Výsledky rok 2009

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Andrej
Kružic
11 1977
5 16:53 2 45:53 2 1:02:46 5 33:55 1:36:41
2. Jan
Vyskočil
18 1973
2 15:13 3 46:01 1 1:01:14 12 35:55 1:37:09
3. Radek
Procházka
8 1970
8 17:05 1 45:48 3 1:02:53 7 34:31 1:37:24
4. Jozef
Vaňuš
35 1978
13 20:26 4 46:08 8 1:06:34 1 31:28 1:38:02
5. Jiří
Vyskočil
17 1964
6 16:56 5 47:02 6 1:03:58 9 34:53 1:38:51
6. Jaromír
Širůček
31 1962
3 15:30 8 47:40 5 1:03:10 13 35:57 1:39:07
7. Filip
Toul
4 1980
1 15:07 9 47:47 4 1:02:54 14 37:02 1:39:56
8. Jan
Mikoláš
3 1961
7 17:00 6 47:12 7 1:04:12 11 35:51 1:40:03
9. Jan
Němec
23 1973
9 18:02 14 49:46 11 1:07:48 6 34:26 1:42:14
10. Bence
Kiss
46 1984
4 16:10 22 52:51 12 1:09:01 8 34:34 1:43:35
11. Petr
Polívka
39 1976
20 22:11 13 49:05 13 1:11:16 4 33:45 1:45:01
12. Jaroslav
Paroulek
12 1970
12 20:07 7 47:14 9 1:07:21 17 37:55 1:45:16
13. Martin
Turner
14 1978
29 24:22 10 47:49 15 1:12:11 3 33:15 1:45:26
14. Slavomír
Kvarta
47 1979
17 21:56 15 51:09 18 1:13:05 2 33:09 1:46:14
15. Jaromír
Vicari
7 1977
15 21:04 17 51:59 17 1:13:03 10 35:43 1:48:46
16. Jaroslav
Novotný
6 1977
26 23:30 12 47:56 14 1:11:26 16 37:32 1:48:58
17. Miroslav
Hájek
5 1965
11 19:46 11 47:53 10 1:07:39 32 43:33 1:51:12
18. Pavel
Kos
10 1975
10 18:21 25 53:54 16 1:12:15 23 39:27 1:51:42
19. René
Trbušek
13 1976
14 20:56 19 52:10 19 1:13:06 21 38:48 1:51:54
20. Michal
Krajčovič
38 1980
24 23:12 38 58:12 33 1:21:24 15 37:24 1:58:48
21. Matěj
Mejstřík
28 1985
25 23:20 27 54:47 21 1:18:07 25 40:51 1:58:58
22. Jiří
Bednář
49 1980
45 29:23 16 51:32 31 1:20:55 18 38:14 1:59:09
23. Libor
Šimánek
9 1980
32 24:52 32 56:35 34 1:21:27 19 38:40 2:00:07
24. Richard
Maxa
27 1979
16 21:17 40 1:00:19 35 1:21:36 20 38:42 2:00:18
25. Vladimír
Sklenář
22 1963
22 22:42 29 56:02 24 1:18:44 28 41:56 2:00:40
26. Michal
Babič
16 1979
28 24:04 26 54:21 22 1:18:25 29 42:30 2:00:55
27. Jiří
Novák
20 1977
31 24:27 18 52:01 20 1:16:28 34 45:16 2:01:44
28. Jakub
Svoboda
42 1980
19 22:09 36 58:08 28 1:20:17 26 41:36 2:01:53
29. Petr
Kalný
29 1981
41 26:41 30 56:03 37 1:22:44 22 39:18 2:02:02
30. Dominik
Žďánský
19 1979
27 23:36 28 54:58 23 1:18:34 35 45:42 2:04:16
31. Josef
Ďurech
44 1974
34 25:02 37 58:10 38 1:23:12 27 41:39 2:04:51
32. Standa
Hajek
15 1982
42 27:47 21 52:40 29 1:20:27 39 46:36 2:07:03
33. Michal
Kovář
21 1971
38 26:32 20 52:19 25 1:18:51 42 49:04 2:07:55
34. Martin
Větrák
1 1976
23 23:04 43 1:02:30 42 1:25:34 31 43:25 2:08:59
35. David
Heja
45 1983
37 26:23 35 57:59 41 1:24:22 33 45:02 2:09:24
36. Tomáš
Hendrych
33 1988
18 21:59 39 58:46 30 1:20:45 43 49:17 2:10:02
37. Jiří
Pírek
41 1983
21 22:34 42 1:01:32 39 1:24:06 36 45:57 2:10:03
38. Radek
Šauer
40 1975
35 25:06 34 57:23 36 1:22:29 41 47:48 2:10:17
39. Jan
Lahoda
26 1976
