Search

Startovní listina pro rok 2018

V roce 2018 se představí
Kategorie Jméno Ročník Oddíl Triko
Sportu zdar
Kategorie A-Muži
A-Muži ✔ Michal Beránek 1980 HRNAP M
A-Muži Martin Berka 1987 Lawi stars L
A-Muži ✔ Tomáš Brabec 1982 Úvaly M
A-Muži ✔ Filip Černý 1996 Gucci gang L
A-Muži ✔ Michael Damianidis 1979 slušnej L
A-Muži ✔ Radek Döme 1988 BKČS M
A-Muži Aleš Drobílek 1988 pivocar Malý Mach XL
A-Muži vladimir dupal 1980 Malinsky Kren L
A-Muži marek dvořák 1990 XL
A-Muži Miloslav Fišer 1985 M
A-Muži ✔ Ales Fojtik 1980 Fakeer team extreme sports S
A-Muži uživatel nechce být zobrazen 1981 RACE SPACE L
A-Muži ✔ Jan Fuchs 1983 Ondřejov L
A-Muži ✔ Jiří Grégr 1983 L
A-Muži Dominik Horáček 2000 M
A-Muži Ivo Hotový 1982 Fakeer Team L
A-Muži Luboš Chládk 1973 XL
A-Muži Jan Chotěborský 1981 TTT XS
A-Muži Martin Jech 1983 Sestajovicak L
A-Muži ✔ Tomas Kadlec 1984 M
A-Muži ✔ Petr Kramosil 1979 NOTIX M
A-Muži ✔ Milan Krankus 1980 Slovenskooo :) M
A-Muži Vojtěch Krapítek 1987 TTT M
A-Muži ✔ Michal Kubín 2000 mikropivovar Malý-Mach M
A-Muži Miloš Málek 1993 L
A-Muži ✔ Lukáš Marcol 1990 TTT M
A-Muži ✔ Jakub Marek 1993 Kutná Hora M
A-Muži ✔ Tomáš Martínek 1982 EasyGoRun L
A-Muži ✔ David Mašát 1982 XL
A-Muži ✔ Pavel Mužíček 1984 TTT L
A-Muži David Myšička 1998 SK Slavia Praha M
A-Muži ✔ Filip Peřinka 1988 TTT S
A-Muži Jarda Ploc 1984 SK Kola Víšek M
A-Muži Cyril Pobiš 2005 Gucci Gang XS
A-Muži Kryštof Pobiš 2003 Gucci gang M
A-Muži Martin Rada 1985 M
A-Muži ✔ David Rosenkranz 1981 HRNAP L
A-Muži Zenon Sliwka 1979 M
A-Muži Antonín Sokol 1996 Gucci Gang M
A-Muži Jan Steiner 1985 Cafe Racers M
A-Muži MILAN ŠKODA 1979 Tj Haje XL
A-Muži ✔ Tomáš Štumpa 1985 slušnej M
A-Muži ✔ Vladislav Zušťák 1980 Triatlon Praha Háje L
celkem přihlášeno účastníků: 43
Kategorie B-Muži 40+
B-Muži 40+ ✔ Jiří Černovský 1974 Kutná Hora L
B-Muži 40+ Jan Černý 1975 Hvězda Opatovice nad Labem M
B-Muži 40+ ✔ JAROSLAV DUBA 1971 TRISKI HORNÍ POČERNICE L
B-Muži 40+ ✔ David Fojtik 1973 Fakeer team M
B-Muži 40+ Róbert Friga 1978 S
B-Muži 40+ ✔ Michal Houška 1978 Houšánci L
B-Muži 40+ Čestmír Hrdinka 1967 M
B-Muži 40+ ✔ Milan Hrdlička 1974 Fakeer extrem sport M
B-Muži 40+ ✔ Rudolf Kubín 1973 mikropivovar Malý-Mach L
B-Muži 40+ ✔ Jan Lahoda 1976 Chmel L
B-Muži 40+ ✔ Ladislav Málek 1973 Symbio+ M
B-Muži 40+ Jiří Martinka 1969 TTT L
B-Muži 40+ ✔ Jiří Mazur 1968 číslo 50 prosím XL
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1971 Highland sport Havlíčkův Brod M
B-Muži 40+ ✔ Jan Němec 1973 Sudějov L
B-Muži 40+ Michal Nikodém 1976 Bezva Kola M
B-Muži 40+ ✔ Jiří Novák 1977 Kolín L
B-Muži 40+ ✔ Honza Novotný 1978 TTT M
