Výsledky rok 2010

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Martin
Korous
Votice 34 1974
7 10:39 2 44:50 4 55:29 2 31:41 1:27:10
2. Andrej
Kružic
NESS Czech 11 1977
6 10:33 1 44:22 1 54:55 4 33:08 1:28:03
3. Lukáš
Pazdera
TSK Praha 9 1986
14 11:45 6 46:43 7 58:28 1 31:27 1:29:55
4. Radim
Petratur
Praha 24 1977
3 09:49 3 45:16 2 55:05 8 35:03 1:30:08
5. Štěpán
Kroupa
Enervit team 45 1975
4 09:55 4 45:32 3 55:27 10 35:25 1:30:52
6. Michal
Háša
0 1 1981
9 10:58 10 47:34 8 58:32 3 32:40 1:31:12
7. Tomáš
Vojtěchovský
TJ Slávie Chomutov 46 1974
5 10:15 5 45:53 5 56:08 9 35:23 1:31:31
8. Vladislav
Zušťák
TT Háje 26 1980
1 09:17 12 48:09 6 57:26 13 35:56 1:33:22
9. Josef
Svoboda
Iron stars Beroun 25 1977
11 11:25 8 47:10 9 58:35 11 35:25 1:34:00
10. Jan
Němec
Sudějov 43 1973
13 11:44 11 47:49 12 59:33 7 34:57 1:34:30
11. Milan
Škoda
Tri Expert 31 1979
2 09:41 15 49:04 10 58:45 15 36:54 1:35:39
12. Marek
Lazar
TK Novis Praha 48 1977
8 10:46 22 51:13 16 1:01:59 5 34:24 1:36:23
13. Jozef
Vaňuš
Enervit team 39 1978
15 13:08 13 48:10 14 1:01:18 12 35:30 1:36:48
14. Petr
Polívka
Sedlčany 33 1976
29 14:46 14 48:34 17 1:03:20 6 34:43 1:38:03
15. Jaroslav
Novotný
Kutná Hora 4 1977
28 14:38 7 46:49 15 1:01:27 18 39:01 1:40:28
16. Lukáš
Lipták
SKC Pečky 28 1982
12 11:35 9 47:19 11 58:54 24 42:05 1:40:59
17. Jaromír
Vicari
Jílové 37 1977
21 14:04 21 50:32 19 1:04:36 17 37:02 1:41:38
18. Jakub
Zadák
Stoletá team Kolín 44 1988
10 11:06 17 49:46 13 1:00:52 23 41:59 1:42:51
19. Adam
Vítů
Nymburk 12 1975
24 14:22 26 53:19 26 1:07:41 14 36:43 1:44:24
20. Radek
Hoferek
Malešov 3 1973
22 14:08 28 54:32 28 1:08:40 16 36:56 1:45:36
21. Michal
Fraňo
NESS Czech 13 1981
39 16:26 16 49:36 23 1:06:02 20 40:15 1:46:17
22. Jiří
Bednář
Praha 3 30 1980
30 14:56 20 50:28 21 1:05:24 25 42:25 1:47:49
23. David
Hrabal
Kolín 5 1980
18 13:38 19 50:26 18 1:04:04 29 44:06 1:48:10
24. Michal
Krajčovič
Praha 27 1980
32 15:10 29 54:56 30 1:10:06 19 39:07 1:49:13
25. Standa
Hajek
SK Primaizol 38 1982
35 15:59 23 51:32 25 1:07:31 26 42:28 1:49:59
26. Jiří
Novák
Kolín 7 1977
27 14:35 18 50:05 20 1:04:40 32 46:19 1:50:59
27. Vladimír
Skopec
AC Kovošrot Praha 23 1982
20 13:58 33 57:09 31 1:11:07 21 41:09 1:52:16
28. Lukáš
Chytrý
Trisport Team 10 1981
31 14:58 27 53:40 27 1:08:38 28 43:45 1:52:23
29. René
Trbušek
NESS Czech 18 1976
16 13:10 25 53:16 24 1:06:26 33 46:57 1:53:23
30. Vít
Joachymstál
