Výsledky rok 2006

Výsledková listina po kategoriích
  Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
Kategorie A Muži
1. Jan
Materna
42 -
3 10:09 10 45:45 3 55:54 2 31:26 1:27:20
2. Petr
Lhota
24 -
13 14:05 4 43:45 9 57:50 1 30:31 1:28:21
3. Vladislav
Zušťák
27 -
2 09:29 3 43:37 2 53:06 10 35:34 1:28:40
4. Marek
Lazar
20 -
6 11:31 6 45:07 4 56:38 5 33:15 1:29:53
5. Martin
Lejnar
50 -
14 14:19 1 43:10 6 57:29 3 32:42 1:30:11
6. Tomáš
Petrák
16 -
11 12:37 5 44:59 7 57:36 8 34:59 1:32:35
7. Jan Ml.
Král
35 -
1 09:25 2 43:16 1 52:41 23 40:01 1:32:42
8. Stanislav
Hanzálek
51 -
9 12:26 8 45:28 10 57:54 7 34:49 1:32:43
9. Lukáš
Lipták
45 -
5 11:19 9 45:38 5 56:57 14 35:46 1:32:43
10. Petr
Maršík
21 -
7 11:34 11 46:12 8 57:46 12 35:41 1:33:27
11. Luděk
Ševčík
33 -
27 16:05 7 45:14 12 1:01:19 4 33:08 1:34:27
12. Jan St.
Král
34 -
10 12:32 12 46:26 11 58:58 21 38:34 1:37:32
13. Jan
Němec
15 -
12 12:52 18 49:52 13 1:02:44 18 37:14 1:39:58
14. Jiří
Kolář
1 -
17 14:53 16 49:37 14 1:04:30 13 35:42 1:40:12
15. Jan
Fiala
22 -
23 15:41 13 48:50 16 1:04:31 15 37:08 1:41:39
16. Petr
Koďous
18 -
4 10:26 24 54:04 15 1:04:30 17 37:10 1:41:40
17. Karel
Kunášek
53 -
28 16:08 14 48:58 17 1:05:06 20 37:30 1:42:36
18. Martin
Skála
55 -
18 15:09 22 52:28 23 1:07:37 16 37:09 1:44:46
19. Jiří
Černovský
9 -
39 17:58 21 51:35 24 1:09:33 11 35:36 1:45:09
20. Kryštof
Šabacký
5 -
8 12:09 27 54:50 22 1:06:59 22 38:36 1:45:35
21. Antonín
Hejzlar
43 -
21 15:27 17 49:44 18 1:05:11 24 40:25 1:45:36
22. Ladislav
Soukup
49 -
26 15:58 29 55:30 29 1:11:28 9 35:10 1:46:38
23. Jakub
Záhora
48 -
19 15:22 34 57:33 33 1:12:55 6 33:52 1:46:47
24. Zbyněk
Vojtíšek
44 -
22 15:39 19 50:28 21 1:06:07 26 40:47 1:46:54
25. Petr
Polívka
17 -
33 16:37 32 56:08 32 1:12:45 19 37:20 1:50:05
26. Matyáš
Kořínek
23 -
15 14:31 20 50:56 20 1:05:27 29 44:51 1:50:18
27. Josef
Jareš
2 -
29 16:11 15 49:09 19 1:05:20 35 48:17 1:53:37
28. Rudolf
Kašpar
13 -
25 15:49 26 54:36 27 1:10:25 30 45:15 1:55:40
29. Michal
Horáček
52 -
41 18:27 33 57:12 36 1:15:39 25 40:30 1:56:09
30. Radim
Vašát
54 -
40 18:00 23 52:59 28 1:10:59 31 46:06 1:57:05
31. Martin
Větrák
3 -
32 16:24 40 1:00:38 39 1:17:02 27 41:03 1:58:05
32. Jaroslav
Lenk
31 -
37 17:57 38 58:24 37 1:16:21 28 42:09 1:58:30
33. Václav
Baudisch
6 -
34 16:48 31 55:51 31 1:12:39 32 46:37 1:59:16
34. Pavel
Stegműller
29 -
35 17:42 28 54:55 30 1:12:37 33 46:39 1:59:16
35. Jiří
Pačanda
25 -
16 14:41 30 55:39 26 1:10:20 40 50:29 2:00:49
36. Václav
Hajič
4 -
24 15:45 25 54:32 25 1:10:17 41 50:46 2:01:03