43 28:11 31 56:05 40 1:24:16 40 46:38 2:10:54
40. Aleš
Vondráček
25 1978
40 26:35 23 53:17 27 1:19:52 46 51:33 2:11:25
41. Miroslav
Jelínek
32 1977
33 25:01 41 1:00:38 43 1:25:39 38 46:12 2:11:51
42. Ludvík
Valíček
50 1968
36 25:22 44 1:03:36 44 1:28:58 37 46:02 2:15:00
43. Miloš
Chochola
36 1979
30 24:23 33 56:54 32 1:21:17 47 53:44 2:15:01
44. Jiří
Danko
24 1979
39 26:34 24 53:17 26 1:19:51 49 59:25 2:19:16
45. Petr
Soukup
37 1980
46 31:34 47 1:07:48 47 1:39:22 24 40:27 2:19:49
46. Daniel
Zoubek
30 1967
48 33:21 46 1:03:49 46 1:37:10 30 43:23 2:20:33
47. Jan
Tomáš
2 1975
44 28:41 45 1:03:36 45 1:32:17 44 50:04 2:22:21
48. Adam
Daňek
43 1976
49 35:11 48 1:09:55 48 1:45:06 45 50:35 2:35:41
49. Peter
Turai
48 1984
47 32:48 49 1:14:05 49 1:46:53 48 53:48 2:40:41
50. Ondřej
Hejtík
34 1987
50 277:46:39 50 00:00 50 277:46:39 50 00:00 277:46:39
Kategorie Z Ženy
1. Milena
Procházková
101 1972
2 15:41 1 48:12 1 1:03:53 1 34:40 1:38:33
2. Markéta
Maříková
107 1975
1 15:10 2 52:06 2 1:07:16 4 41:53 1:49:09
3. Klára
Jakešová
100 1987
3 16:51 3 56:28 3 1:13:19 2 39:34 1:52:53
4. Lenka
Maxova
105 1980
4 20:29 5 59:04 4 1:19:33 5 42:55 2:02:28
5. Jitka
Kalná
106 1975
9 26:38 4 57:11 6 1:23:49 6 45:57 2:09:46
6. Gabriela
Hejtíková
108 1981
5 21:54 6 1:01:17 5 1:23:11 8 47:33 2:10:44
7. Veronika
Duxová
111 1981
12 30:56 7 1:02:49 7 1:33:45 7 46:44 2:20:29
8. Lenka
Manhartová
103 1984
6 24:39 9 1:09:49 8 1:34:28 10 56:29 2:30:57
9. Alena
Tvrdíková
102 1983
11 29:12 8 1:08:46 9 1:37:58 9 54:17 2:32:15
10. Lenka
Mejstříková
110 1984
7 24:49 12 1:27:41 12 1:52:30 3 40:50 2:33:20
11. Martina
Talichová
104 1972
8 25:37 10 1:15:34 10 1:41:11 12 1:08:15 2:49:26
12. Tereza
Hendrychová
109 1985
10 29:03 11 1:18:26 11 1:47:29 11 1:02:20 2:49:49
Kategorie S Štafety
1. Radek
Tomáš
Jiří
Černovský
Lajsek
Černovský
206 -
-
-
5 20:42 1 47:38 1 1:08:20 1 32:42 1:41:02
2. Aleš
Petr
Jan
Urban
Holeček
Kavalír
200 -
-
-
2 18:07 4 55:08 3 1:13:15 5 36:04 1:49:19
3. Tomáš
Vladimír
Lukáš
Černý
Skopec
Techl
209 -
-
-
4 20:16 3 53:40 4 1:13:56 6 38:07 1:52:03
4. Zuzana
Michal
Petr
Kružicová
Czinner
Schimm
201 -
-
-
9 22:30 6 55:54 7 1:18:24 2 33:46 1:52:10
5. Jana
Vít
Jiří
Kořínková
Ondřich
Papáč
207 -
-
-
1 16:41 5 55:40 2 1:12:21 8 40:23 1:52:44
6. David
Michal
Kosek
Vavák
205 -
-
3 19:37 9 1:00:44 8 1:20:21 3 34:27 1:54:48
7. Laibl
Martin
Laibl
Adam
202 -
-
7 22:15 2 52:07 5 1:14:22 9 42:08 1:56:30
8. Vilém
Bohumil
Iveta
Rezek
Strnad
Strnadová
203 -
-
-
10 25:19 8 59:37 9 1:24:56 7 39:31 2:04:27
9. Matyáš
Magda
Kořínek
Maradová
204 -
-
6 21:20 7 55:55 6 1:17:15 10 54:30 2:11:45
10. Petra
Jana
Jan
Brunerová
Koblihová
Pírek
208 -
-
-
8 22:29 10 1:15:41 10 1:38:10 4 35:57 2:14:07
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. A Andrej
Kružic
11 1977
