Výsledky rok 2008

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Martin
Matula
25 -
1 09:06 21 36:13 7 45:19 1 39:28 1:24:47
2. Jan
Materna
56 -
6 10:38 8 34:04 3 44:42 2 41:57 1:26:39
3. Radek
Holinka
11 -
4 10:18 12 35:15 8 45:33 3 42:58 1:28:31
4. Petr
Lhota
37 -
17 14:17 1 29:22 1 43:39 6 45:00 1:28:39
5. Štěpán
Kroupa
32 -
7 10:42 18 35:38 9 46:20 4 43:01 1:29:21
6. Jan ml.
Král
47 -
3 10:14 10 34:58 5 45:12 8 46:38 1:31:50
7. Lenka
Fanturová
31 -
2 10:04 25 37:13 12 47:17 7 45:11 1:32:28
8. Tomáš
Petrák
16 -
12 13:00 6 32:17 6 45:17 10 47:13 1:32:30
9. Josef
Vaňuš
23 -
24 15:10 3 31:13 10 46:23 11 47:38 1:34:01
10. Marek
Lazar
18 -
9 12:18 29 38:49 21 51:07 5 43:58 1:35:05
11. Radim
Petratur
59 -
15 13:47 2 30:53 2 44:40 17 50:47 1:35:27
12. Petr
Polívka
7 -
21 15:04 5 31:51 11 46:55 13 48:42 1:35:37
13. Petr
Maršík
38 -
10 12:34 14 35:19 14 47:53 12 47:49 1:35:42
14. David
Sládeček
48 -
13 13:24 4 31:43 4 45:07 16 50:40 1:35:47
15. Martin
Král
57 -
5 10:35 27 37:16 13 47:51 15 49:26 1:37:17
16. David
Zelený
1 -
16 14:09 16 35:25 16 49:34 14 48:51 1:38:25
17. Richard
Maxa
12 -
28 15:39 15 35:19 19 50:58 19 52:21 1:43:19
18. Jaroslav
Pátek
58 -
14 13:29 22 36:16 17 49:45 21 53:58 1:43:43
19. Tomáš
Holkup
49 -
32 16:03 11 35:02 20 51:05 20 53:05 1:44:10
20. Štěpán
Kubín
19 -
20 14:52 7 33:50 15 48:42 24 56:00 1:44:42
21. Jan
Němec
20 -
11 12:37 41 47:47 36 1:00:24 9 46:49 1:47:13
22. Ladislav
Trýb
44 -
18 14:27 24 37:10 23 51:37 25 56:08 1:47:45
23. Zdeněk
Trejbal
4 -
25 15:24 30 39:24 29 54:48 22 54:37 1:49:25
24. Aleš
Urban
2 -
27 15:35 23 36:52 25 52:27 27 58:25 1:50:52
25. Václav
Hajič
8 -
31 16:00 13 35:16 22 51:16 32 1:00:38 1:51:54
26. Lukáš
Techl
45 -
23 15:08 28 37:43 26 52:51 31 59:20 1:52:11
27. Martin
Šťastný
46 -
8 11:24 44 50:12 40 1:01:36 18 51:08 1:52:44
28. Jan
Kubalík
24 -
41 18:47 17 35:37 27 54:24 29 58:54 1:53:18
29. Jaromír
Vicari
30 -
35 16:34 34 42:11 34 58:45 23 54:38 1:53:23
30. Mário
Votruba
6 -
29 15:56 32 40:28 31 56:24 28 58:41 1:55:05
31. Jiří
Bednář
40 -
43 18:49 19 35:41 28 54:30 36 1:02:19 1:56:49
32. Dominik
Žďánský
14 -
37 17:22 31 40:10 32 57:32 34 1:01:00 1:58:32
33. Zdenek
Müller
5 -
45 19:48 20 35:51 30 55:39 38 1:03:33 1:59:12
34. Martin
Větrák
10 -
30 15:58 40 45:47 41 1:01:45 26 57:34 1:59:19
35. Radek
Šauer
26 -
33 16:19 35 42:18 33 58:37 33 1:00:53 1:59:30
36. Libor
Hykeš
51 -
22 15:07 9 34:38 18 49:45 44 1:11:45 2:01:30
37. David
Vačkář
43 -
26 15:34 43 49:33 43 1:05:07 30 58:59 2:04:06
38. David
Burian
55 -
34 16:20 39 45:04 39 1:01:24 37 1:02:47 2:04:11
39. Jan
Tomáš
39 -
