Výsledky rok 2013

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Václav
Holub
Velosport Valenta Scott Team 59 1983
5 10:07 2 44:49 3 54:56 1 26:25 1:21:21
2. Jan
Oppolzer
HISPORT Team 76 1984
2 09:40 4 45:39 4 55:19 2 27:05 1:22:24
3. Andrej
Kružic
Race space 11 1977
1 09:38 3 45:15 2 54:53 5 29:51 1:24:44
4. Michal
Fraňo
Race space 5 1981
3 09:41 1 43:45 1 53:26 21 34:48 1:28:14
5. Michal
Voráček
Hrom do piecky! / CSOB 8 1978
6 10:24 11 50:37 11 1:01:01 3 28:11 1:29:12
6. Jan
Rada
JENDANÁBYTEK KUTNÁ HORA 43 1977
25 12:58 5 46:22 5 59:20 8 30:57 1:30:17
7. Jiří
Bráza
71 -
26 13:00 6 47:55 9 1:00:55 7 30:40 1:31:35
8. David
Polak
Kolin 42 1976
11 11:13 8 48:24 6 59:37 12 32:00 1:31:37
9. Ondřej
Vácha
Sokol Veltěž 52 1983
15 11:45 9 48:34 8 1:00:19 13 32:20 1:32:39
10. Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 53 1978
21 12:31 12 51:33 14 1:04:04 4 28:40 1:32:44
11. Martin
Rada
Tarmac Team Červené Janovice 44 1985
24 12:42 7 48:14 10 1:00:56 17 33:34 1:34:30
12. Lukáš
Pazdera
HISPORT Team 38 1986
12 11:27 19 53:59 16 1:05:26 6 30:36 1:36:02
13. Vít
Joachymstál
Amulet-KickRide Team 3 1981
8 10:34 15 52:49 13 1:03:23 19 34:38 1:38:01
14. Pavel
Stritesky
Mejto!!! 49 1985
18 12:18 18 53:57 18 1:06:15 10 31:52 1:38:07
15. Michal
Bureš
AC Čáslav 16 1996
17 12:14 23 54:45 20 1:06:59 9 31:35 1:38:34
16. Martin
Krajicek
Sokol Veltez 31 1982
7 10:32 14 52:34 12 1:03:06 28 36:28 1:39:34
17. Martin
Kučera
CSC klub Český Brod 34 1983
28 13:34 17 53:46 25 1:07:20 14 32:23 1:39:43
18. Jakub
Turek
72 -
13 11:31 10 48:35 7 1:00:06 36 39:50 1:39:56
19. Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 25 1978
10 10:50 20 54:05 15 1:04:55 24 35:06 1:40:01
20. Lukáš
Vrabec
Sokol Veltěž 55 2011
20 12:26 22 54:39 21 1:07:05 16 33:25 1:40:30
21. Tomáš
Holkup
Lokomotiva Žižkov 69 1979
22 12:33 21 54:34 22 1:07:07 18 34:36 1:41:43
22. Lukáš
Kubišta
Heřmanův Městec 33 1980
19 12:25 24 54:47 24 1:07:12 20 34:43 1:41:55
23. Ivan
Szabó
Hrom do piecky! 50 1980
4 09:58 30 57:34 26 1:07:32 22 34:50 1:42:22
24. Marek
Deml
HAZ 77 1974
9 10:42 25 54:57 17 1:05:39 31 37:33 1:43:12
25. Petr
Kalný
Atletika Chrudim 26 1981
37 15:42 27 55:45 29 1:11:27 11 31:59 1:43:26
26. Tomáš
Štumpa
10 -
14 11:42 26 55:27 23 1:07:09 29 37:05 1:44:14
27. Ondřej
Beran
Planet Toys Cycling 15 1989
39 16:21 13 51:55 27 1:08:16 27 36:23 1:44:39