37. Martin
Kučera
46 -
31 16:15 37 58:04 34 1:14:19 37 49:44 2:04:03
38. Radek
Šauer
40 -
36 17:51 35 57:41 35 1:15:32 38 49:54 2:05:26
39. Jaromír
Vicari
10 -
30 16:14 41 1:03:22 41 1:19:36 34 48:04 2:07:40
40. Alois
Vitásek
14 -
42 19:41 36 57:59 40 1:17:40 39 50:07 2:07:47
41. Jan
Soukal
30 -
38 17:57 39 58:32 38 1:16:29 42 57:58 2:14:27
42. Ivo
Pudil
39 -
20 15:23 42 1:09:27 42 1:24:50 36 49:38 2:14:28
Kategorie Z Ženy
1. Markéta
Maříková
111 -
1 05:44 5 30:38 1 36:22 4 23:16 59:38
2. Kateřina
Vlachová
116 -
2 06:25 4 30:37 2 37:02 3 23:13 1:00:15
3. Dita
Punčochářová
101 -
5 07:43 1 30:07 4 37:50 1 22:34 1:00:24
4. Klára
Kubínová
114 -
3 07:15 3 30:32 3 37:47 2 22:49 1:00:36
5. Zuzana
Justichová
108 -
4 07:24 2 30:31 5 37:55 5 24:03 1:01:58
6. Lucie
Štěpánová
119 -
9 08:27 9 34:16 9 42:43 6 24:12 1:06:55
7. Alena
Mejsnarová
113 -
6 07:52 10 34:33 7 42:25 7 24:55 1:07:20
8. Agáta
Kadeřávková
120 -
7 07:55 11 35:28 11 43:23 8 25:17 1:08:40
9. Petra
Nešporová
117 -
8 08:17 6 30:45 6 39:02 12 30:04 1:09:06
10. Vlaďka
Tvrdíková
107 -
10 08:30 8 33:55 8 42:25 11 27:14 1:09:39
11. Iveta
Tesařová
103 -
12 09:28 7 33:29 10 42:57 10 27:12 1:10:09
12. Dana
Chaloupková
122 -
11 08:48 13 36:42 13 45:30 9 25:58 1:11:28
13. Lydia
Michalski
115 -
14 09:43 12 35:43 12 45:26 14 31:28 1:16:54
14. Markéta
Zemčáková
109 -
13 09:31 14 38:05 14 47:36 13 30:06 1:17:42
Kategorie S Štafety
1. Vlastimil
Radek
Kateřina
Polák
Pacner
Doudová
204 -
-
-
3 13:05 2 42:38 2 55:43 1 30:24 1:26:07
2. Richard
Pavel
Barbora
Maier
Rak
Metzlová
207 -
-
-
5 13:28 1 42:13 1 55:41 2 35:26 1:31:07
3. Petr
Jan
Kryštof
Beneš
Kavalír
Šabacký
201 -
-
-
1 09:32 4 52:35 3 1:02:07 5 36:15 1:38:22
4. Pavel
Petr
Michal
Štilip
Špiller
Beránek
205 -
-
-
4 13:20 3 50:11 4 1:03:31 3 36:01 1:39:32
5. František
Tomáš
Adam
Vostrý
Vošický
Rezner
208 -
-
-
6 14:34 5 57:29 6 1:12:03 4 36:11 1:48:14
6. Iveta
František
Strnadová
Vostrý
211 -
-
7 14:36 8 59:20 9 1:13:56 6 40:50 1:54:46
7. Jan
Martin
Laibl
Adam
209 -
-
10 14:44 7 57:58 7 1:12:42 7 47:04 1:59:46
8. Jakub
Václav
Filip
Pelant
Machka
Pergler
203 -
-
-
11 15:23 6 57:37 8 1:13:00 8 47:54 2:00:54
9. Bohumil
František
Strnad
Vostrý
210 -
-
8 14:38 10 1:00:37 10 1:15:15 9 48:22 2:03:37
10. Richard
Miroslav
František
Strnad
Douda
Vostrý
202 -
-
-
9 14:40 11 1:04:48 11 1:19:28 10 49:48 2:09:16
11. Jitka
Petra
Jakub
Dvořáková
Zámečníkova
Komárek
206 -
-
-
2 10:50 9 59:26 5 1:10:16 11 276:36:23 277:46:39
Výsledková listina celkově
  Kategorie Jméno č. Ročník Čas plavání Čas kolo Čas po kole Čas běh Čas celkem