42 18:48 33 40:43 35 59:31 39 1:04:44 2:04:15
40. Jan
Krátký
15 -
44 18:55 38 43:59 42 1:02:54 40 1:05:43 2:08:37
41. Michal
Babič
29 -
39 17:48 45 51:33 45 1:09:21 35 1:01:15 2:10:36
42. Tomáš
Kadečka
53 -
38 17:45 36 42:51 37 1:00:36 43 1:10:13 2:10:49
43. Josef
Jareš
9 -
40 17:57 37 43:18 38 1:01:15 41 1:09:37 2:10:52
44. Radek
Černovský
21 -
36 17:07 42 49:32 44 1:06:39 42 1:09:37 2:16:16
45. Josef
Segeth
35 -
19 14:30 26 37:15 24 51:45 45 276:54:54 277:46:39
Kategorie B Muži 40+
1. Petr
Horáček
33 -
1 11:10 6 36:07 3 47:17 1 44:06 1:31:23
2. Jiří
Vyskočil
34 -
2 11:52 3 34:34 2 46:26 2 45:39 1:32:05
3. Jan st.
Král
28 -
3 13:31 1 31:30 1 45:01 5 52:52 1:37:53
4. Jindřich
Musil
52 -
9 15:38 2 34:21 5 49:59 3 48:46 1:38:45
5. Petr
Hanuš
60 -
4 14:59 4 34:51 4 49:50 4 49:14 1:39:04
6. Petr
Holeček
41 -
8 15:32 7 36:40 8 52:12 6 56:45 1:48:57
7. David
Kunc
42 -
7 15:29 8 36:42 7 52:11 7 57:46 1:49:57
8. Antonín
Hejzlar
13 -
6 15:16 9 37:35 9 52:51 8 58:12 1:51:03
9. Miroslav
Hájek
36 -
5 15:14 5 35:54 6 51:08 9 1:00:09 1:51:17
10. František
Vebr
54 -
10 17:09 10 40:18 10 57:27 10 1:03:34 2:01:01
Kategorie Z Ženy
1. Dita
Punčochářová
101 -
3 07:26 1 21:17 1 28:43 1 29:09 57:52
2. Vlasta
Miláčková
106 -
1 06:36 4 23:39 3 30:15 3 30:13 1:00:28
3. Eva
Čokrtová
107 -
2 07:09 3 23:37 4 30:46 2 30:03 1:00:49
4. Kateřina
Čokrtová
108 -
6 08:33 7 25:03 6 33:36 4 33:57 1:07:33
5. Lenka
Maxová
102 -
4 07:54 5 23:39 5 31:33 5 37:22 1:08:55
6. Radka
Vančurová
105 -
5 08:03 2 21:54 2 29:57 6 39:15 1:09:12
7. Ivana
Urbanová
103 -
7 08:51 6 24:55 7 33:46 7 42:52 1:16:38
Kategorie S Štafety
1. Veronika
Andrej
Zbyněk
Vondráková
Kružic
Vondráková
203 -
-
-
7 14:50 1 27:54 1 42:44 4 47:03 1:29:47
2. Petr
Jan
Jan
Neumann
Fiala
Kavalír
211 -
-
-
1 10:21 4 41:12 3 51:33 1 44:54 1:36:27
3. Petr
Michal
David
Chmelíček
Čtvrtečka
Charvát
202 -
-
-
4 12:50 3 40:40 4 53:30 3 46:34 1:40:04
4. Patricio
Pavel
Ibarguenoitia
Havelka
209 -
-
2 11:32 6 43:02 5 54:34 5 48:39 1:43:13
5. Michal
David
Vavák
Kosek
201 -
-
5 13:07 9 46:33 8 59:40 2 46:30 1:46:10
6. Jan
Jan
Roman
Metzl
Prachař
Sýkora
208 -
-
-
8 14:56 5 42:44 6 57:40 6 53:47 1:51:27
7. Jan
Martin
Laibl Jan
Adam
204 -
-
9 15:03 2 35:34 2 50:37 9 1:01:01 1:51:38
8. Petra
Alena
Monika
Poláčková
Šídlová
Boguajová
207 -
-
-
6 13:52 10 48:32 9 1:02:24 7 56:11 1:58:35
9. Andrey
Francisco
Roman Andrey
Quiroga
206 -
-
10 18:14 7 44:22 10 1:02:36 8 1:00:46 2:03:22
10. Jana
Matyáš
Kořínková Jana
Kořínek
205 -
-
3 12:16 8 45:35 7 57:51 10 1:06:01 2:03:52
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z Dita
Punčochářová
101 -