28. Zdeněk
Bartoníček
60 1978
34 15:32 28 56:18 31 1:11:50 15 32:58 1:44:48
29. Vladimír
Skopec
A.C. Kovošrot 47 1982
27 13:12 33 58:26 30 1:11:38 26 35:54 1:47:32
30. René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
16 12:07 29 56:51 28 1:08:58 34 38:41 1:47:39
31. Zdeněk
Voseček
Opatovice u Zbýšova 61 1982
40 16:31 31 57:54 35 1:14:25 23 35:02 1:49:27
32. Michal
Vlasák
Sokol Veltěž 74 1982
29 13:39 16 53:09 19 1:06:48 39 43:02 1:49:50
33. Milan
Krankus
Amulet-KickRide Team 9 1980
35 15:34 32 58:00 32 1:13:34 33 37:59 1:51:33
34. Vlasta
Tauber
64 -
23 12:40 36 1:01:30 34 1:14:10 32 37:57 1:52:07
35. Vladimír
Hampl
MMM - Mikropivovar Malý Mach 21 1976
30 14:14 38 1:02:31 38 1:16:45 25 35:46 1:52:31
36. Michal
Pokluda
39 1974
33 15:02 39 1:03:34 39 1:18:36 30 37:06 1:55:42
37. Radek
Šauer
Lesáci z Hájenky 67 1975
36 15:35 35 59:13 36 1:14:48 38 41:10 1:55:58
38. Pavel
Slabihoud
65 1977
31 14:57 37 1:01:31 37 1:16:28 37 41:07 1:57:35
39. Radim
Vonšovský
68 1990
32 14:59 34 59:04 33 1:14:03 40 43:38 1:57:41
40. David
Kopič
MMM - Mikropivovar Malý Mach 29 1980
38 15:48 40 1:08:09 40 1:23:57 35 38:56 2:02:53
Kategorie B Muži 40+
1. František
Ricardo
Tichý
Saverda
80 -
-
5 12:25 1 46:56 2 59:21 1 26:39 1:26:00
2. Jan
Němec
Sudějov 2 1973
2 10:40 2 49:09 3 59:49 2 29:37 1:29:26
3. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 37 1970
4 11:57 3 51:18 5 1:03:15 3 33:26 1:36:41
4. Jaromír
Širůček
Labe Tri Club 79 1962
1 09:42 4 51:40 4 1:01:22 8 38:06 1:39:28
5. Jiří
Martinka
HISPORT Team 73 1969
3 10:57 6 55:44 6 1:06:41 7 37:43 1:44:24
6. Michal
Demeter
TJ Príbovce 19 1971
8 15:16 5 53:46 7 1:09:02 6 36:28 1:45:30
7. Arnošt
Němec
Kolín 36 1968
6 13:24 8 59:28 8 1:12:52 4 34:05 1:46:57
8. Matej
Kollár
Beachklub Pankrac 75 1973
12 16:18 10 59:35 10 1:15:53 5 35:58 1:51:51
9. Ladislav
Málek
Čáslav 63 1973
7 14:42 11 52:43 1 07:25 17 1:45:00 1:52:25
10. Martin
Švihlík
Golf Club Hostivař 70 1968
9 15:55 7 57:07 9 1:13:02 10 43:08 1:56:10
11. Tomáš
Nývlt
66 1981
13 16:59 13 1:02:23 13 1:19:22 9 38:12 1:57:34
12. Tomáš
Pícha
TJ Agro Kolín 58 1952
14 17:29 9 59:28 11 1:16:57 13 45:32 2:02:29
13. Michal
Kostínek
přežít je cíl 30 1969
10 16:10 12 1:01:39 12 1:17:49 12 45:03 2:02:52
14. Daniel
Zoubek
KPM Nymburk 81 1967
15 18:23 14 1:03:29 14 1:21:52 11 43:49 2:05:41
15. Jiří
Mazur
7 1969
17 19:04 15 1:06:02 15 1:25:06 15 46:51 2:11:57
