Search

Startovní listina pro rok 2018

V roce 2018 se představí
Kategorie Jméno Ročník Oddíl Triko
Sportu zdar
Kategorie A-Muži
A-Muži ✔ Michal Beránek 1980 HRNAP M
A-Muži Martin Berka 1987 Lawi stars
A-Muži ✔ Tomáš Brabec 1982 Úvaly M
A-Muži ✔ Filip Černý 1996 Gucci gang L
A-Muži Pavel David 1972 Nymburk
A-Muži ✔ Radek Döme 1988 BKČS M
A-Muži Marek Dvořák 1990
A-Muži ✔ Ales Fojtik 1980 Fakeer team extreme sports S
A-Muži ✔ Michal Fraňo 1981 RACE SPACE L
A-Muži ✔ Tomáš Holkup 1979 Sokol Veltěž
A-Muži Marek Hosnedl 1991 Café Racers S
A-Muži Jan Chotěborský 1981 TTT XS
A-Muži ✔ Martin Jech 1983 Sestajovicak L
A-Muži Zdeněk Jurka L
A-Muži ✔ Tomas Kadlec 1984 M
A-Muži ✔ Petr Kramosil 1979 NOTIX M
A-Muži ✔ Milan Krankus 1980 Slovenskooo :) M
A-Muži Vojtěch Krapítek 1987 TTT M
A-Muži ✔ Michal Kubín 2000 mikropivovar Malý-Mach M
A-Muži ✔ Jakub Marek 1993 Kutná Hora M
A-Muži ✔ Tomáš Martínek 1982 EasyGoRun L
A-Muži ✔ Jiří Martinka 1969 TTT L
A-Muži ✔ David Mašát 1982 XL
A-Muži Leoš Mittner L
A-Muži ✔ Pavel Mužíček 1984 TTT L
A-Muži ✔ Jiří Novák 1977 Kolín L
A-Muži ✔ Stanislav Pelán 1968 HRNAP M
A-Muži ✔ Filip Peřinka 1988 TTT S
A-Muži Daniel Pilc 1998 Tri Ski Horní Počernice
A-Muži Jarda Ploc 1984 SK Kola Víšek M
A-Muži Cyril Pobiš 2005 Gucci Gang
A-Muži Kryštof Pobiš 2003 Gucci gang
A-Muži ✔ Ondřej Pojmon 1978 Jiskra Zruč nad Sázavou M
A-Muži František Schoval L
A-Muži ✔ Zenon Sliwka 1979 M
A-Muži Antonín Sokol 1996 Gucci Gang
A-Muži Jan Steiner 1985 Cafe Racers M
A-Muži ✔ Milan Škoda 1979 Tj Haje XL
A-Muži Martin Štěpánek L
A-Muži ✔ Vladislav Zušťák 1980 Triatlon Praha Háje L
celkem přihlášeno účastníků: 40
Kategorie B-Muži 40+
B-Muži 40+ ✔ Jiří Černovský 1974 Kutná Hora L
B-Muži 40+ ✔ David Fojtik 1973 Fakeer team M
B-Muži 40+ ✔ Jiří Grégr 1983 L
B-Muži 40+ Jakub Holý 1978 TRI-SKI Horní Počernice
B-Muži 40+ ✔ Michal Houška 1978 Houšánci L
B-Muži 40+ ✔ Čestmír Hrdinka 1967 M
B-Muži 40+ ✔ Milan Hrdlička 1974 Fakeer extrem sport M
B-Muži 40+ ✔ Luboš Chládek 1973 XL
B-Muži 40+ ✔ Josef Král 1976 Zadarmo XL
B-Muži 40+ Michal Král 1975 Symbio+
B-Muži 40+ ✔ Rudolf Kubín 1973 mikropivovar Malý-Mach L
B-Muži 40+ ✔ Jan Lahoda 1976 Chmel L
B-Muži 40+ ✔ Lukáš Malínek 1972 Opatovice I
B-Muži 40+ ✔ Jan Němec 1973 Sudějov L
B-Muži 40+ ✔ Honza Novotný 1978 TTT M
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Paroulek 1970 SKP Nymburk L
B-Muži 40+ ✔ Ondrej Patka 1979 MOLS team L
B-Muži 40+ ✔ Robert Pilc 1967 Opatovice 1 L
B-Muži 40+ ✔ David Polak 1976 Al Corniche Kuwait L