3 07:26 1 21:17 1 28:43 1 29:09 57:52
2. Z Vlasta
Miláčková
106 -
1 06:36 4 23:39 3 30:15 3 30:13 1:00:28
3. Z Eva
Čokrtová
107 -
2 07:09 3 23:37 4 30:46 2 30:03 1:00:49
4. Z Kateřina
Čokrtová
108 -
6 08:33 7 25:03 6 33:36 4 33:57 1:07:33
5. Z Lenka
Maxová
102 -
4 07:54 5 23:39 5 31:33 5 37:22 1:08:55
6. Z Radka
Vančurová
105 -
5 08:03 2 21:54 2 29:57 6 39:15 1:09:12
7. Z Ivana
Urbanová
103 -
7 08:51 6 24:55 7 33:46 9 42:52 1:16:38
8. A Martin
Matula
25 -
8 09:06 36 36:13 16 45:19 7 39:28 1:24:47
9. A Jan
Materna
56 -
14 10:38 17 34:04 11 44:42 8 41:57 1:26:39
10. A Radek
Holinka
11 -
11 10:18 24 35:15 17 45:33 10 42:58 1:28:31
11. A Petr
Lhota
37 -
33 14:17 9 29:22 9 43:39 15 45:00 1:28:39
12. A Štěpán
Kroupa
32 -
15 10:42 31 35:38 18 46:20 11 43:01 1:29:21
13. S Andrej
Veronika
Zbyněk
Kružic
Vondráková
Vondráková
203 -
-
-
36 14:50 8 27:54 8 42:44 22 47:03 1:29:47
14. B Petr
Horáček
33 -
16 11:10 35 36:07 22 47:17 13 44:06 1:31:23
15. A Jan ml.
Král
47 -
10 10:14 22 34:58 14 45:12 20 46:38 1:31:50
16. B Jiří
Vyskočil
34 -
19 11:52 19 34:34 20 46:26 17 45:39 1:32:05
17. A Lenka
Fanturová
31 -
9 10:04 42 37:13 23 47:17 16 45:11 1:32:28
18. A Tomáš
Petrák
16 -
25 13:00 15 32:17 15 45:17 23 47:13 1:32:30
19. A Josef
Vaňuš
23 -
44 15:10 11 31:13 19 46:23 24 47:38 1:34:01
20. A Marek
Lazar
18 -
21 12:18 47 38:49 35 51:07 12 43:58 1:35:05
21. A Radim
Petratur
59 -
30 13:47 10 30:53 10 44:40 33 50:47 1:35:27
22. A Petr
Polívka
7 -
41 15:04 14 31:51 21 46:55 27 48:42 1:35:37
23. A Petr
Maršík
38 -
22 12:34 26 35:19 25 47:53 25 47:49 1:35:42
24. A David
Sládeček
48 -
27 13:24 13 31:43 13 45:07 32 50:40 1:35:47
25. S Jan
Jan
Petr
Fiala
Kavalír
Neumann
211 -
-
-
12 10:21 54 41:12 38 51:33 14 44:54 1:36:27
26. A Martin
Král
57 -
13 10:35 44 37:16 24 47:51 31 49:26 1:37:17
27. B Jan st.
Král
28 -
29 13:31 12 31:30 12 45:01 36 52:52 1:37:53
28. A David
Zelený
1 -
32 14:09 28 35:25 27 49:34 29 48:51 1:38:25
29. B Jindřich
Musil
52 -
52 15:38 18 34:21 31 49:59 28 48:46 1:38:45
30. B Petr
Hanuš
60 -
39 14:59 21 34:51 30 49:50 30 49:14 1:39:04
31. S Michal
David
Petr
Čtvrtečka
Charvát
Chmelíček
202 -
-
-
24 12:50 52 40:40 46 53:30 19 46:34 1:40:04
32. S Pavel
Patricio
Havelka
Ibarguenoitia
209 -
-
18 11:32 59 43:02 49 54:34 26 48:39 1:43:13
33. A Richard
Maxa
12 -
53 15:39 27 35:19 33 50:58 35 52:21 1:43:19
34. A Jaroslav
Pátek
58 -
28 13:29 37 36:16 28 49:45 39 53:58 1:43:43
35. A Tomáš
Holkup
49 -
57 16:03 23 35:02 34 51:05 37 53:05 1:44:10
36. A Štěpán
Kubín
19 -
37 14:52 16 33:50 26 48:42 42 56:00 1:44:42
37. S David
Michal
Kosek
Vavák
201 -
-
26 13:07 66 46:33 60 59:40 18 46:30 1:46:10