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Paroulek 1970 SKP Nymburk L
B-Muži 40+ ✔ Stanislav Pelán 1968 HRNAP M
B-Muži 40+ ✔ Robert Pilc 1967 Opatovice 1 L
B-Muži 40+ uživatel nechce být zobrazen 1974 M
B-Muži 40+ Ondřej Pojmon 1978 Jiskra Zruč nad Sázavou M
B-Muži 40+ ✔ David Polak 1976 Al Corniche Kuwait L
B-Muži 40+ ✔ Tomáš Rudolf 1972 Energy Team L
B-Muži 40+ ✔ Jaroslav Teplý 1970 L
B-Muži 40+ ✔ Ondřej Teplý 1978 Hisport Team M
B-Muži 40+ René Trbušek 1976 BKČS M
B-Muži 40+ ✔ Tomáš Trnka 1966 TJ ZORA Praha XL
B-Muži 40+ ✔ Diederik Troost 1975 TTT L
B-Muži 40+ Michal Voracek 1978 Hrom do piecky! L
celkem přihlášeno účastníků: 31
Kategorie Z-Ženy
Z-Ženy Veronika Andrlová 1990 Kerberos M
Z-Ženy Kristýna Černá 1999 Gucci Gang M
Z-Ženy Lenka Fanturová 1978 VSK FTVS SK Pleška :)) S
Z-Ženy Kateřina Háková 1992 TTT S
Z-Ženy Anna Havlíková 1982 Cafe Racers S
Z-Ženy uživatel nechce být zobrazen 1976 Al Corniche S
Z-Ženy ✔ Lenka Jankůjová 1985 Elab Team L
Z-Ženy ✔ Hana Kavalirova 1975 TTT S
Z-Ženy Eva Krejčířová 1979 Etriatlon Team S
Z-Ženy ✔ Karolína Mačenková 1989 BKČS S
Z-Ženy ✔ Martina Policarová 1976 TJ ZORA Praha L
Z-Ženy ✔ Jana Teplá 1979 TTT M
Z-Ženy Eva Tomankova 1983 #IDCDNA S
Z-Ženy Veronika Tuhovčákova 1984 TTT XS
Z-Ženy Eliška Vrbová 1977 S
celkem přihlášeno účastníků: 15
Kategorie S-Štafety
S-Štafety ✔ Aleš Drobílek 1988 pivovar Malý Mach XL
S-Štafety ✔ Lukáš Fiedler 1992 FFM Team L
S-Štafety ✔ Jakub Fukal 1988 FFM Team M
S-Štafety ✔ Jiří Hervert 1980 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety ✔ Tomaš Hostomský 1980 pivovar Malý Mach XL
S-Štafety ✔ Martin Hrebíček 2016 Fofr tím XL
S-Štafety uživatel nechce být zobrazen 2004 M
S-Štafety ✔ Lea Jiránková 1977 pivovar Malý Mach M
S-Štafety ✔ Vít Joachymstál 1981 ZajKo Team M
S-Štafety uživatel nechce být zobrazen 1986 ZajKo Team S
S-Štafety ✔ Petr Karpíšek 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Jan Kavalir 1976 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Miloš Málek 1993 FFM Team L
S-Štafety ✔ Zbyněk Pláteník 1982 Bašťouni L
S-Štafety ✔ Markéta Pláteníková 1983 Bašťouni L
S-Štafety ✔ Vojtěch Rakušan 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
S-Štafety ✔ Tomáš Sekera 1980 Stará garda Chlístovice L
S-Štafety ✔ Herbert Schwarz 1978 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák M
S-Štafety ✔ Bohumil Strnad 1943 Sokol Chlístovice L
S-Štafety ✔ Roman Strnad 2001 Sokol Chlístovice M
S-Štafety ✔ Zbyněk Vondrák 1975 Herby Servis, TTT, Vinařství Vondrák
S-Štafety ✔ Pavla Zábrahová 2016 PONDĚLNÍ DIETÁŘI M
celkem přihlášeno 22 účastníků

Závodníci se znakem ✔ již zaplatili startovné.