16. Michal
Písařík
SKJČ Samasam 78 1968
18 19:38 16 1:07:22 16 1:27:00 14 45:33 2:12:33
17. Jan
Malý
MMM - Mikropivovar Malý Mach 1 1961
11 16:11 17 1:14:11 17 1:30:22 16 59:05 2:29:27
18. Rudolf
Kubín
MMM - Mikropivovar Malý Mach 32 1973
16 18:26 18 277:28:13 18 277:46:39 18 00:00 277:46:39
Kategorie Z Ženy
1. Lucie
Řimnáčová
Vinohradské Šlapky 110 1980
3 11:28 1 51:18 1 1:02:46 3 34:02 1:36:48
2. Dita
Punčochářová
HISPORT Team 101 1977
4 12:02 4 54:32 2 1:06:34 2 33:44 1:40:18
3. Lucie
Klimešová
107 1983
9 14:56 3 54:00 4 1:08:56 1 33:30 1:42:26
4. Zuzana
Kalinová
Race space 105 1981
5 12:21 5 57:35 6 1:09:56 4 36:04 1:46:00
5. Katarína
Ludvíková
Dexter BSK racing 117 1979
8 14:46 2 53:15 3 1:08:01 8 39:06 1:47:07
6. Tereza
Rydvanová
Hrom do piecky! 100 1983
7 14:07 7 58:24 7 1:12:31 5 36:25 1:48:56
7. Daniela
Loskotová
Labe Tri Club 113 1976
2 11:00 6 58:17 5 1:09:17 10 40:38 1:49:55
8. Dasa
Kadlecova
TJ Pribovce 104 1980
6 13:59 9 1:03:47 9 1:17:46 6 36:49 1:54:35
9. Lenka
Legnerová
HISPORT Team 112 1989
1 10:25 8 1:02:15 8 1:12:40 11 43:13 1:55:53
10. Jitka
Kalná
Atletika Chrudim 106 1975
10 16:49 10 1:12:00 10 1:28:49 7 37:38 2:06:27
11. Denisa
Dvořáčková
Břežany II 103 1980
11 18:19 11 1:22:48 11 1:41:07 9 39:32 2:20:39
Kategorie S Štafety
1. Martin
Jiří
Marek
Kárný
Zajíc
Kunc
KBZ team 206 1997
1980
1986
1 08:24 1 45:53 1 54:17 1 27:32 1:21:49
2. Petr
Petr
Milan
Hanzel
Gondek
Stránský
Koloušci 202 1986
1975
1976
7 12:21 2 46:38 6 58:59 2 29:26 1:28:25
3. Jan
Martin
Petr
Kavalír
Hrebíček
Bílý
Železný Chlíst 201 1976
2011
-
5 09:37 4 48:28 3 58:05 3 32:14 1:30:19
4. Přemek
Martina
Kuchař
Oulická
204 -
-
6 11:14 3 46:52 4 58:06 5 37:07 1:35:13
5. Zbyněk
Tomáš
Pláteník
Čerňák
Železný Chlíst 208 1982
1981
2 09:32 6 53:21 7 1:02:53 4 32:29 1:35:22
6. Hana
Radovan
Štikarová
Husár
SunnyDenny Team 205 1982
-
4 09:35 5 48:33 5 58:08 8 40:11 1:38:19
7. Petr
Schimm
AC Bublava 1782 211 1982
8 00:00 7 54:44 2 54:44 10 55:40 1:50:24
8. Mirka
Miroslav
Vodičková
Pomšár
207 -
-
9 13:26 9 1:00:56 8 1:14:22 7 40:07 1:54:29
9. Pavel "Bivoj"
Anička
Michal
Holeček
Kubínová
Kubín
MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1961
1998
2000
10 14:11 8 1:00:54 9 1:15:05 6 39:44 1:54:49
10. Bohumil
Strnad
203 -
3 09:33 10 1:05:44 10 1:15:17 9 44:06 1:59:23
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Václav