1. Z Markéta
Maříková
111 -
1 05:44 5 30:38 1 36:22 4 23:16 59:38
2. Z Kateřina
Vlachová
116 -
2 06:25 4 30:37 2 37:02 3 23:13 1:00:15
3. Z Dita
Punčochářová
101 -
5 07:43 1 30:07 4 37:50 1 22:34 1:00:24
4. Z Klára
Kubínová
114 -
3 07:15 3 30:32 3 37:47 2 22:49 1:00:36
5. Z Zuzana
Justichová
108 -
4 07:24 2 30:31 5 37:55 5 24:03 1:01:58
6. Z Lucie
Štěpánová
119 -
9 08:27 9 34:16 9 42:43 6 24:12 1:06:55
7. Z Alena
Mejsnarová
113 -
6 07:52 10 34:33 7 42:25 7 24:55 1:07:20
8. Z Agáta
Kadeřávková
120 -
7 07:55 11 35:28 11 43:23 8 25:17 1:08:40
9. Z Petra
Nešporová
117 -
8 08:17 6 30:45 6 39:02 12 30:04 1:09:06
10. Z Vlaďka
Tvrdíková
107 -
10 08:30 8 33:55 8 42:25 11 27:14 1:09:39
11. Z Iveta
Tesařová
103 -
13 09:28 7 33:29 10 42:57 10 27:12 1:10:09
12. Z Dana
Chaloupková
122 -
11 08:48 13 36:42 13 45:30 9 25:58 1:11:28
13. Z Lydia
Michalski
115 -
17 09:43 12 35:43 12 45:26 17 31:28 1:16:54
14. Z Markéta
Zemčáková
109 -
15 09:31 14 38:05 14 47:36 13 30:06 1:17:42
15. S Kateřina
Radek
Vlastimil
Doudová
Pacner
Polák
204 -
-
-
29 13:05 16 42:38 18 55:43 14 30:24 1:26:07
16. A Jan
Materna
42 -
18 10:09 26 45:45 19 55:54 16 31:26 1:27:20
17. A Petr
Lhota
24 -
32 14:05 20 43:45 25 57:50 15 30:31 1:28:21
18. A Vladislav
Zušťák
27 -
14 09:29 19 43:37 16 53:06 26 35:34 1:28:40
19. A Marek
Lazar
20 -
22 11:31 22 45:07 20 56:38 20 33:15 1:29:53
20. A Martin
Lejnar
50 -
33 14:19 17 43:10 22 57:29 18 32:42 1:30:11
21. S Richard
Pavel
Barbora
Maier
Rak
Metzlová
207 -
-
-
31 13:28 15 42:13 17 55:41 25 35:26 1:31:07
22. A Tomáš
Petrák
16 -
27 12:37 21 44:59 23 57:36 23 34:59 1:32:35
23. A Jan Ml.
Král
35 -
12 09:25 18 43:16 15 52:41 42 40:01 1:32:42
24. A Lukáš
Lipták
45 -
21 11:19 25 45:38 21 56:57 30 35:46 1:32:43
25. A Stanislav
Hanzálek
51 -
25 12:26 24 45:28 26 57:54 22 34:49 1:32:43
26. A Petr
Maršík
21 -
23 11:34 27 46:12 24 57:46 28 35:41 1:33:27
27. A Luděk
Ševčík
33 -
52 16:05 23 45:14 28 1:01:19 19 33:08 1:34:27
28. A Jan St.
Král
34 -
26 12:32 28 46:26 27 58:58 40 38:34 1:37:32
29. S Kryštof
Petr
Jan
Šabacký
Beneš
Kavalír
201 -
-
-
16 09:32 40 52:35 29 1:02:07 33 36:15 1:38:22
30. S Michal
Petr
Pavel
Beránek
Špiller
Štilip
205 -
-
-
30 13:20 35 50:11 31 1:03:31 31 36:01 1:39:32
31. A Jan
Němec
15 -
28 12:52 34 49:52 30 1:02:44 37 37:14 1:39:58
32. A Jiří
Kolář
1 -
41 14:53 32 49:37 32 1:04:30 29 35:42 1:40:12
33. A Jan
Fiala
22 -
48 15:41 29 48:50 34 1:04:31 34 37:08 1:41:39
34. A Petr
Koďous
18 -
19 10:26 42 54:04 33 1:04:30 36 37:10 1:41:40
35. A Karel
Kunášek
53 -