38. A Jan
Němec
20 -
23 12:37 67 47:47 61 1:00:24 21 46:49 1:47:13
39. A Ladislav
Trýb
44 -
34 14:27 41 37:10 39 51:37 43 56:08 1:47:45
40. B Petr
Holeček
41 -
49 15:32 38 36:40 42 52:12 45 56:45 1:48:57
41. A Zdeněk
Trejbal
4 -
47 15:24 48 39:24 50 54:48 40 54:37 1:49:25
42. B David
Kunc
42 -
48 15:29 39 36:42 41 52:11 47 57:46 1:49:57
43. A Aleš
Urban
2 -
51 15:35 40 36:52 43 52:27 49 58:25 1:50:52
44. B Antonín
Hejzlar
13 -
46 15:16 45 37:35 44 52:51 48 58:12 1:51:03
45. B Miroslav
Hájek
36 -
45 15:14 34 35:54 36 51:08 54 1:00:09 1:51:17
46. S Roman
Jan
Jan
Sýkora
Prachař
Metzl
208 -
-
-
38 14:56 57 42:44 55 57:40 38 53:47 1:51:27
47. S Martin
Jan
Adam
Laibl Jan
204 -
-
40 15:03 29 35:34 32 50:37 59 1:01:01 1:51:38
48. A Václav
Hajič
8 -
56 16:00 25 35:16 37 51:16 55 1:00:38 1:51:54
49. A Lukáš
Techl
45 -
43 15:08 46 37:43 45 52:51 53 59:20 1:52:11
50. A Martin
Šťastný
46 -
17 11:24 71 50:12 65 1:01:36 34 51:08 1:52:44
51. A Jan
Kubalík
24 -
68 18:47 30 35:37 47 54:24 51 58:54 1:53:18
52. A Jaromír
Vicari
30 -
60 16:34 55 42:11 58 58:45 41 54:38 1:53:23
53. A Mário
Votruba
6 -
54 15:56 51 40:28 52 56:24 50 58:41 1:55:05
54. A Jiří
Bednář
40 -
70 18:49 32 35:41 48 54:30 61 1:02:19 1:56:49
55. A Dominik
Žďánský
14 -
63 17:22 49 40:10 54 57:32 58 1:01:00 1:58:32
56. S Monika
Petra
Alena
Boguajová
Poláčková
Šídlová
207 -
-
-
31 13:52 68 48:32 67 1:02:24 44 56:11 1:58:35
57. A Zdenek
Müller
5 -
72 19:48 33 35:51 51 55:39 63 1:03:33 1:59:12
58. A Martin
Větrák
10 -
55 15:58 65 45:47 66 1:01:45 46 57:34 1:59:19
59. A Radek
Šauer
26 -
58 16:19 56 42:18 57 58:37 57 1:00:53 1:59:30
60. B František
Vebr
54 -
62 17:09 50 40:18 53 57:27 64 1:03:34 2:01:01
61. A Libor
Hykeš
51 -
42 15:07 20 34:38 29 49:45 71 1:11:45 2:01:30
62. S Francisco
Andrey
Quiroga
Roman Andrey
206 -
-
67 18:14 62 44:22 68 1:02:36 56 1:00:46 2:03:22
63. S Matyáš
Jana
Kořínek
Kořínková Jana
205 -
-
20 12:16 64 45:35 56 57:51 67 1:06:01 2:03:52
64. A David
Vačkář
43 -
50 15:34 70 49:33 70 1:05:07 52 58:59 2:04:06
65. A David
Burian
55 -
59 16:20 63 45:04 64 1:01:24 62 1:02:47 2:04:11
66. A Jan
Tomáš
39 -
69 18:48 53 40:43 59 59:31 65 1:04:44 2:04:15
67. A Jan
Krátký
15 -
71 18:55 61 43:59 69 1:02:54 66 1:05:43 2:08:37
68. A Michal
Babič
29 -
65 17:48 72 51:33 72 1:09:21 60 1:01:15 2:10:36
69. A Tomáš
Kadečka
53 -
64 17:45 58 42:51 62 1:00:36 70 1:10:13 2:10:49
70. A Josef
Jareš
9 -
66 17:57 60 43:18 63 1:01:15 68 1:09:37 2:10:52
71. A Radek
Černovský
21 -
61 17:07 69 49:32 71 1:06:39 69 1:09:37 2:16:16
72. A Josef
Segeth
35 -
35 14:30 43 37:15 40 51:45 72 276:54:54 277:46:39