Kly 2 1981
17 13:13 24 52:17 22 1:05:30 37 50:18 1:55:48
31. Michal
Bureš
Chotusice 16 1996
19 13:42 38 1:01:29 37 1:15:11 22 41:51 1:57:02
32. Peter
Surňák
Praha 40 1981
23 14:11 35 59:40 33 1:13:51 27 43:42 1:57:33
33. Jakub
Svoboda
NESS Czech 41 1980
26 14:30 36 59:47 34 1:14:17 30 44:20 1:58:37
34. Zdeněk
Prokop
Kolín 14 1975
25 14:27 30 55:24 29 1:09:51 36 49:10 1:59:01
35. Jan
Lahoda
Chmel 22 1976
42 18:33 31 56:13 35 1:14:46 38 50:20 2:05:06
36. Jiří
Danko
Chmel 20 1979
41 18:30 32 56:17 36 1:14:47 39 50:20 2:05:07
37. Radek
Šauer
STS Chvojkovice Brod 32 1975
33 15:33 37 1:00:52 38 1:16:25 35 48:53 2:05:18
38. Tomáš
Kadečka
ONBOARD.CZ 15 1978
34 15:33 39 1:02:11 39 1:17:44 40 50:49 2:08:33
39. Aleš
Vondráček
Chmel 21 1978
37 16:16 34 57:11 32 1:13:27 41 55:36 2:09:03
40. Vít
Burda
Excello ONE 47 1977
40 18:19 40 1:02:48 40 1:21:07 34 48:50 2:09:57
41. Michal
Petržilka
KTV Suchdol 35 1987
38 16:22 42 1:17:02 42 1:33:24 31 45:49 2:19:13
42. Miloš
Chochola
Mrtvola ProTeam 6 1979
36 16:05 41 1:13:56 41 1:30:01 42 1:01:41 2:31:42
Kategorie B Muži 40+
1. Petr
Horáček
Sudoměř 42 1962
1 11:18 1 48:31 1 59:49 1 34:36 1:34:25
2. Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 29 1970
2 12:32 2 48:51 2 1:01:23 2 37:48 1:39:11
3. Karel
Máj
Liberec 36 1970
3 12:50 3 52:30 3 1:05:20 4 43:35 1:48:55
4. Peter
Klučka
Bratislava 17 1954
6 19:30 4 1:02:19 4 1:21:49 3 41:32 2:03:21
5. Jan
Malý
3M Měšťanský mikropivovar Malý 8 1961
4 18:03 5 1:11:29 5 1:29:32 6 1:13:12 2:42:44
6. Vladimír
Meško
Praha 19 1957
5 18:52 6 1:21:33 6 1:40:25 5 1:08:22 2:48:47
Kategorie Z Ženy
1. Lenka
Fanturová
Praha 104 1978
1 09:14 1 50:24 1 59:38 1 35:27 1:35:05
2. Hana
Švarcová
Praha 102 1982
2 10:35 2 50:31 2 1:01:06 3 39:55 1:41:01
3. Anna
Rohulánová
Praha 101 1985
3 11:55 3 51:30 3 1:03:25 2 38:27 1:41:52
4. Eva
Čokrtová
TTC český Brod 105 1988
6 13:22 5 52:26 5 1:05:48 4 42:45 1:48:33
5. Tereza
Uherková
Čelákovice 108 1978
5 13:18 4 51:44 4 1:05:02 5 44:06 1:49:08
6. Jana
Čokrtová
TTC český Brod 106 1992
7 14:00 6 56:00 6 1:10:00 6 54:10 2:04:10
7. Blanka
Kubíčková
Jílové u Prahy 103 1973
4 13:14 7 58:51 7 1:12:05 7 55:44 2:07:49
8. Kateřina
Čokrtová
TTC český Brod 107 1994
8 15:06 8 1:09:02 8 1:24:08 8 59:46 2:23:54
9. Tereza
Hendrychová
Mrtvola ProTeam 100 1985
9 18:04 9 1:15:25 9 1:33:29 9 1:05:46 2:39:15
Kategorie S Štafety
1. Jan
Petr
Zbyněk
Kavalír
Schimm
Vondrák
202 -
-
-