53 16:08 30 48:58 35 1:05:06 39 37:30 1:42:36
36. A Martin
Skála
55 -
42 15:09 39 52:28 41 1:07:37 35 37:09 1:44:46
37. A Jiří
Černovský
9 -
64 17:58 38 51:35 42 1:09:33 27 35:36 1:45:09
38. A Kryštof
Šabacký
5 -
24 12:09 45 54:50 40 1:06:59 41 38:36 1:45:35
39. A Antonín
Hejzlar
43 -
46 15:27 33 49:44 36 1:05:11 43 40:25 1:45:36
40. A Ladislav
Soukup
49 -
51 15:58 47 55:30 48 1:11:28 24 35:10 1:46:38
41. A Jakub
Záhora
48 -
43 15:22 53 57:33 54 1:12:55 21 33:52 1:46:47
42. A Zbyněk
Vojtíšek
44 -
47 15:39 36 50:28 39 1:06:07 45 40:47 1:46:54
43. S Adam
František
Tomáš
Rezner
Vostrý
Vošický
208 -
-
-
35 14:34 52 57:29 49 1:12:03 32 36:11 1:48:14
44. A Petr
Polívka
17 -
58 16:37 50 56:08 53 1:12:45 38 37:20 1:50:05
45. A Matyáš
Kořínek
23 -
34 14:31 37 50:56 38 1:05:27 49 44:51 1:50:18
46. A Josef
Jareš
2 -
54 16:11 31 49:09 37 1:05:20 57 48:17 1:53:37
47. S Iveta
František
Strnadová
Vostrý
211 -
-
36 14:36 61 59:20 56 1:13:56 46 40:50 1:54:46
48. A Rudolf
Kašpar
13 -
50 15:49 44 54:36 46 1:10:25 50 45:15 1:55:40
49. A Michal
Horáček
52 -
66 18:27 51 57:12 60 1:15:39 44 40:30 1:56:09
50. A Radim
Vašát
54 -
65 18:00 41 52:59 47 1:10:59 51 46:06 1:57:05
51. A Martin
Větrák
3 -
57 16:24 64 1:00:38 63 1:17:02 47 41:03 1:58:05
52. A Jaroslav
Lenk
31 -
62 17:57 59 58:24 61 1:16:21 48 42:09 1:58:30
53. A Pavel
Stegműller
29 -
60 17:42 46 54:55 50 1:12:37 53 46:39 1:59:16
54. A Václav
Baudisch
6 -
59 16:48 49 55:51 51 1:12:39 52 46:37 1:59:16
55. S Martin
Jan
Adam
Laibl
209 -
-
40 14:44 56 57:58 52 1:12:42 54 47:04 1:59:46
56. A Jiří
Pačanda
25 -
39 14:41 48 55:39 45 1:10:20 64 50:29 2:00:49
57. S Václav
Jakub
Filip
Machka
Pelant
Pergler
203 -
-
-
44 15:23 54 57:37 55 1:13:00 55 47:54 2:00:54
58. A Václav
Hajič
4 -
49 15:45 43 54:32 44 1:10:17 65 50:46 2:01:03
59. S Bohumil
František
Strnad
Vostrý
210 -
-
37 14:38 63 1:00:37 58 1:15:15 58 48:22 2:03:37
60. A Martin
Kučera
46 -
56 16:15 58 58:04 57 1:14:19 60 49:44 2:04:03
61. A Radek
Šauer
40 -
61 17:51 55 57:41 59 1:15:32 62 49:54 2:05:26
62. A Jaromír
Vicari
10 -
55 16:14 65 1:03:22 66 1:19:36 56 48:04 2:07:40
63. A Alois
Vitásek
14 -
67 19:41 57 57:59 64 1:17:40 63 50:07 2:07:47
64. S Miroslav
Richard
František
Douda
Strnad
Vostrý
202 -
-
-
38 14:40 66 1:04:48 65 1:19:28 61 49:48 2:09:16
65. A Jan
Soukal
30 -
63 17:57 60 58:32 62 1:16:29 66 57:58 2:14:27
66. A Ivo
Pudil
39 -
45 15:23 67 1:09:27 67 1:24:50 59 49:38 2:14:28
67. S Jitka
Jakub
Petra
Dvořáková
Komárek
Zámečníkova
206 -
-
-
20 10:50 62 59:26 43 1:10:16 67 276:36:23 277:46:39