 81 1971
47 12:09 21 43:56 28 56:05 34 34:43 1:30:48
30. Z Dita
Punčochářová
HISPORT Team 103 1977
37 11:36 32 45:03 35 56:39 28 34:13 1:30:52
31. B Jaroslav
Paroulek
ELCO Nymburk 59 1970
38 11:40 27 44:36 30 56:16 32 34:41 1:30:57
32. A Michal
Vavák
Club deportivo Kutná Hora 5 1980
62 12:55 45 47:08 50 1:00:03 13 31:04 1:31:07
33. B Jaromír
Širůček
Labe Tri Club 42 1962
15 09:18 20 43:49 16 53:07 54 38:21 1:31:28
34. B Libor
Novák
69 -
57 12:32 35 45:52 44 58:24 25 33:41 1:32:05
35. Z Renata
Hoppova
AlCorniche Kuwait 108 1976
35 11:30 33 45:07 34 56:37 43 36:36 1:33:13
36. A Martin
Kučera
CSC klub 25 1983
56 12:31 34 45:47 41 58:18 36 35:08 1:33:26
37. A Martin
Rada
Dexter cycling 39 1985
39 11:50 19 43:28 24 55:18 58 39:01 1:34:19
38. A Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 19 1978
24 09:53 49 47:48 38 57:41 44 36:42 1:34:23
39. B Jan
Michal
Ryzner
Hýsek
Přelouč 64 1959
1983
17 09:28 42 47:02 31 56:30 49 38:01 1:34:31
40. A David
Myšička
Bratři z Dolních Mecholup 29 1998
16 09:26 44 47:07 33 56:33 51 38:05 1:34:38
41. Z Lucie
Řimnáčová
Hrom do piecky! 100 1980
45 12:01 51 48:11 51 1:00:12 37 35:09 1:35:21
42. Z Lucie
Klimešová
Kola Víšek 101 1983
50 12:17 41 46:38 45 58:55 42 36:35 1:35:30
43. A Martin
Myšička
Bratři z Dolních Mecholup 30 1984
10 09:01 55 50:22 47 59:23 41 36:19 1:35:42
44. A René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
41 11:55 43 47:04 46 58:59 45 36:56 1:35:55
45. B Pavel
David
Nymburk 71 1972
44 12:00 40 46:21 43 58:21 50 38:02 1:36:23
46. A Jaroslav
Tříska
Libeňský MK 73 1976
60 12:46 56 50:42 57 1:03:28 24 33:02 1:36:30
47. A Stanislav
Kahánek
63 -
25 10:01 50 47:50 39 57:51 60 39:30 1:37:21
48. S Nikol
Ivan
Aleš
Kuchařová
Kuchař
Kuchař
205 -
1963
-
58 12:37 30 44:56 37 57:33 67 40:36 1:38:09
49. Z Daniela
Širůčková
Labe Tri Club 105 1976
30 10:32 52 48:54 48 59:26 61 39:31 1:38:57
50. A Marek
Hejna
TRIATLON PRAHA-HÁJE 76 1980
21 09:35 37 45:56 25 55:31 75 43:51 1:39:22
51. A Ivan
Szabó
Hrom do piecky ! 49 1980
26 10:02 59 51:02 55 1:01:04 55 38:22 1:39:26
52. A Ondřej
Vácha
Sokol Veltěž 45 1983
48 12:11 39 46:08 42 58:19 69 41:30 1:39:49
53. Z Katarína
Ludvíková
109 -
66 13:27 48 47:34 53 1:01:01 57 38:57 1:39:58
54. B Roman
Kratochvíl
MMM - Mikropivovar Malý Mach 22 1973
70 13:43 46 47:20 54 1:01:03 59 39:13 1:40:16
55. Z Lenka
Švandová
111 -
32 10:38 38 46:05 36 56:43 77 44:26 1:41:09
56. Z Alena
Ryznerová
SK Srch 104 1975
53 12:22 47 47:28 49 59:50 71 41:53 1:41:43
57. B Matěj
Kolár
85 -
49 12:16 60 51:23 58 1:03:39 56 38:47 1:42:26
58. A Jan
Daubner
Endurance Lab 15 1975
73 14:09 78 56:38 78 1:10:47 15 31:43 1:42:30
59. A Jan
Průcha
37 1976
34 10:55 69 54:38 63 1:05:33 48 37:18 1:42:51
60. B Petr