8 13:02 8 58:51 8 1:11:53 1 30:19 1:42:12
2. Michal
Vilém
Jan
Zinner
Šilar
Pírek
208 -
-
-
4 11:22 7 58:02 6 1:09:24 3 36:06 1:45:30
3. Markéta
Radek
Maříková
Hodan
200 -
-
2 09:55 4 55:46 2 1:05:41 6 41:32 1:47:13
4. Tereza
Lenka
Rydvanová
Hanzlová
203 -
-
9 13:04 6 57:05 7 1:10:09 5 39:15 1:49:24
5. Jan
Martin
Laibl
Adam
207 -
-
10 14:40 1 50:38 1 1:05:18 7 44:27 1:49:45
6. David
Michal
Kosek
Vavák
206 -
-
6 12:33 10 1:04:13 10 1:16:46 2 34:16 1:51:02
7. Jitka
Petr
Kalná
Kalný
205 -
-
11 15:16 2 51:21 4 1:06:37 9 45:06 1:51:43
8. Jana
Mytyáš
Vít (květ)
Kořínková
Kořínek
Oldřich
212 -
-
-
3 10:50 3 55:45 3 1:06:35 11 48:30 1:55:05
9. Tomáš
Andrey
Valenta
Roman
211 -
-
7 12:45 5 56:27 5 1:09:12 10 47:20 1:56:32
10. Lukáš
Petr
Michal
Rezek
Bílý
Dittrich
201 -
-
-
1 09:44 13 1:15:46 12 1:25:30 4 36:16 2:01:46
11. Kateřina
Tereza
Zuzana
Hunalová
Huclová
Holeinová
204 -
-
-
5 11:42 9 1:03:40 9 1:15:22 12 49:19 2:04:41
12. Martina
Libor
Jindřich
Ševčíková
Janů
Pospíšil
210 -
-
-
12 15:25 12 1:15:19 13 1:30:44 8 44:29 2:15:13
13. Tomáš
Magda
Marada
Maradová
209 -
-
13 16:14 11 1:08:05 11 1:24:19 13 1:01:14 2:25:33
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Martin
Korous
Votice 34 1974
11 10:39 2 44:50 4 55:29 3 31:41 1:27:10
2. A Andrej
Kružic
NESS Czech 11 1977
9 10:33 1 44:22 1 54:55 5 33:08 1:28:03
3. A Lukáš
Pazdera
TSK Praha 9 1986
22 11:45 6 46:43 7 58:28 2 31:27 1:29:55
4. A Radim
Petratur
Praha 24 1977
5 09:49 3 45:16 2 55:05 11 35:03 1:30:08
5. A Štěpán
Kroupa
Enervit team 45 1975
6 09:55 4 45:32 3 55:27 13 35:25 1:30:52
6. A Michal
Háša
0 1 1981
14 10:58 10 47:34 8 58:32 4 32:40 1:31:12
7. A Tomáš
Vojtěchovský
TJ Slávie Chomutov 46 1974
8 10:15 5 45:53 5 56:08 12 35:23 1:31:31
8. A Vladislav
Zušťák
TT Háje 26 1980
2 09:17 12 48:09 6 57:26 17 35:56 1:33:22
9. A Josef
Svoboda
Iron stars Beroun 25 1977
18 11:25 8 47:10 9 58:35 14 35:25 1:34:00
10. B Petr
Horáček
Sudoměř 42 1962
16 11:18 14 48:31 14 59:49 8 34:36 1:34:25
11. A Jan
Němec
Sudějov 43 1973
21 11:44 11 47:49 12 59:33 10 34:57 1:34:30
12. Z Lenka
Fanturová
Praha 104 1978
1 09:14 21 50:24 13 59:38 15 35:27 1:35:05
13. A Milan
Škoda
Tri Expert 31 1979
3 09:41 17 49:04 10 58:45 21 36:54 1:35:39
14. A Marek
Lazar
TK Novis Praha 48 1977
12 10:46 27 51:13 20 1:01:59 7 34:24 1:36:23
15. A Jozef
Vaňuš
Enervit team 39 1978
30 13:08 13 48:10 17 1:01:18 16 35:30 1:36:48
16. A Petr
Polívka
Sedlčany 33 1976