Holub
Velosport Valenta Scott Team 59 1983
11 10:07 2 44:49 6 54:56 2 26:25 1:21:21
2. S Martin
Marek
Jiří
Kárný
Kunc
Zajíc
KBZ team 206 1997
1986
1980
1 08:24 5 45:53 3 54:17 5 27:32 1:21:49
3. A Jan
Oppolzer
HISPORT Team 76 1984
7 09:40 4 45:39 7 55:19 4 27:05 1:22:24
4. A Andrej
Kružic
Race space 11 1977
6 09:38 3 45:15 5 54:53 10 29:51 1:24:44
5. B František
Ricardo
Tichý
Saverda
80 -
-
35 12:25 9 46:56 13 59:21 3 26:39 1:26:00
6. A Michal
Fraňo
Race space 5 1981
8 09:41 1 43:45 2 53:26 33 34:48 1:28:14
7. S Petr
Petr
Milan
Gondek
Hanzel
Stránský
Koloušci 202 1975
1986
1976
33 12:21 7 46:38 11 58:59 8 29:26 1:28:25
8. A Michal
Voráček
Hrom do piecky! / CSOB 8 1978
12 10:24 18 50:37 20 1:01:01 6 28:11 1:29:12
9. B Jan
Němec
Sudějov 2 1973
16 10:40 17 49:09 15 59:49 9 29:37 1:29:26
10. A Jan
Rada
JENDANÁBYTEK KUTNÁ HORA 43 1977
42 12:58 6 46:22 12 59:20 13 30:57 1:30:17
11. S Petr
Martin
Jan
Bílý
Hrebíček
Kavalír
201 -
2011
1976
5 09:37 13 48:28 8 58:05 18 32:14 1:30:19
12. A Jiří
Bráza
71 -
43 13:00 10 47:55 18 1:00:55 12 30:40 1:31:35
13. A David
Polak
Kolin 42 1976
21 11:13 12 48:24 14 59:37 17 32:00 1:31:37
14. A Ondřej
Vácha
Sokol Veltěž 52 1983
27 11:45 15 48:34 17 1:00:19 19 32:20 1:32:39
15. A Jozef
Vaňuš
HISPORT TEAM 53 1978
38 12:31 21 51:33 27 1:04:04 7 28:40 1:32:44
16. A Martin
Rada
Tarmac Team Červené Janovice 44 1985
41 12:42 11 48:14 19 1:00:56 26 33:34 1:34:30
17. S Martina
Přemek
Oulická
Kuchař
204 -
-
22 11:14 8 46:52 9 58:06 48 37:07 1:35:13
18. S Tomáš
Zbyněk
Čerňák
Pláteník
Železný Chlíst 208 1981
1982
2 09:32 28 53:21 23 1:02:53 21 32:29 1:35:22
19. A Lukáš
Pazdera
HISPORT Team 38 1986
23 11:27 32 53:59 29 1:05:26 11 30:36 1:36:02
20. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 37 1970
28 11:57 19 51:18 25 1:03:15 24 33:26 1:36:41
21. Z Lucie
Řimnáčová
Vinohradské Šlapky 110 1980
24 11:28 20 51:18 22 1:02:46 28 34:02 1:36:48
22. A Vít
Joachymstál
Amulet-KickRide Team 3 1981
15 10:34 25 52:49 26 1:03:23 31 34:38 1:38:01
23. A Pavel
Stritesky
Mejto!!! 49 1985
32 12:18 31 53:57 31 1:06:15 15 31:52 1:38:07
24. S Radovan
Hana
Husár
Štikarová
205 -
1982
4 09:35 14 48:33 10 58:08 63 40:11 1:38:19
25. A Michal
Bureš
AC Čáslav 16 1996
31 12:14 39 54:45 35 1:06:59 14 31:35 1:38:34
26. B Jaromír
Širůček
Labe Tri Club 79 1962
9 09:42 22 51:40 21 1:01:22 54 38:06 1:39:28