Syneček
Sokol Benice 78 1967
68 13:40 53 49:34 56 1:03:14 62 40:05 1:43:19
61. A Milan
Krankus
9 1980
83 15:23 58 50:55 65 1:06:18 52 38:13 1:44:31
62. B Arnošt
Němec
Kolín 58 1968
52 12:20 64 52:42 61 1:05:02 64 40:18 1:45:20
63. Z Jana
Cyrnerová
110 1988
80 15:07 65 53:15 68 1:08:22 47 37:14 1:45:36
64. Z Eva
Zborníková
CS 1000 107 1983
82 15:21 72 55:24 77 1:10:45 40 35:38 1:46:23
65. B Ladislav
Málek
Čáslav 57 1973
64 12:59 61 51:38 60 1:04:37 72 42:25 1:47:02
66. A Vlasta
Tauber
Vostředa 80 1983
36 11:34 67 53:53 62 1:05:27 73 42:37 1:48:04
67. A Zdeněk
Voseček
Opatovice u Zbýšova 50 1982
87 16:56 70 54:44 79 1:11:40 46 37:00 1:48:40
68. A Jan
Lahoda
Chmel 26 1976
85 15:45 66 53:27 71 1:09:12 63 40:16 1:49:28
69. A Zbyněk
Pláteník
Race Space 35 1982
75 14:14 73 55:25 72 1:09:39 65 40:21 1:50:00
70. A Vladimír
Hampl
Mikropivovar Malý - Mach 16 1976
77 14:19 75 55:44 75 1:10:03 66 40:24 1:50:27
71. A Michal
Beránek
6 1980
74 14:11 74 55:32 73 1:09:43 68 41:07 1:50:50
72. A Radim
Vonšovský
HZS Čáslav 48 1990
67 13:28 71 55:00 69 1:08:28 74 43:27 1:51:55
73. B Radek
Kesner
75 1970
71 13:49 57 50:47 59 1:04:36 82 47:27 1:52:03
74. A Tomas
Pazdera
Mikropivovar Malý - Mach 34 1989
55 12:29 77 56:14 70 1:08:43 76 44:05 1:52:48
75. S David
Jan
Kosek
Laibl
208 -
-
59 12:41 84 1:02:38 83 1:15:19 53 38:18 1:53:37
76. S Peter
Klára
Demjanovič
Ullrichová
Tak jo! ČSOB 207 1969
1979
61 12:48 68 54:29 67 1:07:17 80 47:07 1:54:24
77. Z Andrea
Švábková
106 1982
69 13:41 76 56:07 74 1:09:48 79 45:33 1:55:21
78. A Roman
Svoboda
84 -
86 16:29 79 57:16 80 1:13:45 70 41:41 1:55:26
79. A Radek
Hájek
ČSOB 7 1976
72 14:05 62 52:07 64 1:06:12 84 49:49 1:56:01
80. A Jiří
Danko
Chmel 14 1979
78 14:22 63 52:25 66 1:06:47 85 50:16 1:57:03
81. B Jiří
Mazur
SK Louda & Jouda 46 1968
81 15:08 81 59:03 81 1:14:11 78 45:02 1:59:13
82. A Richard
Wild
TEAM 373 83 1991
54 12:28 80 57:37 76 1:10:05 83 49:36 1:59:41
83. Z Markéta
Míková
RACE SPACE 102 1983
51 12:19 83 1:02:17 82 1:14:36 87 57:02 2:11:38
84. B Stanislav
Pelán
68 -
88 17:26 82 1:01:51 85 1:19:17 86 54:48 2:14:05
85. S Michal
Markéta
Kubín - kolo, běh
Pazderová - plavec
Mikropivovar Malý - Mach 202 2000
1967
63 12:56 88 1:14:23 87 1:27:19 81 47:16 2:14:35
86. A Jan
Krček
70 -
79 14:38 85 1:02:56 84 1:17:34 89 59:04 2:16:38
87. B Rudolf
Kubín
Mikropivovar Malý - Mach 55 1973
89 18:15 86 1:09:27 88 1:27:42 88 58:16 2:25:58
88. B Jan
Malý
Mikropivovar Malý - Mach 1 1961
84 15:41 87 1:10:34 86 1:26:15 90 1:02:17 2:28:32
89. S Blanka
Michal
Hamplová - plavec
Sedláček - kolo, běh
Mikropivovar Malý - Mach 203 1976
2000
76 14:17 89 00:00 89 00:00 1 00:00 00:00
90. A Anton
Březina
44 1980
90 00:00 90 00:00 90 00:00 2 00:00 00:00