49 14:46 15 48:34 21 1:03:20 9 34:43 1:38:03
17. B Jaroslav
Paroulek
SKP Nymburk 29 1970
24 12:32 16 48:51 18 1:01:23 24 37:48 1:39:11
18. A Jaroslav
Novotný
Kutná Hora 4 1977
47 14:38 7 46:49 19 1:01:27 26 39:01 1:40:28
19. A Lukáš
Lipták
SKC Pečky 28 1982
19 11:35 9 47:19 11 58:54 36 42:05 1:40:59
20. Z Hana
Švarcová
Praha 102 1982
10 10:35 24 50:31 16 1:01:06 29 39:55 1:41:01
21. A Jaromír
Vicari
Jílové 37 1977
40 14:04 25 50:32 24 1:04:36 23 37:02 1:41:38
22. Z Anna
Rohulánová
Praha 101 1985
23 11:55 29 51:30 22 1:03:25 25 38:27 1:41:52
23. S Zbyněk
Jan
Petr
Vondrák
Kavalír
Schimm
202 -
-
-
28 13:02 51 58:51 48 1:11:53 1 30:19 1:42:12
24. A Jakub
Zadák
Stoletá team Kolín 44 1988
15 11:06 19 49:46 15 1:00:52 35 41:59 1:42:51
25. A Adam
Vítů
Nymburk 12 1975
43 14:22 36 53:19 38 1:07:41 20 36:43 1:44:24
26. S Jan
Vilém
Michal
Pírek
Šilar
Zinner
208 -
-
-
17 11:22 50 58:02 42 1:09:24 18 36:06 1:45:30
27. A Radek
Hoferek
Malešov 3 1973
41 14:08 38 54:32 40 1:08:40 22 36:56 1:45:36
28. A Michal
Fraňo
NESS Czech 13 1981
63 16:26 18 49:36 33 1:06:02 30 40:15 1:46:17
29. S Radek
Markéta
Hodan
Maříková
200 -
-
7 09:55 42 55:46 31 1:05:41 32 41:32 1:47:13
30. A Jiří
Bednář
Praha 3 30 1980
50 14:56 23 50:28 29 1:05:24 37 42:25 1:47:49
31. A David
Hrabal
Kolín 5 1980
36 13:38 22 50:26 23 1:04:04 43 44:06 1:48:10
32. Z Eva
Čokrtová
TTC český Brod 105 1988
35 13:22 33 52:26 32 1:05:48 39 42:45 1:48:33
33. B Karel
Máj
Liberec 36 1970
27 12:50 34 52:30 28 1:05:20 40 43:35 1:48:55
34. Z Tereza
Uherková
Čelákovice 108 1978
34 13:18 31 51:44 26 1:05:02 44 44:06 1:49:08
35. A Michal
Krajčovič
Praha 27 1980
53 15:10 39 54:56 45 1:10:06 27 39:07 1:49:13
36. S Lenka
Tereza
Hanzlová
Rydvanová
203 -
-
29 13:04 47 57:05 46 1:10:09 28 39:15 1:49:24
37. S Martin
Jan
Adam
Laibl
207 -
-
48 14:40 26 50:38 27 1:05:18 46 44:27 1:49:45
38. A Standa
Hajek
SK Primaizol 38 1982
58 15:59 30 51:32 37 1:07:31 38 42:28 1:49:59
39. A Jiří
Novák
Kolín 7 1977
46 14:35 20 50:05 25 1:04:40 50 46:19 1:50:59
40. S David
Michal
Kosek
Vavák
206 -
-
25 12:33 61 1:04:13 58 1:16:46 6 34:16 1:51:02
41. S Jitka
Petr
Kalná
Kalný
205 -
-
54 15:16 28 51:21 36 1:06:37 48 45:06 1:51:43
42. A Vladimír
Skopec
AC Kovošrot Praha 23 1982
38 13:58 48 57:09 47 1:11:07 31 41:09 1:52:16
43. A Lukáš
Chytrý
Trisport Team 10 1981
51 14:58 37 53:40 39 1:08:38 42 43:45 1:52:23
44. A René
Trbušek
NESS Czech 18 1976