B-Muži 40+ ✔ Tomáš Rudolf 1972 Energy Team L
B-Muži 40+ ✔ Pavel Slabihoud 1977 M
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Teplý 1970 L
B-Muži 40+ ✔ Ondřej Teplý 1978 Hisport Team M
celkem přihlášeno účastníků: 23
Kategorie Z-Ženy
Z-Ženy ✔ Veronika Andrlová 1990 Kerberos M
Z-Ženy Marie Borůvková L
Z-Ženy Kristýna Černá 1999 Gucci Gang
Z-Ženy ✔ Kateřina Čokrtová 1994 TTC Český Brod M
Z-Ženy ✔ Lenka Fanturová 1978 VSK FTVS SK Pleška :)) S
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1984 Trailpoint/TJ Packa Praha
Z-Ženy ✔ Anna Havlíková 1982 Cafe Racers S
Z-Ženy ✔ Renata Hoppova 1976 Al Corniche S
Z-Ženy Eliška Hubená 1987 Fakeer Team M
Z-Ženy ✔ Hana Kavalirova 1975 TTT S
Z-Ženy ✔ Natália Kocánková 1970 S
Z-Ženy ✔ Eva Krejčířová 1979 Etriatlon Team S
Z-Ženy ✔ Karolína Mačenková 1989 BKČS S
Z-Ženy ✔ Martina Policarová 1976 TJ ZORA Praha L
Z-Ženy Olga Procházková L
Z-Ženy Jitka Rudolfová 1986 Energy team S
Z-Ženy Tereza Skuhrová L
Z-Ženy ✔ Jana Teplá 1979 TTT M
Z-Ženy ✔ Eliška Vrbová 1977 S
celkem přihlášeno účastníků: 19
Kategorie S-Štafety
S-Štafety Petr Bílý 1979 Fofr tím XL
S-Štafety Petra Brýdlová 0 L
S-Štafety ✔ Aleš Drobílek 1988 pivovar Malý Mach XL
S-Štafety ✔ Lukáš Fiedler 1992 FFM Team L
S-Štafety ✔ Michal Fraňo 0 Fofr tím XL
S-Štafety ✔ Jakub Fukal 1988 FFM Team M
S-Štafety ✔ Jiří Hervert 1980 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety ✔ Ivo Hotový 0 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Martin Hrebíček 2016 Fofr tím XL
S-Štafety ✔ Lea Jiránková 1977 pivovar Malý Mach M
S-Štafety ✔ Vít Joachymstál 1981 ZajKo Team M
S-Štafety ✔ Zuz Kabátová 1986 ZajKo Team S
S-Štafety ✔ Petr Karpíšek 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Jan Kavalir 1976 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Miloš Málek 1993 FFM Team L
S-Štafety Martin Nápravník 0 L
S-Štafety ✔ Zbyněk Pláteník 1982 Bašťouni L
S-Štafety ✔ Markéta Pláteníková 1983 Bašťouni L
S-Štafety ✔ Vojtěch Rakušan 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Tomáš Sekera 1980 Sokol Chlístovice L
S-Štafety ✔ Tomáš Sekera 0 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety ✔ Herbert Schwarz 1978 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Bohumil Strnad 1943 Sokol Chlístovice L
S-Štafety ✔ Roman Strnad 2001 Sokol Chlístovice M
S-Štafety ✔ Pavla Zábrahová 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
celkem přihlášeno 25 účastníků

Závodníci se znakem ✔ již zaplatili startovné.