27. A Martin
Krajicek
Sokol Veltez 31 1982
14 10:32 24 52:34 24 1:03:06 43 36:28 1:39:34
28. A Martin
Kučera
CSC klub Český Brod 34 1983
47 13:34 29 53:46 40 1:07:20 20 32:23 1:39:43
29. A Jakub
Turek
72 -
25 11:31 16 48:35 16 1:00:06 61 39:50 1:39:56
30. A Petr
Jelínek
Kostelec u Heřmanova Městce 25 1978
18 10:50 34 54:05 28 1:04:55 36 35:06 1:40:01
31. Z Dita
Punčochářová
HISPORT Team 101 1977
29 12:02 35 54:32 32 1:06:34 27 33:44 1:40:18
32. A Lukáš
Vrabec
Sokol Veltěž 55 2011
37 12:26 37 54:39 36 1:07:05 23 33:25 1:40:30
33. A Tomáš
Holkup
Lokomotiva Žižkov 69 1979
39 12:33 36 54:34 37 1:07:07 30 34:36 1:41:43
34. A Lukáš
Kubišta
Heřmanův Městec 33 1980
36 12:25 40 54:47 39 1:07:12 32 34:43 1:41:55
35. A Ivan
Szabó
Hrom do piecky! 50 1980
10 09:58 48 57:34 41 1:07:32 34 34:50 1:42:22
36. Z Lucie
Klimešová
107 1983
55 14:56 33 54:00 44 1:08:56 25 33:30 1:42:26
37. A Marek
Deml
HAZ 77 1974
17 10:42 41 54:57 30 1:05:39 49 37:33 1:43:12
38. A Petr
Kalný
Atletika Chrudim 26 1981
63 15:42 44 55:45 49 1:11:27 16 31:59 1:43:26
39. A Tomáš
Štumpa
10 -
26 11:42 42 55:27 38 1:07:09 46 37:05 1:44:14
40. B Jiří
Martinka
HISPORT Team 73 1969
19 10:57 43 55:44 33 1:06:41 51 37:43 1:44:24
41. A Ondřej
Beran
Planet Toys Cycling 15 1989
69 16:21 23 51:55 43 1:08:16 41 36:23 1:44:39
42. A Zdeněk
Bartoníček
60 1978
60 15:32 45 56:18 51 1:11:50 22 32:58 1:44:48
43. B Michal
Demeter
TJ Príbovce 19 1971
59 15:16 30 53:46 46 1:09:02 44 36:28 1:45:30
44. Z Zuzana
Kalinová
Race space 105 1981
34 12:21 49 57:35 48 1:09:56 40 36:04 1:46:00
45. B Arnošt
Němec
Kolín 36 1968
45 13:24 57 59:28 54 1:12:52 29 34:05 1:46:57
46. Z Katarína
Ludvíková
Dexter BSK racing 117 1979
54 14:46 27 53:15 42 1:08:01 58 39:06 1:47:07
47. A Vladimír
Skopec
A.C. Kovošrot 47 1982
44 13:12 54 58:26 50 1:11:38 38 35:54 1:47:32
48. A René
Trbušek
Čelákovice 4 1976
30 12:07 46 56:51 45 1:08:58 56 38:41 1:47:39
49. Z Tereza
Rydvanová
Hrom do piecky! 100 1983
50 14:07 53 58:24 52 1:12:31 42 36:25 1:48:56
50. A Zdeněk
Voseček
Opatovice u Zbýšova 61 1982
70 16:31 50 57:54 60 1:14:25 35 35:02 1:49:27
51. A Michal
Vlasák
Sokol Veltěž 74 1982
48 13:39 26 53:09 34 1:06:48 67 43:02 1:49:50
52. Z Daniela
Loskotová
Labe Tri Club 113 1976
20 11:00 52 58:17 47 1:09:17 64 40:38 1:49:55
53. S Petr
Schimm
AC Bublava 1782 211 1982
71 00:00 38 54:44 4 54:44 77 55:40 1:50:24
54. A Milan