31 13:10 35 53:16 34 1:06:26 51 46:57 1:53:23
45. S Mytyáš
Jana
Vít (květ)
Kořínek
Kořínková
Oldřich
212 -
-
-
13 10:50 41 55:45 35 1:06:35 53 48:30 1:55:05
46. A Vít
Joachymstál
Kly 2 1981
32 13:13 32 52:17 30 1:05:30 58 50:18 1:55:48
47. S Andrey
Tomáš
Roman
Valenta
211 -
-
26 12:45 46 56:27 41 1:09:12 52 47:20 1:56:32
48. A Michal
Bureš
Chotusice 16 1996
37 13:42 56 1:01:29 55 1:15:11 34 41:51 1:57:02
49. A Peter
Surňák
Praha 40 1981
42 14:11 53 59:40 51 1:13:51 41 43:42 1:57:33
50. A Jakub
Svoboda
NESS Czech 41 1980
45 14:30 54 59:47 52 1:14:17 45 44:20 1:58:37
51. A Zdeněk
Prokop
Kolín 14 1975
44 14:27 40 55:24 43 1:09:51 56 49:10 1:59:01
52. S Petr
Michal
Lukáš
Bílý
Dittrich
Rezek
201 -
-
-
4 09:44 68 1:15:46 64 1:25:30 19 36:16 2:01:46
53. B Peter
Klučka
Bratislava 17 1954
70 19:30 58 1:02:19 61 1:21:49 33 41:32 2:03:21
54. Z Jana
Čokrtová
TTC český Brod 106 1992
39 14:00 43 56:00 44 1:10:00 62 54:10 2:04:10
55. S Zuzana
Kateřina
Tereza
Holeinová
Hunalová
Huclová
204 -
-
-
20 11:42 60 1:03:40 56 1:15:22 57 49:19 2:04:41
56. A Jan
Lahoda
Chmel 22 1976
68 18:33 44 56:13 53 1:14:46 59 50:20 2:05:06
57. A Jiří
Danko
Chmel 20 1979
67 18:30 45 56:17 54 1:14:47 60 50:20 2:05:07
58. A Radek
Šauer
STS Chvojkovice Brod 32 1975
56 15:33 55 1:00:52 57 1:16:25 55 48:53 2:05:18
59. Z Blanka
Kubíčková
Jílové u Prahy 103 1973
33 13:14 52 58:51 49 1:12:05 64 55:44 2:07:49
60. A Tomáš
Kadečka
ONBOARD.CZ 15 1978
57 15:33 57 1:02:11 59 1:17:44 61 50:49 2:08:33
61. A Aleš
Vondráček
Chmel 21 1978
61 16:16 49 57:11 50 1:13:27 63 55:36 2:09:03
62. A Vít
Burda
Excello ONE 47 1977
66 18:19 59 1:02:48 60 1:21:07 54 48:50 2:09:57
63. S Martina
Libor
Jindřich
Ševčíková
Janů
Pospíšil
210 -
-
-
55 15:25 66 1:15:19 67 1:30:44 47 44:29 2:15:13
64. A Michal
Petržilka
KTV Suchdol 35 1987
62 16:22 69 1:17:02 68 1:33:24 49 45:49 2:19:13
65. Z Kateřina
Čokrtová
TTC český Brod 107 1994
52 15:06 63 1:09:02 62 1:24:08 65 59:46 2:23:54
66. S Tomáš
Magda
Marada
Maradová
209 -
-
60 16:14 62 1:08:05 63 1:24:19 66 1:01:14 2:25:33
67. A Miloš
Chochola
Mrtvola ProTeam 6 1979
59 16:05 65 1:13:56 66 1:30:01 67 1:01:41 2:31:42
68. Z Tereza
Hendrychová
Mrtvola ProTeam 100 1985
65 18:04 67 1:15:25 69 1:33:29 68 1:05:46 2:39:15
69. B Jan
Malý
3M Měšťanský mikropivovar Malý 8 1961
64 18:03 64 1:11:29 65 1:29:32 70 1:13:12 2:42:44
70. B Vladimír
Meško
Praha 19 1957
69 18:52 70 1:21:33 70 1:40:25 69 1:08:22 2:48:47