9 16:53 2 45:53 2 1:02:46 8 33:55 1:36:41
2. A Jan
Vyskočil
18 1973
3 15:13 3 46:01 1 1:01:14 17 35:55 1:37:09
3. A Radek
Procházka
8 1970
12 17:05 1 45:48 3 1:02:53 11 34:31 1:37:24
4. A Jozef
Vaňuš
35 1978
20 20:26 4 46:08 9 1:06:34 2 31:28 1:38:02
5. Z Milena
Procházková
101 1972
5 15:41 14 48:12 6 1:03:53 13 34:40 1:38:33
6. A Jiří
Vyskočil
17 1964
10 16:56 5 47:02 7 1:03:58 14 34:53 1:38:51
7. A Jaromír
Širůček
31 1962
4 15:30 9 47:40 5 1:03:10 18 35:57 1:39:07
8. A Filip
Toul
4 1980
1 15:07 10 47:47 4 1:02:54 21 37:02 1:39:56
9. A Jan
Mikoláš
3 1961
11 17:00 6 47:12 8 1:04:12 16 35:51 1:40:03
10. S Tomáš
Radek
Jiří
Lajsek
Černovský
Černovský
206 -
-
-
22 20:42 8 47:38 14 1:08:20 3 32:42 1:41:02
11. A Jan
Němec
23 1973
13 18:02 16 49:46 13 1:07:48 9 34:26 1:42:14
12. A Bence
Kiss
46 1984
6 16:10 26 52:51 15 1:09:01 12 34:34 1:43:35
13. A Petr
Polívka
39 1976
31 22:11 15 49:05 16 1:11:16 6 33:45 1:45:01
14. A Jaroslav
Paroulek
12 1970
18 20:07 7 47:14 11 1:07:21 24 37:55 1:45:16
15. A Martin
Turner
14 1978
43 24:22 11 47:49 18 1:12:11 5 33:15 1:45:26
16. A Slavomír
Kvarta
47 1979
28 21:56 17 51:09 22 1:13:05 4 33:09 1:46:14
17. A Jaromír
Vicari
7 1977
24 21:04 19 51:59 21 1:13:03 15 35:43 1:48:46
18. A Jaroslav
Novotný
6 1977
40 23:30 13 47:56 17 1:11:26 23 37:32 1:48:58
19. Z Markéta
Maříková
107 1975
2 15:10 21 52:06 10 1:07:16 40 41:53 1:49:09
20. S Aleš
Jan
Petr
Urban
Kavalír
Holeček
200 -
-
-
14 18:07 34 55:08 24 1:13:15 20 36:04 1:49:19
21. A Miroslav
Hájek
5 1965
17 19:46 12 47:53 12 1:07:39 47 43:33 1:51:12
22. A Pavel
Kos
10 1975
15 18:21 30 53:54 19 1:12:15 31 39:27 1:51:42
23. A René
Trbušek
13 1976
23 20:56 23 52:10 23 1:13:06 29 38:48 1:51:54
24. S Tomáš
Vladimír
Lukáš
Černý
Skopec
Techl
209 -
-
-
19 20:16 29 53:40 26 1:13:56 25 38:07 1:52:03
25. S Michal
Zuzana
Petr
Czinner
Kružicová
Schimm
201 -
-
-
34 22:30 36 55:54 31 1:18:24 7 33:46 1:52:10
26. S Jiří
Jana
Vít
Papáč
Kořínková
Ondřich
207 -
-
-
7 16:41 35 55:40 20 1:12:21 34 40:23 1:52:44
27. Z Klára
Jakešová
100 1987
8 16:51 41 56:28 25 1:13:19 33 39:34 1:52:53
28. S David
Michal
Kosek
Vavák
205 -
-
16 19:37 55 1:00:44 40 1:20:21 10 34:27 1:54:48
29. S Martin
Laibl
Adam
Laibl
202 -
-
32 22:15 22 52:07 27 1:14:22 42 42:08 1:56:30
30. A Michal
Krajčovič
38 1980
38 23:12 49 58:12 45 1:21:24 22 37:24 1:58:48
31. A Matěj
Mejstřík
28 1985
39 23:20 32 54:47 30 1:18:07 37 40:51 1:58:58
32. A Jiří
Bednář
49 1980
66 29:23 18 51:32 43 1:20:55 26 38:14 1:59:09
33. A Libor
Šimánek
9 1980
48 24:52 42 56:35 46 1:21:27 27 38:40 2:00:07
34. A Richard
Maxa
27 1979
25 21:17 53 1:00:19 47 1:21:36 28 38:42 2:00:18
35. A Vladimír
Sklenář
22 1963
36 22:42 38 56:02 34 1:18:44 41 41:56 2:00:40
36. A Michal
Babič
16 1979
42 24:04 31 54:21 32 1:18:25 43 42:30 2:00:55
37. A Jiří
Novák