Krankus
Amulet-KickRide Team 9 1980
61 15:34 51 58:00 56 1:13:34 53 37:59 1:51:33
55. B Matej
Kollár
Beachklub Pankrac 75 1973
68 16:18 59 59:35 64 1:15:53 39 35:58 1:51:51
56. A Vlasta
Tauber
64 -
40 12:40 62 1:01:30 58 1:14:10 52 37:57 1:52:07
57. B Ladislav
Málek
Čáslav 63 1973
53 14:42 63 52:43 1 07:25 79 1:45:00 1:52:25
58. A Vladimír
Hampl
MMM - Mikropivovar Malý Mach 21 1976
52 14:14 68 1:02:31 66 1:16:45 37 35:46 1:52:31
59. S Miroslav
Mirka
Pomšár
Vodičková
207 -
-
46 13:26 61 1:00:56 59 1:14:22 62 40:07 1:54:29
60. Z Dasa
Kadlecova
TJ Pribovce 104 1980
49 13:59 71 1:03:47 68 1:17:46 45 36:49 1:54:35
61. S Pavel "Bivoj"
Michal
Anička
Holeček
Kubín
Kubínová
MMM - Mikropivovar Malý Mach 200 1961
2000
1998
51 14:11 60 1:00:54 62 1:15:05 60 39:44 1:54:49
62. A Michal
Pokluda
39 1974
58 15:02 70 1:03:34 70 1:18:36 47 37:06 1:55:42
63. Z Lenka
Legnerová
HISPORT Team 112 1989
13 10:25 66 1:02:15 53 1:12:40 69 43:13 1:55:53
64. A Radek
Šauer
Lesáci z Hájenky 67 1975
62 15:35 56 59:13 61 1:14:48 66 41:10 1:55:58
65. B Martin
Švihlík
Golf Club Hostivař 70 1968
65 15:55 47 57:07 55 1:13:02 68 43:08 1:56:10
66. B Tomáš
Nývlt
66 1981
73 16:59 67 1:02:23 71 1:19:22 55 38:12 1:57:34
67. A Pavel
Slabihoud
65 1977
56 14:57 64 1:01:31 65 1:16:28 65 41:07 1:57:35
68. A Radim
Vonšovský
68 1990
57 14:59 55 59:04 57 1:14:03 70 43:38 1:57:41
69. S Bohumil
Strnad
203 -
3 09:33 72 1:05:44 63 1:15:17 72 44:06 1:59:23
70. B Tomáš
Pícha
TJ Agro Kolín 58 1952
74 17:29 58 59:28 67 1:16:57 74 45:32 2:02:29
71. B Michal
Kostínek
přežít je cíl 30 1969
66 16:10 65 1:01:39 69 1:17:49 73 45:03 2:02:52
72. A David
Kopič
MMM - Mikropivovar Malý Mach 29 1980
64 15:48 75 1:08:09 73 1:23:57 57 38:56 2:02:53
73. B Daniel
Zoubek
KPM Nymburk 81 1967
76 18:23 69 1:03:29 72 1:21:52 71 43:49 2:05:41
74. Z Jitka
Kalná
Atletika Chrudim 106 1975
72 16:49 76 1:12:00 76 1:28:49 50 37:38 2:06:27
75. B Jiří
Mazur
7 1969
78 19:04 73 1:06:02 74 1:25:06 76 46:51 2:11:57
76. B Michal
Písařík
SKJČ Samasam 78 1968
79 19:38 74 1:07:22 75 1:27:00 75 45:33 2:12:33
77. Z Denisa
Dvořáčková
Břežany II 103 1980
75 18:19 78 1:22:48 78 1:41:07 59 39:32 2:20:39
78. B Jan
Malý
MMM - Mikropivovar Malý Mach 1 1961
67 16:11 77 1:14:11 77 1:30:22 78 59:05 2:29:27
79. B Rudolf
Kubín
MMM - Mikropivovar Malý Mach 32 1973
77 18:26 79 277:28:13 79 277:46:39 1 00:00 277:46:39