20 1977
45 24:27 20 52:01 28 1:16:28 49 45:16 2:01:44
38. A Jakub
Svoboda
42 1980
30 22:09 47 58:08 39 1:20:17 38 41:36 2:01:53
39. A Petr
Kalný
29 1981
60 26:41 39 56:03 49 1:22:44 30 39:18 2:02:02
40. Z Lenka
Maxova
105 1980
21 20:29 51 59:04 36 1:19:33 44 42:55 2:02:28
41. A Dominik
Žďánský
19 1979
41 23:36 33 54:58 33 1:18:34 50 45:42 2:04:16
42. S Vilém
Bohumil
Iveta
Rezek
Strnad
Strnadová
203 -
-
-
52 25:19 52 59:37 56 1:24:56 32 39:31 2:04:27
43. A Josef
Ďurech
44 1974
50 25:02 48 58:10 51 1:23:12 39 41:39 2:04:51
44. A Standa
Hajek
15 1982
61 27:47 25 52:40 41 1:20:27 55 46:36 2:07:03
45. A Michal
Kovář
21 1971
56 26:32 24 52:19 35 1:18:51 60 49:04 2:07:55
46. A Martin
Větrák
1 1976
37 23:04 58 1:02:30 57 1:25:34 46 43:25 2:08:59
47. A David
Heja
45 1983
55 26:23 46 57:59 55 1:24:22 48 45:02 2:09:24
48. Z Jitka
Kalná
106 1975
59 26:38 44 57:11 52 1:23:49 51 45:57 2:09:46
49. A Tomáš
Hendrych
33 1988
29 21:59 50 58:46 42 1:20:45 61 49:17 2:10:02
50. A Jiří
Pírek
41 1983
35 22:34 57 1:01:32 53 1:24:06 52 45:57 2:10:03
51. A Radek
Šauer
40 1975
51 25:06 45 57:23 48 1:22:29 59 47:48 2:10:17
52. Z Gabriela
Hejtíková
108 1981
27 21:54 56 1:01:17 50 1:23:11 58 47:33 2:10:44
53. A Jan
Lahoda
26 1976
62 28:11 40 56:05 54 1:24:16 56 46:38 2:10:54
54. A Aleš
Vondráček
25 1978
58 26:35 27 53:17 38 1:19:52 64 51:33 2:11:25
55. S Matyáš
Magda
Kořínek
Maradová
204 -
-
26 21:20 37 55:55 29 1:17:15 68 54:30 2:11:45
56. A Miroslav
Jelínek
32 1977
49 25:01 54 1:00:38 58 1:25:39 54 46:12 2:11:51
57. S Petra
Jana
Jan
Brunerová
Koblihová
Pírek
208 -
-
-
33 22:29 69 1:15:41 65 1:38:10 19 35:57 2:14:07
58. A Ludvík
Valíček
50 1968
53 25:22 60 1:03:36 59 1:28:58 53 46:02 2:15:00
59. A Miloš
Chochola
36 1979
44 24:23 43 56:54 44 1:21:17 65 53:44 2:15:01
60. A Jiří
Danko
24 1979
57 26:34 28 53:17 37 1:19:51 70 59:25 2:19:16
61. A Petr
Soukup
37 1980
68 31:34 63 1:07:48 66 1:39:22 35 40:27 2:19:49
62. Z Veronika
Duxová
111 1981
67 30:56 59 1:02:49 61 1:33:45 57 46:44 2:20:29
63. A Daniel
Zoubek
30 1967
70 33:21 62 1:03:49 63 1:37:10 45 43:23 2:20:33
64. A Jan
Tomáš
2 1975
63 28:41 61 1:03:36 60 1:32:17 62 50:04 2:22:21
65. Z Lenka
Manhartová
103 1984
46 24:39 65 1:09:49 62 1:34:28 69 56:29 2:30:57
66. Z Alena
Tvrdíková
102 1983
65 29:12 64 1:08:46 64 1:37:58 67 54:17 2:32:15
67. Z Lenka
Mejstříková
110 1984
47 24:49 71 1:27:41 71 1:52:30 36 40:50 2:33:20
68. A Adam
Daňek
43 1976
71 35:11 66 1:09:55 68 1:45:06 63 50:35 2:35:41
69. A Peter
Turai
48 1984
69 32:48 67 1:14:05 69 1:46:53 66 53:48 2:40:41
70. Z Martina
Talichová
104 1972
54 25:37 68 1:15:34 67 1:41:11 72 1:08:15 2:49:26
71. Z Tereza
Hendrychová
109 1985
64 29:03 70 1:18:26 70 1:47:29 71 1:02:20 2:49:49
72. A Ondřej
Hejtík
34 1987
72 277:46:39 72 00:00 72 277:46:39 1 00:00 277:46:39